Yüzbaşı
24 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
işlemci: AMD A8-4500M APU with Radeon HD Graphics 1.90GHz (işlemci 4 çekirdeklidir)
RAM: 4 GB RAM (kullanılabilir miktar : 3,6 GB)
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7640G + 7650M Dual Graphics

bf3 ü bu sistemde düşük ayarlarda hiçbir takılma ve kasma olmadan rahatça oynamıştım şimdi bf4 almak istiyorum arkadaşlar yukarıda yazdığım özelliklerdeki bilgisayar battlefield 4 ü düşük ayarlarda çalıştırır mı?

NOT: Oyun en az 4 gb ram istiyor bendeki 3,6 gb ram benim takıldığım noktada tam burası ram den dolayı sorun yaşar mıyım?
oyunu yeni aldım arkadaşlar multi oynarken çok kısa bir süre sonra directx hatası veriyor ve oyun donup kalıyor ayrıca single modunda direk campaign e başlar başlamaz aynı hatayı veriyor forumdaki ilgili diğer konuları baktım ve önerileri denedim sonuç vermiyor google da aratıp gene aynı şekilde denedim ne yazıyorsa yaptım çözüm bulamadım lütfen yardımcı olun...
oyunu yeni aldım arkadaşlar multi oynarken çok kısa bir süre sonra directx hatası veriyor ve oyun donup kalıyor ayrıca single modunda direk campaign e başlar başlamaz aynı hatayı veriyor forumdaki ilgili diğer konuları baktım ve önerileri denedim sonuç vermiyor google da aratıp gene aynı şekilde denedim ne yazıyorsa yaptım çözüm bulamadım lütfen yardımcı olun...
2 hafta önce kablosuz x7 mouse aldım bugün durduk yere bozuldu bir anda mouse çalışmamaya başladı mousenin altındaki ışık yanıyor ama mouse çalışmıyor tuşları falan hiçbiri çalışmıyor tuşları geçtim normal mouse olarak bile kullanamıyorum tamamen durmuş vaziyette sizce ne yapmalıyım?Daha yeni aldım 2 senelik garantisi var.Garanti belgesinde üretici firmayla irtibata geçin diyor o da istanbulda ben izmirdeyim şimdi ben bunu servisine göndersem birde kargo parası mı vereceğim?2 haftalık mouse için (durduk yere bozuldu kullanıcı hatası yok) bir güzellik yapıp direk yenisini göndermezler mi?Bu sorunu yaşamış ya da servise x7 mouse göndermiş arkadaşlardan cevap bekliyorum...
Job fark etmez arkadaşlar oyun parasıyla almayı düşünüyorum ilgilenenler burdan yazar ya da özel mesaj atarsa şartları konuşuruz.İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 366
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.254 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.