Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.913
Cevap
100
Favori
1.364.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayın smiego niyetiniz ciddiyse geniş bilgi almak için bu 40 sayfalık forumu okusanız iyi olur, ben öyle yaptım :), saygılar.
  • arkadaşlar 1,6 gdı motor kullanan arkadaşlara sormak istiyorum
    yakıtı ve performansı nasıl
    sırf yakıtı yüzünden 1,5 dizel Qashqai+2 almayı düşünmeye başladım
    diğer taraftan bakıncada Qashqai nin içi bomboş fiyatı 68.000.-tl
    iki arada bir derede kaldım kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim
  • sayın mimmurat06,
    daha önce yazmıştım ancak bir değişiklik yaparak tekrar yazmak istiyorum. ilk yazımda şehiriçi 9 lt, şehirdışı 7.5-8 lt yaktı diye yazmıştım. Ancak 1500km geçtikten ve uzun yolda kullandıktan sonra şehiriçi tüketiminde azalma oldu, şu sıralarda araç şehir içinde 8 lt gösteriyor. ben ne çok gaza yüklenen ne de çok sakin kullanan ortalama bir kullanıcıyım. diğer arkadaşların böyle bir deneyimi varmı bilmiyorum. bu rakam gerçekten iyi. birde aracın verilerini değilde kendi hesabımı yapacağım benzin aldıktan sonra. onu da paylaşırım.
    performansa gelince şehiriçinde hiçbir sorun yaratmaz bence gayet yeterli. şehirdışında yüksek viteste rampalarda zorlandı. bu nedenle bazen vites ikaz uyarısına aldırmadan 3000 devir üstünde kullandım ve beni hiç üzmedi.
    ayrıca aracın motoru oldukça esnek yani aynı süratte farklı viteslerde gitmek devirden düşme gibi sorunlara pek yolaçmıyor. 2000-2500 devirde vites artır ikazı geliyor artırıncada devirden düşme olmuyor (düz yolda). atmosferik bir motor olmasına karşın turbo motor gibi düşük devirde kullanmanı istiyor. ilginç bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: iiks35

sayın mimmurat06,
    daha önce yazmıştım ancak bir değişiklik yaparak tekrar yazmak istiyorum. ilk yazımda şehiriçi 9 lt, şehirdışı 7.5-8 lt yaktı diye yazmıştım. Ancak 1500km geçtikten ve uzun yolda kullandıktan sonra şehiriçi tüketiminde azalma oldu, şu sıralarda araç şehir içinde 8 lt gösteriyor. ben ne çok gaza yüklenen ne de çok sakin kullanan ortalama bir kullanıcıyım. diğer arkadaşların böyle bir deneyimi varmı bilmiyorum. bu rakam gerçekten iyi. birde aracın verilerini değilde kendi hesabımı yapacağım benzin aldıktan sonra. onu da paylaşırım.
    performansa gelince şehiriçinde hiçbir sorun yaratmaz bence gayet yeterli. şehirdışında yüksek viteste rampalarda zorlandı. bu nedenle bazen vites ikaz uyarısına aldırmadan 3000 devir üstünde kullandım ve beni hiç üzmedi.
    ayrıca aracın motoru oldukça esnek yani aynı süratte farklı viteslerde gitmek devirden düşme gibi sorunlara pek yolaçmıyor. 2000-2500 devirde vites artır ikazı geliyor artırıncada devirden düşme olmuyor (düz yolda). atmosferik bir motor olmasına karşın turbo motor gibi düşük devirde kullanmanı istiyor. ilginç bir durum.

ilginize teşekkür ederim
    8 lt gibi bir rakam şehir içinde inanılmaz 0,35 tl ye geliyor demek
    benim duyduklarım ve bana denilenler ş.içi 10 lt. den aşağı yakmaz bu araç buda 0,45 kuruş demek oluyorki benim gözümü korkutuyor
    bende şuan toyota corolla dizel 2006 model araç var ş.içi 0,20TL yakıyor 15.000 km de (0,45-0,20)*15.000=3.750 gibi bir rakama geliyorki bu da beni nissana yöneltiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Hala araç sıkıntısı devam ediyormu?

bu aracı bekleyenlere;

ağustosta yok,
    eylülde küçük bir ihtimal,
    ekimde belki,
    kasımda gelebilir,
    aralıkta geliyor...
    araç geldi ama style plus olarak yok malesef isterseniz 2012 mart ayını bekleyin kırmızı kar yağacamış haberi geldi hyundai den.....

bu cevapları almaya hazır olun
  • Yaklaşık 25 Aralık'tan beri beklememin sonucunda mutlu sona dün ulaştım. 1.6 Style Plus Siyah(Mavi istemiştim ancak bayi siyah geldi deyince şansımı zorlamadım) Liste fiyatı - Bayi As. Uzun bekleyen herkesin aynı Mutlu sona ulaşması dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_mu

Yaklaşık 25 Aralık'tan beri beklememin sonucunda mutlu sona dün ulaştım. 1.6 Style Plus Siyah(Mavi istemiştim ancak bayi siyah geldi deyince şansımı zorlamadım) Liste fiyatı - Bayi As. Uzun bekleyen herkesin aynı Mutlu sona ulaşması dileğiyle.

Hayırlı Olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: birdesenal.com

quote:

bu aracı bekleyenlere;

ağustosta yok,
    ekimde belki,
    kasımda gelebilir,
    aralıkta geliyor...
    araç geldi ama style plus olarak yok malesef isterseniz 2012 mart ayını bekleyin kırmızı kar yağacamış haberi geldi hyundai den.....

Zaten 2010 Eylülden beri bekleyenler var senesi geldi neredeyse çoğu kişi vazgeçip başka araçlara yönelmiştir herhalde,keza sportage durum aynıydı

• quote:

Yaklaşık 25 Aralık'tan beri beklememin sonucunda mutlu sona dün ulaştım. 1.6 Style Plus Siyah(Mavi istemiştim ancak bayi siyah geldi deyince şansımı zorlamadım) Liste fiyatı - Bayi As. Uzun bekleyen herkesin aynı Mutlu sona ulaşması dileğiyle.

Hayırlı olsun. Kazasız belasız güzelce keyfini sürün.
  • Selamlar,
    Azcık sinirlerime hakim olmak azcıkda sabrederek bende aracıma kavuştum inaşallah plaka işlemler tamamlanabilrse bugün aracımı alacağım
    1.6 s-plus siyah. beyaz istemiştim siyah geldi :)
    zaten 2 renk arasında kalmıştım hayırlısı siyahaymış :) umarım beklediğime deyecek bir araçtır
  • quote:

Hayırlı olsun,sayımızda gün geçtikçe artsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whoppix

Selamlar,
    Azcık sinirlerime hakim olmak azcıkda sabrederek bende aracıma kavuştum inaşallah plaka işlemler tamamlanabilrse bugün aracımı alacağım
    zaten 2 renk arasında kalmıştım hayırlısı siyahaymış :) umarım beklediğime deyecek bir araçtır

Sizede hayırlı olsun.Memnuniyet konusunu ix35'inizin koltuğuna oturduktan sonra bir daha konusalim:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: birdesenal.com

quote:

bu aracı bekleyenlere;

ağustosta yok,
    ekimde belki,
    kasımda gelebilir,
    aralıkta geliyor...

Zaten 2010 Eylülden beri bekleyenler var senesi geldi neredeyse çoğu kişi vazgeçip başka araçlara yönelmiştir herhalde,keza sportage durum aynıydı

Bekleyenler var ve ürün sıkıntısı var ama ben 1 saat içinde 2 farklı bayide 4 adet siyah 1.6 style plus buldum (çarşamba günü ). Beyaz istediğim için vazgeçdim.
    Biri Uçar ataşehir ist. diğeri Ekol istanbul. İlgilenen varsa bir arasın.

• Bende bayiilerde showroomda bekleyen ix-35 ve Sportage görüyorum. Bekleyen arkadaşlarımız bence biraz daha satıcıyı sıkıştırsınlar. Ağlamayan çocuğa mama vermezler misali biraz satıcıyı dürtükleyin derim...
    Bir an önce araçlarınıza kavuşmanız dileğiyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whoppix

Selamlar,

Hayırlı Olsun,Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler...
  • 40 sayfanın 30 u araç bekleyenlerin yazısı

Bu arada aracı eline geçenlerde sanki oğluna kavuşmuş gibi seviniyor nedir bu telaş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smiego

40 sayfanın 30 u araç bekleyenlerin yazısı

Bu arada aracı eline geçenlerde sanki oğluna kavuşmuş gibi seviniyor nedir bu telaş :)

Onlar yine iyi ben 4 aydır biniyorum hala telaş yapıyorum:)
  • Arkdaşlar inşallah bir aksilik olmazsa salı günü traik işlemlerinden sonra 1,6 style plus çelik gri aracıma kavuşuyorum. Tam 1 ay oldu sipariş vereli ve bayimin söz verdiği gibi ağustos ortasında aracıma kavuşmuş olucam. Darısı bekleyen diğer arkadaşların başına . Gümüş gri sipariş vermiştim ama çelik gri geldi:) iyi ki de çelik gri gelmiş araca çok yakışıyor.Fiyat oalrak liste fiyatını ödedim.
  • dischci 259. gün
    kucukm 237.gün
    semisay 231.gün sanıyorum bu hafta içi aracına kavuşuyor
    birdesenal.com 132.gün beklemekten sıkılıp Qashqai almaya karar vermiş
    whoppix 87.gün 12 ağustoda arabasına kavuştu.
    ankaku 31. gün hafta içi salı aracıma kavuşuyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankaku

dischci 259. gün
    kucukm 237.gün
    semisay 231.gün sanıyorum bu hafta içi aracına kavuşuyor
    birdesenal.com 132.gün beklemekten sıkılıp Qashqai almaya karar vermiş
    whoppix 87.gün 12 ağustoda arabasına kavuştu.
    ankaku 31. gün hafta içi salı aracıma kavuşuyorum:)

Sayın ankaku özellikle listenin en altında olmanıza rağmen aracına kavuşan sizi ve diğer arkadaşları kutluyorum Darısı başımıza inşallah ama ben artık çoookkk sıkıldım. Baksanıza 260 gün olmuş. :(
    Herkese aracıyla mutlu güzel seyahatler dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dischci -- 14 Ağustos 2011; 0:53:16 >
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.