Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.912
Cevap
100
Favori
1.364.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu araç hakkında forumda neler yazılmış hangi deneyimler paylaşılmış bir bakayım dedim ama gördüm ki;

topic İX35 klübü değil de "İX35 bekleyenler klübü" olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wm1tr

şu araç hakkında forumda neler yazılmış hangi deneyimler paylaşılmış bir bakayım dedim ama gördüm ki;

hyundai assan diye beceriksiz bir şirket yüzünden bu hale geldi bu forum :)
    koskoca türkiye disp. fabrikadan kaçtane araç geleceğini öğrenemiyor. kaçtane aracın geeceğini öğrensede nezman geleceğini bilemiyor. ciğerci kedisi gibiler maşallah.... bahtına ne çıkarsa artık.
    başarılarından doalyı kutluyorum huyundaiiii assanı ve çalışanlarını.
  • quote:

şu araç hakkında forumda neler yazılmış hangi deneyimler paylaşılmış bir bakayım dedim ama gördüm ki;

ne kadar doğru bir tesbit .
    topiği değiştirmek lazım aslında .
    millette para var ama araba yok . saçmalık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ken_618

Sportage bir zam daha yemiş arkadaşlar yeni fiyat:59.700.Galiba bizimkide yolda...

ilk fiyatlarına göre kıyaslama yapılması gerekirse ,
    ki ix35 zaten donanımsal olarak da Sportage'dan daha üstün ,
    ix 35'in fiyatı şu an Sportage'dan en az 2.000 lira fazla olması gerekiyor zaten .
    yani eğer aynı ayarda kalırsa fiyatı bu ix35 alacaklar olanlar lehine , iyi bişey .
    tabi "plus" bulup da alabilen için
  • quote:

Orijinalden alıntı: özufocu

quote:

Orijinalden alıntı: ken_618

Sportage bir zam daha yemiş arkadaşlar yeni fiyat:59.700.Galiba bizimkide yolda...

ilk fiyatlarına göre kıyaslama yapılması gerekirse ,
    ki ix35 zaten donanımsal olarak da Sportage'dan daha üstün ,
    ix 35'in fiyatı şu an Sportage'dan en az 2.000 lira fazla olması gerekiyor zaten .
    yani eğer aynı ayarda kalırsa fiyatı bu ix35 alacaklar olanlar lehine , iyi bişey .
    tabi "plus" bulup da alabilen için

bu aracı alana kadar fiyatı 65 olacak gibi... yine bu forumda yazmıştım tekrar edeyim. 58300 tl de iken kapora verip 4 ay bekleme süresinden sonra hala aracı alamayıp fiyatı 60 bini deviren arac almak mantıklımıdır. 3-5 ay daha bekleyeceğimiz garanti gibi. ama fiyat 63-65 arası olur gibime geliyor. yapılması gereken ortak hareket edip herkesin kaporasını geri çekmesi araçtan vazgeçmesidir diye düşünüyorum. böylece bir yerleri kalkan yalan makinesi hyundai temsilcileri ve hyundai yetkililerinin belki havası söner.

• quote:

üstad hyundai forumu altında hyundai ix35 beklemekten sıkılanlar klübü altında topic aşmıştım üstüne tespitin denk gelmiş. birde araç kullanlara bir sorum var. bu araç bellik bir elin parmakları sayısında geliyor veya gelmiyor. araç kullanıpta yedek parça ihtiyacı yaşayan oldumu hiç? ufak çarpmalı kazalarda veya far vs motorla ilgili sıkıntılarda sorun yaşadınızmı servislerde acaba? araç yokken bunlar yedek parçada göndermezler gibime geliyor. sonra sıkıtı yaşarmıyız acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimmurat06

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-sahibinden-full-orjinal-hyundai-ix35-55569237/detay/

bir yanlışlık yokmu

Bekleyenlerin hiç kaçırmaması gereken bir araç...
  • quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-sahibinden-full-orjinal-hyundai-ix35-55569237/detay/

bir yanlışlık yokmu

Ozelliklerine bakarsak sanki style da yanlislikla style plus yazilmis.ama tabi style icin guzel fiyat
  • quote:

bir yanlışlık yokmu

araç sadece "style" ,
    "style plus" değil .
    yine de fiyatı uygun .
    2.el "style" almayı düşünen varsa kaçırmasın.
  • sıcak sıcak fiyatlar geldi:
    Model
    Liste Satış Fiyatı(TL)
    Satış Desteği (TL)
    Önerilen Satış Fiyatı (TL)

ix35 1.6 GDI 4x2 STYLE
    53.300 TL

ix35 1.6 GDI 4x2 STYLE PLUS
    59.300 TL

ix35 2.0 4x4 STYLE PLUS OTM
    90.850 TL
  • Selamlar,

Mekanik yönden ikiz kardeş olan ix-35 ile Sportage arasıdaki fiyat farkı nereden kaynaklanıyor? Donanımsal olarak Sportage'den daha üstün olan style plus Sportage'den daha ucuza satılıyor. Aynı şekilde 2.0 motorlu modellerde fark dahada açılıyor.
  • 1.6 GDI Style Plus oldu 59.300TL.
    Spo ve İx35 hemen hemen oldu aynı fiyat. Aralıkda aralarında 6000TL fark vardı. İx35 daha pahalı idi. Zaten bunada SPO gibi faiş miktarlarda zam yapılsaydı cayardım.
  • Merhabalar,

ix35'in 2.0 Crdi versiyonu artık gelmiyor mu? Yoksa sitesinde 2.0 olarak bahsedilen motor o mudur?

Tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semisay

1.6 GDI Style Plus oldu 59.300TL.
    Spo ve İx35 hemen hemen oldu aynı fiyat. Aralıkda aralarında 6000TL fark vardı. İx35 daha pahalı idi. Zaten bunada SPO gibi faiş miktarlarda zam yapılsaydı cayardım.

biraz önce bayiyi aradım (erdemirler). araç ağustosta yok cevabı aldım:) bu aracı bekleyenlere duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Selamlar,

Mekanik yönden ikiz kardeş olan ix-35 ile Sportage arasıdaki fiyat farkı nereden kaynaklanıyor? Donanımsal olarak Sportage'den daha üstün olan style plus Sportage'den daha ucuza satılıyor. Aynı şekilde 2.0 motorlu modellerde fark dahada açılıyor.

Sevgili celebic,

Fiyat farkının öncelikle iki firmanın satış stratejisindeki farklılıklardan kaynaklandığını düşünüyorum... Şu an iki araçta yok satarken, bu fiyat farkına gerekçe olarak siz ya da başka birilerinin aklından belki de "Sportage'in daha çok tuttuğu ya da daha albenili göründüğü" düşüncesi geçse de, durumun bu şekilde açıklanabileceğini pek sanmıyorum...

Şu an KIA için Sportage bir lokomotif, düne kadar araba satmak için peşinizden koşan insanlar bugün burunlarından kıl aldırmıyorlar...

Hyundaide ise durum biraz daha farklı, kar beklentileri tamamen ix35 üzerine endeksli değil, örneğin Accent Era 2010 'da sınıfında 2. olmuş 27386 adet satılmış, KIA'nın bu rakamın üstünde ya da buna yakın satan bir modeli olmamış 2010 için (picanto sınıfında 1. olmuş, ancak satış rakamı 577), şu an için Hyundai Assanın, Çelik Motor kadar fırsatçı davranmamasının sebebi bu gibi geliyor bana... Ya da başka bir olasılık, ortalıkta olmayan arabaya fahiş zam yapmanın gereksiz olduğunu düşünüyor olabilirler... Bu da sonuçta bir satış stratejisidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: noveche

Ya da başka bir olasılık, ortalıkta olmayan arabaya fahiş zam yapmanın gereksiz olduğunu düşünüyor olabilirler... Bu da sonuçta bir satış stratejisidir.

bence olay bu ,
    çünkü Sportage az çok geliyor en azından , ix35 ise ortalıkta yok bilindiği üzere .
  • quote:

Orijinalden alıntı: birdesenal.com

quote:

Orijinalden alıntı: semisay

1.6 GDI Style Plus oldu 59.300TL.

biraz önce bayiyi aradım (erdemirler). araç ağustosta yok cevabı aldım:) bu aracı bekleyenlere duyurulur.

hyundai ix35 kaporamı geri alak için bugun talimat gönderdim. artık bu aracı beklemeyeceğim. bekleyen arkadaşlara sabırlar dilerim. 130 gun zerine pes ettim ve baska bir araca karar verdim. nissan qashqai 1.5 dci tekna pack pazartesi kısmetse almaya gidiyorum 63 bin tl ye anlaştık bayi ile. şu anda opel corsa 1.3 dizel enjoy kullanıyorum. bir önceki aracımda nissan qashqai idi. memnundum aslında o zaman iyi bir fırsat geldi sattım. tekrar aynı arabayı almak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama yapacak başka bir şey yok sanırım. aracı almaya gitmeden birde kia sportage ye bakıcam son olarak. bakalım ne olacak.

• ix35 bekleyenler listesi

dischci 252. gün
    kucukm 230.gün
    semisay 224.gün
    birdesenal.com 132.gün(beklemekten sıkılıp Qashqai almaya karar vermiş)
    whoppix 81.gün
    ankaku 25. gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankaku -- 6 Ağustos 2011; 23:56:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankaku

ix35 bekleyenler listesi

dischci 252. gün
    kucukm 230.gün
    semisay 224.gün
    birdesenal.com 132.gün(beklemekten sıkılıp Qashqai almaya karar vermiş)
    whoppix 81.gün
    ankaku 25. gün

hocam bu 7 ay gibi süredir bekleyen arkadaşlar 2011 modeli bekliyorlar ve hala cevap yok değil mi?
    ana merkeze e posta ile ulaşmayı ve yanıt almayı becerebilen var mı?
    işin komik yanı..http://ix35.hyundai.com.tr/ sitesinde avrupayla aynı anda türkiyede diye kocaman yazıları var. utanır sıkılır insan.
    vallahi arabayı alayım, inceleyim diye başlığa girip sıkılmadan okudum 40 sayfayı.
    yazık günah be arkadaş. aldıkları kaporayla kar mı güdüyorlar nedir.
    kooperatif-otomotiv sektörüne dönmüş olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cucugen -- 8 Ağustos 2011; 5:00:04 >

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.