Şimdi Ara

DH Ko Ekibi İletişim [ANA KONU][GÜNCEL: NOSTALJİ] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.257
Cevap
4
Favori
36.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oldschoolko diyorsunuz ancak açılalı neredeyse 1 sene olmuş ,beyler bence yourko(5 temmuz'da açılacak 2 server olarak) başlayalım. Hem yeni açılıyor hemde user sayısı oldukça fazla. Ve bence mage tim yapalım çünkü hem exp kasması zevkli , hemde daha kolay kasılıyor. Ve tim olarak oynuyorsanız herzaman en avantajlı mage tim'dir tabi siz bilirsiniz genede.
  • bekleyelim bakalım yourkoyu
  • Beşiktaş JK kullanıcısına yanıt
    katılıyorum arkadaşa ama ayarlama yapalım şimdiden ts3 mü skype mı şimdiden konuşalım takımı kuralım bekleyelim açılmasını böyle sözle havada kalmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş JK

Oldschoolko diyorsunuz ancak açılalı neredeyse 1 sene olmuş ,beyler bence yourko(5 temmuz'da açılacak 2 server olarak) başlayalım. Hem yeni açılıyor hemde user sayısı oldukça fazla. Ve bence mage tim yapalım çünkü hem exp kasması zevkli , hemde daha kolay kasılıyor. Ve tim olarak oynuyorsanız herzaman en avantajlı mage tim'dir tabi siz bilirsiniz genede.

BJK, dostum bende sana katılıyorum :) Ama en azından 5 Temmuz a kadar oyalanmak için şu myko yu deneyelim. Çünkü team dağıldı 4-5 kişi kaldık.
  • WiddLe W kullanıcısına yanıt
    hangi myko açılıyorki yeni mi açılıyor hemen atlayalım oraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

hangi myko açılıyorki yeni mi açılıyor hemen atlayalım oraya.

Ben o siteye baktım da biraz tuhaftı. Hani biraz fazla yeni özellikler içeriyor sanki. Eski hali değil oyunun.
  • Bu arada konunun ismini değiştirebilirsiniz sanırım kimse kalmadı oynayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: AccUssEdGR

Bu arada konunun ismini değiştirebilirsiniz sanırım kimse kalmadı oynayan

Evet çoğu kişi bıraktı ama server ı bıraktı Yeni konu açabiliriz konu içeriği değişti çünkü. Bu arada myko hakkında evet eski tarz ko değil şimdi ki ko ya benzetmişler. Bi orayı deneyeceğiz hem tanışma faslını da yapmış oluruz. Gerçi çoğumuz zaten old ko dan tanıştık belki aramıza yeni katılanlar olur

• Dostlar bir yerde karar verelim de adam gibi oynayalım, ufak arkadaşlar işi biraz cıvıttığı için ben onlarla oynamıyorum. Yaşım 28 bu arada. Oynayacak arkadaşların yaşlarını öğrenebilir miyim?
  • ventten yazar mısın hocam bişeyler hemen halledelim
  • koyar olm kullanıcısına yanıt
    ben 22 yaşındayım hadi beyler toplanalım gözünüzü sevim itacchi adam topla..
  • Beyler ventte dün gece konuştuk genel bilgileri vereyim,

Myko.us diye bir server var, level sınırı 75. Bu akşam açılacak. 3-5 kişi client indirdik. Onu deneyeceğiz. Deneyeceğiz derken, başlayacağız değil. Sadece bakacağız duruma

Ek olarak, sanıyorum ki exp kasmaktan sıkılmayan güzel bir topluluk var arkadaşlar. Yourko yu denememiz konusunda güzel bir çoğunluk sağlarsak, aynı ekip oraya geçebiliriz. Vent kullanacağız. İplerin hepsi aynı. Akşam görüşmek üzre. Vente giren olursa sesli tartışabiliriz akşama.
  • bende vent indirdim. ip alabilir miyim nasıl konuşacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Beyler ventte dün gece konuştuk genel bilgileri vereyim,

Myko.us diye bir server var, level sınırı 75. Bu akşam açılacak. 3-5 kişi client indirdik. Onu deneyeceğiz. Deneyeceğiz derken, başlayacağız değil. Sadece bakacağız duruma

Ek olarak, sanıyorum ki exp kasmaktan sıkılmayan güzel bir topluluk var arkadaşlar. Yourko yu denememiz konusunda güzel bir çoğunluk sağlarsak, aynı ekip oraya geçebiliriz. Vent kullanacağız. İplerin hepsi aynı. Akşam görüşmek üzre. Vente giren olursa sesli tartışabiliriz akşama.

ben de indiriyorum dostlar, 2 yıldır farklı mmorpgler denedim, hiç biri knight kadar sarmıyor

• Beyler ventte dün gece konuştuk genel bilgileri vereyim,

Vent isteyen pm atsın
  • quote:

Vent isteyen pm atsın

Myko sanırsam açıldı. Launcher geliyor, üyelik açıyorum şu an.

Edit:Oyun geliyor; ama login olmuyor içindeyken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 30 Haziran 2013; 17:43:11 >

• eset smart security 6 , myko nun paylaştığı client rar dosyasında trojan buldu bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: AccUssEdGR

eset smart security 6 , myko nun paylaştığı client rar dosyasında trojan buldu bilginize

ben rarı indirmiştim napsam ki açim mi rarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Vent isteyen pm atsın

Myko sanırsam açıldı. Launcher geliyor, üyelik açıyorum şu an.

Edit:Oyun geliyor; ama login olmuyor içindeyken.

hangi ırkız hocam, vent veya raidcall adresi var mı

edit: onlinelardan baktım elmorad galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 30 Haziran 2013; 18:16:27 >

• Beyler madem biraktik old u neden Age of conan i denemiyorsunuz. Oyun ücretsiz, denemenizde fayda var.

Hem böyle 3-4 kişi yada daha fazlasi birden baslarsa PVE yide goturursunuz 80 lvl lere kadar. PVP için 80 uygun değil item vs acisindan ama o is kolay mini gameler ile istediğimiz lvl lerde pvp yapacagiz. Hem benim Fury serverinde carim var, size her konuda yardimci da olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.