Şimdi Ara

DH İtalya Serie A'yı Koruma ve Yaşatma derneği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
2.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kime zamanında ne yaptıysa artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu sene digitürk vermiyor serie a'yı di mi?
    Nerden izlicez acep.

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    Hocam uefa avrupa ligini önemseyecek misiniz? Bu sene bi Roma Sassoulo finali güzel olurdu bence.

• Hocam isteyene maç saatine yakın pm den link atacağım maalesef yayıncı kuruluş yok ama özellikle acestream linkleri gayet iyi atalanta-lazio,roma-udinese,juve-fiorentina,milan-torino maçlarını izledim linkler iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahdet-i Vucuddd -- 26 Ağustos 2016; 18:40:29 >
  • Vahdet-i Vucuddd kullanıcısına yanıt
    Bence inter-fiorentina iyi olurdu.

• Türkiye'de resmi yayıncı olmadığından burada link paylaşabilirsiniz. Kimse hak iddia edemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahdet-i Vucuddd

Hocam uefa avrupa ligini önemseyecek misiniz? Bu sene bi Roma Sassoulo finali güzel olurdu bence.

Önemsemeyecek kadar sportif başarılarla dolu değil tarihimiz. Sonuna kadar önemsemeliyiz. UEL için yeterli bi kadroya sahibiz. Artı kupayı alan ertesi sene CL'ye doğrudan gidecek. Daha ne olsun

• En büyük destekçilerinden biriyim konunun. Juventus arayı açsa da diğer takımlar arasında özellikle Clye katılma adına çok ciddi rekabet var. Ayrıca futboldaki hemen hemen her sistemi görebileceğimiz bir lig. Euro 2016 daki İtalya kadrosunda sadece Pelle İtalya ligi dışında oynuyordu(bildiğim kadarıyla,yanlışsa düzeltin), kalan oyunculardan oynayanların hepsi Serie A oyuncusuydu. Bu da ligin başarısının ve kalitesinin bir göstergesi.
  • Thiago Motta Sirigu Ogbonna ve Pelle başka yok kadroda yabancı ligde oynayan. Diğer hepsi Serie A'dan. Ayrıca dediklerinize katılmakla beraber bence ligdeki tek eksik ekonomik gücün eski seviyede olmaması ve stadlar yoksa mücadele ve taktik sevenler için hala en iyi liglerden,düşünün hemen hemen her ligde 4-3-3,4-2-3-1 benzeri sistemler oynanırken burada tüm bunların yanında 3-5-2'ler 3-4-3'ler 4-4-2'ler 4-3-1-2 gibi sistemler var. Hiç bir şey yoksa Juventus var, Milano Derbisi var,Roma derbisi var yani rekabet olmaması diye bir şey söz konusu olamaz.
  • Saydığınız isimleri eklemeyi unutmuşum, Pelle dışında diğerleri zaten rotasyon oyuncusu olarak görev yaptılar ve takıma pek katkıları olmadı. İtalyanın yapması gereken ilk iş stadları yenilemek olmalı. Juventusun kalkınmasının transfer politikasının yanında yeni bir stad inşa etmesinin de önemli etkeni olduğunu düşünüyorum.
  • Juvenin büyümesi CL geliri odakli. Stadin o kadar etkisi olmadi. Juve, resale value yaratmada cok iyi. Scoutingleri cok iyi. Farki Paratici ve Nedvedle yaratiyorlar bana göre. Napoli ve Romada iyi. Fakat Juve kadar paralari yok. Milanda Galliani var. Futbolu bilmeyen adam tek yetkili. İnterde Morattinin enkaziyla ugrasti.

Serie A'yi severek izliyorum. Tabiki gidipte Empoli-Sassuolo macini izlemiyorum. Napoli-Roma, Napoli-Milan, Juve-Roma vs gibi maclari kacirmam. BL bana göre dünyanin en kaliteli ligi. En modern futbol BL'de oynaniyor. PL, belki seyir zevki acisindan daha iyidir. Takimlar acik oynuyorlar. ispanyada yine zorluk seviyesi yüksek, kaliteli takimlarin maclarini izlerim. Bu sene Valencia, Sevillada epey zayifladi. Sanirim bu yil daha az izleyecegim. Bizim Bayern düsmaninin Liverpoolu ve nefret sembolü Pep, Cityde. Bu yil PL'yi daha fazla izlerim gibi.
  • İtalya ligi ölmüş, siz yaşatmaktan bahsediyorsunuz.

Neyse yaşattılar yine 4 takım gönderecekler seneye direk CL'ye. CL geliriyle kalkınır ligleri.

Hala Juventus şike yaptı diyen insanları gördükçe de hayata karşı bakışım sağlamlaşıyor. Hakikaten bazı kafalar o kadar boş ki ne yapsan dolduramıyorsun.
  • Lig ayırmam, maç buldum mu izlerim aga

Aksama da Napoli - Milan maçı var fena olucak

• Şuan Lazio-Juve maçı var.
  • EPL ve Bundesliga varken çöp

La Liga ve Seri A hiç sevmem
  • Serie A - 2000lerin başlarında 6-7 yaşındayken efsane ligdi..stadların falan yenilenmesi lazım ağa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • milan ve inter eski yıllarına dönerse serie a kalkınır.

adamların başlarında fbnin başındaki adamlar var sanki o derece kötü yönetiliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam ki napoli-milan
    Sanki eski seria maçı gibiydi

futbolculardaki hırs falan yok böyle

ama sanırım zaten senede 2-3 maç anca çıkar ama bakalım
  • Koruyalım edelim diyoruz da, koskoca Serie A'nın 2 hafta oldu hala bir yayıncısı yok. Cagliari maçımız varç İnternetten ötürü Sopcast açamıyorum. Http bağlantılar da donuyor. Ne yapacağız beyler bu sezon?
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Sopcast in düzeni kalmadı artık bi kaç yayın var linkten izliyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.