Şimdi Ara

DH İtalya Serie A'yı Koruma ve Yaşatma derneği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
2.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Perotti iyi baya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serie A neydi be ! 2006 şike skandalından sonra inanılmaz bir düşüşe geçti. 2006'dan önce EPL ve Serie A dünyanın en iyi ligiydi. Juventus - Milan maçları özellikle inanılmaz bir tempo ve atmosfer oluyordu.

Trezeguet'li, Del Piero'lu, Camoranesi'li, Nedved'li JUVENTUS

Cafu'lu, Maldini'li, Rui Costa'lı, Schevchenko'lu MİLAN

Recoba'lı, Zanetti'li, Vieri'li, Materazzi'li INTER

Serie A'nın Serie A olduğu zamanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schwartzenius -- 29 Ağustos 2016; 1:35:00 >
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Akk yüzünden bende maçları izlyemedim maalesef işimiz zor.

• vipbox dan sorunsuz izlersiniz ama reklamları kapatmak ile uğraşcaksınız biraz
  • Milan.
    Bu mesaja eklenen görseller:

DH İtalya Serie A'yı Koruma ve Yaşatma derneği

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanatom

Juventus şike yaptı cezasını çekti.
    O kadar cezasını çekmeyen şikeci takım varken juve'ye şikeci demeniz çok komik.
    Serie a, premier ligden sonraki en iyi ligdir.
    5-10 yıl kötü diye değişmez bu durum.

cezasını çekince şike yapmamış mı sayılıyor yani
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Banin acilinca ozelden yaz , bir kac ulker link gondereyim.

480p aliriz diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samir Handanovic

En büyük destekçilerinden biriyim konunun. Juventus arayı açsa da diğer takımlar arasında özellikle Clye katılma adına çok ciddi rekabet var. Ayrıca futboldaki hemen hemen her sistemi görebileceğimiz bir lig. Euro 2016 daki İtalya kadrosunda sadece Pelle İtalya ligi dışında oynuyordu(bildiğim kadarıyla,yanlışsa düzeltin), kalan oyunculardan oynayanların hepsi Serie A oyuncusuydu. Bu da ligin başarısının ve kalitesinin bir göstergesi.

Yapma be hocam sürekli yatıyorlar.Hırs yok ,azim yok bu nasıl rekabet?
  • Bu mesaja eklenen görseller:

• İtalya Ligini veren yok mu hala Niye hiçbir yayıncı kuruluş almıyor ? Bende Juventus Sever olarak destekliyorum Adamlarım Oyun stili çok hoşuma gidiyor 3-5-2 Olayı Vede Defans Bölgesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

quote:

Orijinalden alıntı: Samir Handanovic

En büyük destekçilerinden biriyim konunun. Juventus arayı açsa da diğer takımlar arasında özellikle Clye katılma adına çok ciddi rekabet var. Ayrıca futboldaki hemen hemen her sistemi görebileceğimiz bir lig. Euro 2016 daki İtalya kadrosunda sadece Pelle İtalya ligi dışında oynuyordu(bildiğim kadarıyla,yanlışsa düzeltin), kalan oyunculardan oynayanların hepsi Serie A oyuncusuydu. Bu da ligin başarısının ve kalitesinin bir göstergesi.

Yapma be hocam sürekli yatıyorlar.Hırs yok ,azim yok bu nasıl rekabet?

Hocam tam bir taktik savaşı var maçlarda ve bu da hoşuma gidiyor. Tamam genelde kapalı bir oyun oynanıyor ama takımların başarılı kontraatakları iyi savunma yapmaları ve ayağa paslarda başarılı profillerini gözardı etmemek lazım

• Eskiden bende çok severdim. Hatta FIFA07' de her kariyer moduna ya İtalya ligi ile yada Premier lig ile giriyordum.. İnanılmaz keyif alırdım..
  • Serie A yayın haklarını LigTV aldı.

Uygun fiyat cekerlerse almayi dusunebilirim , malum elini veren kolunu kaptiriyor bu soygunculara.

Keske tv8 falan alsaydim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Serie A yayın haklarını LigTV aldı.

Uygun fiyat cekerlerse almayi dusunebilirim , malum elini veren kolunu kaptiriyor bu soygunculara.

Keske tv8 falan alsaydim.

Digiturk Play ayda 13TL diğer liglerle beraber. Geçen sezon öyle izliyordum. Bu sezon da devam.
  • Serie A, takimlarin Juventusla yilda iki kez mac yapma sansina sahip oldugu bir organizasyon artik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biraz sslerle süsleyelim konuyu

ekle

• quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Serie A, takimlarin Juventusla yilda iki kez mac yapma sansina sahip oldugu bir organizasyon artik.

Dogru her ligde sikecilerle 2 mac atilmiyor sezonda , buyuk sans butun takimlar icin

Bide tr versiyonu var orda da 2 mac atiliyor onuda ekleyeyim
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Neyle ilgili cumle kurmaya calistin anlamadim.

Soyledigin takim su anda italya federasyonunu 450m€ tazminat ile koseye sikistirmis hakliligini butun dunyanin bildigi bir taikim, federasyon davayi cektiginizde o iki yil elinizden alinan sampiyonluklar size geri verilebilir diye teklifte bulunmus. Kurdugum cumle bence italyan takimlari icin bir sans. Juve onlarla ayni ligde olmayi hak etmiyor,

Bizim ligimizde ise su gecerli. Federasyonun icindeki serefsizler yuzunden avrupadan ceza almis bir takim. Su anda mahkeme sonuclaninca tekrar fb mahkemeye verecektir. Gununun cogunu forumda geciren uyenin degilde hakimin karariyla bu ulkedeki takim da beraat etmistir.

Zirvalamayin😎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akşam juve maçı var lig tv'de.
    İyi şanslısınız yine.

• Juve ye takıldığın inter e odaklanmayı denesene :)

Nolacak bu inter in hali o loser kimliğine büründü yine senelerdir kuru sıkı bu sene de öyle gib

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.