Şimdi Ara

DH iOS uygulaması Gece Modu'na kavuştu! DH 2.0 yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• DonanımHaber kullanıcılarına reklamsız ve hızlı bir deneyim sunan DH iOS uygulaması tarihi bir gün yaşıyor. On binlerce kullanıcımızın çok uzun süredir beklediği gece modu özelliği, 2.0 sürümüyle birlikte nihayet bugün kullanıma açıldı. Yeni sürümü hemen şimdi App Store'dan indirebilir ve DH'yi yeniden deneyimlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

DH iOS uygulamasında son zamanlarda geliştirdiğimiz bazı yenilikler şöyle:

Evet, biraz geç (ve güç) oldu: Gece Modu

2.0 sürümünün kullanıcılarımıza sunacağı en büyük yenilik elbette gece modu olacak. Gece modu özelliği, arka planda yaşadığımız birçok sorun nedeniyle maalesef epey bir gecikti. Ancak ortaya çıkan üründen iOS ekibi olarak çok memnunuz. Siz kullanıcılarımızın da yeni DH iOS deneyiminden büyük keyif alacağını düşünüyoruz.

Gece modunu, yan menüdeki Uygulama Temaları bölümünden aktif edebilirsiniz. Ayrıca hemen altta bulunan otomatik tema değiştirme özelliğini de tavsiye ediyoruz. Bu özelliği aktifleştirdiğinizde uygulama teması, cihazınızın temasına uyum sağlıyor ve böylece sizin ayrıca tema değiştirmeniz gerekmiyor.

9 sayfa yeniden yazıldı

Gece moduyla birlikte uygulamamızın diğer taraflarında da önemli geliştirmeler yapmaya devam ettik. Popüler Konular, Popüler Forumlar, Öne Çıkanlar, Favori Forumlarınızdan, Haber Görüntüleme, Geçmiş, Uygulama Ayarları ve Bildirim Ayarları sayfaları yepyeni tasarımları ve yeni özellikleriyle en baştan tekrar yazıldı. Profil sayfamızın da arka planı tamamen yenilendi. Tüm bu sayfalar artık çok daha hızlı çalışıyor.

Optimizasyonlar ve hata düzeltmeleri...

iOS kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda uygulamada onlarca optimizasyon ve hata düzeltmeleri yaptık. Özellikle 2.0 sürümünde arka planda yaptığımız iyileştirmelerle birlikte uygulama artık çok daha güvenilir ve hızlı bir deneyim sunuyor.

Elbette tüm büyük yazılım işlerinde olduğu gibi DH uygulamasında da sorunlar hiçbir zaman bitmeyecek. Bu tarafta yine siz kullanıcılarımızın geri dönüşleri bizler için çok önemli. 2.0 sürümünde yaşadığınız sorunlar ve gelecekte görmek istediğiniz özelliklerle ilgili sizlerin yorumlarını okumak için sabırsızlanıyoruz.

Teşekkürler...

iOS uygulamamız 2018 yılında DH kullanıcılarıyla buluşmuştu. Reklamsız, güvenilir ve hızlı bir deneyim sunan DH uygulaması kullanıcılarımızdan aldığımız geri dönüşlerle hızla gelişmeye devam etti. Bu süreçte bizimle birlikte olan ve her şeye rağmen sabırla gece modunu bekleyen tüm kullanıcılarımıza şükranlarımızı sunmak istiyoruz.

Elbette 2.0 sürümünü sizlerle buluşturmak için büyük emek gösteren iOS ekibimize de özel bir teşekkür borçluyuz. iOS liderimiz Bilal Acat, gece modunu ince ince dokuyan Hasan Aygünoğlu ve iOS wonderkid'imiz Yiğit Erdinç'e son bir yıllık süreçteki emekleri için teşekkür ederiz. Bununla birlikte yeni sürümde emeği geçen tüm DH ekibine de büyük şükranlarımızı iletiyoruz.

• Zenginler bunu beğendi

• ios alan var mı asgari ücret çalışıp alan merak ettim ?

• yillardir bekleyenlere sevindirici haber

• Uzun zamandır istenilen birseydi. Geç olsa da eklenmesi güzel oldu. Ayrıca DH uygulaması da gayet güzel. Web browser üzerinden uzun zamandır kullanmıyorum. Sadece uygulama üzerinden kullanıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Supanallah ilk defa görenler beğensin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok güzel ama hata var fazlasıyla, cevap kısmında başlıklar görünmüyor…

Mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 17 Kasım 2022; 21:14:20 >
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Geri dönüşünüz için çok teşekkürler. Testler sırasında gözümüzden kaçırmışız. Bir sonraki sürümde düzelteceğiz.

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Bu arada geçici bir çözüm olarak Favoriler tab'ının dördüncü sekmesindeki Cevaplananlar bölümünü kullanabilirsiniz. Aynı görevi gören ancak yeni yazılmış bir sayfa.

• Sonunda

• Sonunda be

• Aleksey Ivanovich kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmak için girmiştim, teşekkürler

• Bir de ikide bir sürekli çıkan ve beni çok rahatsız eden robot doğrulama konusuna da çözüm bulunsa saat başı doğrulama yapmaktan belimi doğrultamaz oldum 😃

• Şu bildirimler gelmiyo 2-3 güncelleme önce herşey mükemmel çalışırken şuan bildirim gelmiyo,yeni güncellemede inş düzeltmişsinizdir,özel mesaj yollanmış ben akşam işten gelince görüyorum masaüstünden girince.

• Android kullananlar güldü ama iyi olmuş ya

• Sonunda

• güzel olmuş🙏🏼

• Süper

• LKLC kullanıcısına yanıt
    Merhaba, İpad OS için yatay mod ne zaman gelecek acaba, sırf yatay mod desteği olmadığından tarayıcı kullanmak zorunda kalıyoruz, uygulamayı sildim

• Bi yeri yaparken bi yeri bozuyorlar, iPadOS yatay mod bozulmuş

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.