Şimdi Ara

DH İSVEÇ HAYRANLARI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
41
Favori
26.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsveç iyi güzel gelişmiş yer insana çok şey öğretiyor bence diğer Avrupa ülkelerine göre çok farklı yönleri/uygulamaları var ama o insanların sevimsiz soğuk tavırları ve her şeyin abartı derece pahalı olması çekilmez.. Pahalılık yine kişinin gelirine göre değişir tabi oradaki kazançlarda oradaki yaşam şartlarına göre askeri ücret 7000 kron sanırım ama o insanlar düzelmez hacı hepsini odunla döveceksin.. Daha pasaport kontrolü yaparken gösteriyorlar karakterlerini hadi girerken o kadar zorluk çıkardın, çıkarken bile zorluk çıkartan bir ülke görmedim ben o kadar Avrupa ülkesi gezdim.. Adam 2 dakikada resmen torbacı muamelesi yaptı bana neden 2 gece kalıp dönüyor muşum? O damgayı vurana kadar amma düşündü vuracağın bir damga ver pasaportumu gideyim..

İsveç'i sevdim mi? Evet sevdim güzel yer görmekte fayda var insanların soğuk ile nasıl mücadele ettiğini orada öğrendim, cafelerde mağazalarda 2 kademeli kapıların oluşu, yerden ısıtmalı kaldırımlar/yollar, çok sayıda özel taksi şirketi ve taksilerin fiyatlarının şirkete göre değişmesi vs. dediğim gibi farklı güzel şeyler var görmekte fayda var ama yine gider misin deseler başka şehrine bile merak edip gitmem benim için The Netherlands forever..

• ekle isveçten 1 kız tanıyorum türkiyeyi tatil yapmalık yer olarak görüyor kız. koyu ten daha güzel görünüyomuş orda. klasik kuzey avrupa ülkesi olarak 20 dereceyi geçince şortlar giyiliyormuş kız insandan çok ağaç görüyorum filan dedi ama burda bi süre yaşasın ağaçları özler kanımca
  • Opeth, Anekdoten, Anglagard gibi gruplar, Ingmar Bergman gibi de yönetmen çıkarmış bi ülke, çok severim.Kızları da ayrı bi güzel oluyor.Ekle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konungariket Sverige

sadece ama sadece kızları için isveçte okumak istiyorum iskandınav kızları çıldırtıyo beni o sarışın zayıf bedenleri göğüsleri ve o mağsum bakışları kardeş isveç sapığı olarak yaz beni oraya sadece kızları için bi ömür orda yaşayabilirim

tükler abaza olarak bilincek sonra!!!

• Are you sex mi pc basina gecince akillari basindangidiyor bizim abazanlarin.desenize bu kelimenin patanti turklere verildi diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılmak istiyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Wentor

İsviçrenin güzel bi ülke olduğunu duymuştum

• Yaz beni de hocam. Gittim, gördüm, üç İsveçli kızla birlikte kaldım, her şeyine hayran oldum cidden. Bi' gezi yazısı yazmak istiyorum ama başlayamıyorum bir türlü.
  • NORVEÇ ALIR BBBBBBBB
  • ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: blood_angell

ekle

• Ekle
  • Beni de ekler misiniz hocam ? İsa Sarı'nın yazdığı gezi yazısından sonra bende bu ülkenin hayranı oldum ve birçok araştırma yaptım. Bayağı bir ilgimi çekti.

Merak edenler için İsa Sarı'nın gezi yazısıhttp://www.isa-sari.com/stockholm-gezilecek-yerler-ve-gezi-rehberi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroXIII -- 24 Haziran 2014; 0:59:49 >
  • Konungariket Sverige kullanıcısına yanıt
    beni de eklerseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvedansen

beni de eklerseniz sevinirim.

• NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaz dostum beni de yaz. yazdıktan sonra haber et imzayı düzelteyim
  • Ekle dostum
  • İsveçli kızlara hayranlığınızı anlıyorum;ona tamam ama İsveç'e hayran olmanız çok saçma.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.