Şimdi Ara

Dh Kocaeli İftar Buluşması [Fotoğraflar Geldi !] [ 16 Ağustos Salı ] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
4
Favori
13.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki

Dh Kocaeli İftar Buluşması [Fotoğraflar Geldi !] [ 16 Ağustos Salı ]

(En Son Oy Tarihi: 19.7.2013)
Giriş
  • Çarşamba günü olmazsa yazabilirsiniz benide.
  • Üniversiteli arkadaşların hepsi gelsin. 2 masa yaparız bi liseliler bi de üniversiteliler diye. Herkes eğlenir.
  • Cris tek masa olalım onlarda insan

EinsteinModOn,Matt Heafy felanda gelir heralde online olnca görürler
  • benim de kesin asanım.
  • Yüklen Kocaeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Yüklen Kocaeli

yüklenmek hakkımız değil mi ?

Kocaeli, 9.876 lira ile kişi bazında devlete en fazla kazanç sağlayan il oldu.

Tüpraş'ın da katkısıyla bütçeye 15 milyar 408 milyon lira gelir aktaran Kocaeli'ye 6 aylık dönemde bütçeden 1 milyar 275 milyon lira harcama yapıldı.

Böylece Kocaeli'de kişi başına 818 liralık harcamaya karşılık 9.876 liralık gelir rakamına ulaşıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wiggles

quote:

Yüklen Kocaeli

Tüpraş'ın da katkısıyla bütçeye 15 milyar 408 milyon lira gelir aktaran Kocaeli'ye 6 aylık dönemde bütçeden 1 milyar 275 milyon lira harcama yapıldı.

Böylece Kocaeli'de kişi başına 818 liralık harcamaya karşılık 9.876 liralık gelir rakamına ulaşıldı.

yani bizde para bok, bursa iskendere gidelim. bunu mu diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: trk.

quote:

quote:

Yüklen Kocaeli

o gün bursa iskenderi kapatalım diyorum

• quote:

quote:

quote:

Yüklen Kocaeli

Güldüm

Sanayi şehriyiz, olsun o kadar tabi

• Aranızda en guccuk ben olucam ama lağubali değilimdir sorun yaratmam Benide yazın :D

Tam yeri belirleyelim ona göre babamdan para isteyeceğim :D Lise 2ye geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victoryforus -- 12 Ağustos 2011; 0:08:30 >
  • Gençler 16 Ağustos doğum günüm. Bir şeyler ayarlayın da unutulmaz bir doğum günü anım olsun.
  • Bursa Kebap yerine yan taraftaki Kevser İskender'i öneririm, hem daha ucuz, hem daha lezzetli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XR9 -- 12 Ağustos 2011; 0:12:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Gençler 16 Ağustos doğum günüm. Bir şeyler ayarlayın da unutulmaz bir doğum günü anım olsun.

biz bi iki arkadaş erken gidicez konuşucaz yemeği yapacak arkadaşla senin yemeğe mum dikecek, domateslerle gülen surat yapacak, pirinçlerle de doğum günün kutlu olsun yazacak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Gençler 16 Ağustos doğum günüm. Bir şeyler ayarlayın da unutulmaz bir doğum günü anım olsun.

biz bi iki arkadaş erken gidicez konuşucaz yemeği yapacak arkadaşla senin yemeğe mum dikecek, domateslerle gülen surat yapacak, pirinçlerle de doğum günün kutlu olsun yazacak.

Uuuu beybi şimdiden heyecanlandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: XR9

Bursa Kebap yerine yan taraftaki Kevser İskender'i öneririm, hem daha ucuz, hem daha lezzetli

+1

kevser daha lezzetli..
  • 16sında olursa gelebilirim arkadaşlar
  • Beyler delircem beni dinleyecek biri varmı? Konuyu anlatıcam ona göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Beyler delircem beni dinleyecek biri varmı? Konuyu anlatıcam ona göre

konu ? ben dinleyebilirim sahura kadar :):)
  • quote:

quote:

Ya bi kızı buluşmaya ikna etmek için 10 gündür çabalıyorum ama banamısın demiyor.Evini falan herşeyini biliyorum gelmezse ben evine gidicem çok uyuz etti
    Öyle çıkma gibi bi amacım yok ama iş aşırı inada bindi ya buluşçam ya buluşçam çok uyuz etti Çok direniyo bende çok zorluyorum. Sizce ne yapmalıyım.Kıza artık zorlamayla kabul ettirmeye çalışıyorum olcak gibi yardım edin

• quote:

quote:

quote:

Ya bi kızı buluşmaya ikna etmek için 10 gündür çabalıyorum ama banamısın demiyor.Evini falan herşeyini biliyorum gelmezse ben evine gidicem çok uyuz etti
    Öyle çıkma gibi bi amacım yok ama iş aşırı inada bindi ya buluşçam ya buluşçam çok uyuz etti Çok direniyo bende çok zorluyorum. Sizce ne yapmalıyım.Kıza artık zorlamayla kabul ettirmeye çalışıyorum olcak gibi yardım edin

duygu sömürüsü yap.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.