Şimdi Ara

DH Ko Ekibi İletişim [ANA KONU][GÜNCEL: NOSTALJİ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.257
Cevap
4
Favori
36.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VarroBetta

bu server'ın facebook sayfasına bakayım dedim 12.000 (on iki bin) kişi girmeye çalışıyor falan yazmış admin :D onu görünce alt+f4'ü çektim. zaten facebook'daki yorumlara bakarsanız bu server'a başlamaktan kesinlikle vazgeçiyorsunuz.

oynayan arkadaşlara başarılar.

o kadar söyledik ama, insan anlamak istemedikten sonra...

oldschool ko hakkında da birkaç şey söyleyeyim. server yıllanmış, hilesiz, bugsız güzel bir server. 70 olmak 1 haftanızı alır en fazla, sadece geceleri exp. eventlara katılsanız yeterli. ama en büyük sıkıntı item. herkes üstünü, silahlarını, takılarını dizmiş. yetersiz kalıyorsunuz cz'de. item yapmak ise zor gibi geldi bana. hele bir arkadaş master açmanın hayal gibi olduğunu söylemişti. çok pahalı oluyormuş. ha item yapmanın yolunu biliyorum derseniz 64 level mage'im var. hepinizi 55-60 civarında bir level'a kadar rahat kasarım.

bu konuda okuduklarımdan anladığım kadarıyla kimse item, level vs. ile uğraşmak istemiyor gibi geldi bana. hazır level, eşit item, 70 level sınırlı bir server olsa, öyle bir serverda daha çok eğleniriz diye düşünüyorum.

bu arada bu konuya artık yazmayaktım ancak, içerik değişince yazmaya karar verdim.

• Mage lazım beyler
  • Warrior-Rogue de lazym beyler, server tuttu gibi, sahipleri türk de?il.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Warrior-Rogue de lazym beyler, server tuttu gibi, sahipleri türk de?il.

neden pk server düşünmüyorsun o daha zevkli olmazmı

düşünsene 2 pt mage
  • Arkadaşlar tekrardan merhabalar. Sizlere katılmak isterim. Eleman alımınız var ise iletişim bilgilerinizi pm yoluyla gönderirmisiniz rica etsem ?

Tekrardan teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VgrooveR -- 30 Haziran 2013; 23:04:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanqMan07

quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Warrior-Rogue de lazym beyler, server tuttu gibi, sahipleri türk de?il.

neden pk server düşünmüyorsun o daha zevkli olmazmı

düşünsene 2 pt mage

Evet haklısın. Mage team zevki ayrıdır ya. Genelde böyle serverlarda çok mage olduğu için, melee açtık direk

• Beyler biraz sonra geleceğim; bana da bir şeyler ayarlayın ha. Es geçmeyin.
  • Beyler mage lazım sheller hazır itemleri hazır gelin artık yav.. Warrior ve rogue de lazım. Az kişiyiz istediğiniz class olun gelin
  • karus musunuz el morad mı? AngelOfDeath ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombilibom193

karus musunuz el morad mı? AngelOfDeath ben

elmorad
  • oldkoda 58lvl asasim clan ariyorum özel mesaj lütfen
  • beyler oldloyu birakmisiniz acaba paralarinizi bana verir misiniz bi ise yarasin bari tsekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odkoyu bırakanlar yardım edebilir
  • özelden indirme linkini atabilecek var mı? bir şey indirdim ama olmadı hata verdi :S
  • hocam en güzeli oldschoolko dün açtım charı bugün 65 oldu ben daha önce xydoniste de oynamıstım 70 asas vardı o yüzden nasıl item,para kasılır nasıl exp kasılır aşinayım çok zevkli bir server gece saat 2 de 3 de bile 1000 user oluyor hiç kapanmayan emeğin hakkını veren piyasadaki en sağlam server şöyle söyliyim bu server private server kategorisinde değil nasıl usko,euko var buda osko herkese tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empleador -- 1 Temmuz 2013; 3:30:59 >
  • Oldschoolko da xp zor denmiş, xp zor değil 1 haftada 70 oluyorsunuz.
  • OldschoolKO'da gb ve item satisi var mi biri yazabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: itachii

Beyler mage lazım sheller hazır itemleri hazır gelin artık yav.. Warrior ve rogue de lazım. Az kişiyiz istediğiniz class olun gelin

uchihaların kralı. oldkoda mısın?myko da cozemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Empleador

hocam en güzeli oldschoolko dün açtım charı bugün 65 oldu ben daha önce xydoniste de oynamıstım 70 asas vardı o yüzden nasıl item,para kasılır nasıl exp kasılır aşinayım çok zevkli bir server gece saat 2 de 3 de bile 1000 user oluyor hiç kapanmayan emeğin hakkını veren piyasadaki en sağlam server şöyle söyliyim bu server private server kategorisinde değil nasıl usko,euko var buda osko herkese tavsiye ederim...

hocam item yapmanın yolu nedir merak ettim ? bus, fp vs. kasarak değil herhalde. çünkü bu şekilde günde max. 1 gb kasılıyor. bu arada cz'de sırıtmayacak item'lar için en az 100-120 gb'lik item gerekiyor diye düşünüyorum ben yoksa yanılıyor muyum ?

• myko.us indiren arkadaşlar, akşam girinde 70 görevlerini yapalım. pk yapmamız lazım, 250 karus kesince kalkanı veriyor. 1 adet mage, sınırsız warrior-rogue lazım . Şimdi bir kaç işim var dışarı çıkmalıyım. Ventte görüşürüz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.