Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.913
Cevap
100
Favori
1.364.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cucugen

quote:

Orijinalden alıntı: ankaku

ix35 bekleyenler listesi

dischci 252. gün
    kucukm 230.gün
    semisay 224.gün
    birdesenal.com 132.gün(beklemekten sıkılıp Qashqai almaya karar vermiş)
    whoppix 81.gün
    ankaku 25. gün

hocam bu 7 ay gibi süredir bekleyen arkadaşlar 2011 modeli bekliyorlar ve hala cevap yok değil mi?
    ana merkeze e posta ile ulaşmayı ve yanıt almayı becerebilen var mı?
    işin komik yanı..http://ix35.hyundai.com.tr/ sitesinde avrupayla aynı anda türkiyede diye kocaman yazıları var. utanır sıkılır insan.
    vallahi arabayı alayım, inceleyim diye başlığa girip sıkılmadan okudum 40 sayfayı.
    yazık günah be arkadaş. aldıkları kaporayla kar mı güdüyorlar nedir.
    kooperatif-otomotiv sektörüne dönmüş olay

[:)

Hocam 40 sayfayı okuduysanız anlamışsınızdır ki ; ana merkezin sizin kadar bile bilgisi yok. Aslında işin özü şu hiç kimsen tam olarak bilgi sahibi değil.Gemiden kaç araba geleceği ne renk geleceği hangi bayinin kaç araç alacağı hiç belli değil. Vallahi şu arabanın yerine alabileceğim başka bir araba bulsam hiç durmam ama bana göre yok(asx -sportage - juke- tuareg - qashqai).. O yüzden beklemeye devam .
    Bu arada benden duymuş olmayın ama 1,6 style plusların yeni yeni tekrar dağıtımı başlıyor.Bayilerinizle bir konuşun...

• Sayın ankaku,
    Size alternatif konusunda sonuna kadar katılıyorum ve bu nedenle 7,5 aydır bekliyorum. Geçtiğimiz haftasonu beklemekten sıkıldığım için ve müthiş kampanyasından dolayı ASX ve Juke modellerine baktım yeniden. İx35'e alternatif olarak en yakın araç bana göre şu an için ASX. Kampanyasıda 35.000TL peşin, 25.000TL kredi, geri ödeme 60ay-5 sene toplam 26.000TL. Sene itibarı ile neredeyse 0 faiz. Araç fiyat ve ödemesi bence iyi bir kampanya.
    Kararım şu oldu İX35 beklemeye devam.
    Bakarsın bugün haber gelir aracınız geldi diye. Bu mübarek günde Allah mı söyletti ne?
  • Bir düzeltme yapmak istiyorum, İX35'in tek alternatifi ASX derken, beklemeden alınabilecek araç olduğu için yazdım. Haricinde tabiki alternatifi SPO ancak bu aracıda hemen alamıyacağınız için ASX diye yazdım. SPO nun hakkını verelim.
  • hyundainin sayfasında yenilenen fiyatlar 2012 fiyatları değilmiş 2012 model gelince fiyatlar yeniden düzenlenecekmiş
    2012 modellerin gelmeside eylül ün 15 inden sonrayı bulacağını söylüyorlar bayiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: semisay

Sayın ankaku,
    Size alternatif konusunda sonuna kadar katılıyorum ve bu nedenle 7,5 aydır bekliyorum. Geçtiğimiz haftasonu beklemekten sıkıldığım için ve müthiş kampanyasından dolayı ASX ve Juke modellerine baktım yeniden. İx35'e alternatif olarak en yakın araç bana göre şu an için ASX. Kampanyasıda 35.000TL peşin, 25.000TL kredi, geri ödeme 60ay-5 sene toplam 26.000TL. Sene itibarı ile neredeyse 0 faiz. Araç fiyat ve ödemesi bence iyi bir kampanya.
    Bakarsın bugün haber gelir aracınız geldi diye. Bu mübarek günde Allah mı söyletti ne?

Bir hata olmasın bu bilgide.
    Web sitesine baktım 25.000 TL 60 ay kredi için 596 TL aylık ödeme diyor.Bu da 60 ayda 35.760 TL yapar ki araç toplamda 70.000 TL üstü bir fiyata gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: realgs

quote:

Sayın ankaku,

Bir hata olmasın bu bilgide.
    Web sitesine baktım 25.000 TL 60 ay kredi için 596 TL aylık ödeme diyor.Bu da 60 ayda 35.760 TL yapar ki araç toplamda 70.000 TL üstü bir fiyata gelir.

Düzeltme için teşekkürler. Çok doğru söylüyorsunuz, 35 rakamını gördüm heralde 25. Hadi ben hata yaptım, satıcıya diyorum ki "-nasıl olur, faiz yok demek bu" satıcıda evet diyor. Neyseki düzelttiniz. Asıl bomba kendi mailimden alıntı ile geliyor.

• quote:

Sayın ankaku,

Arkadaşlar inanın bugün saat 14:00 civarı aracımın İtalya limanından gemi ile hareket ettiğini 11-12 Ağustos gibi Türkiye limanında olacağı, gümrük işlemleri ve sevkiyat sürecinden sonra 17-19 Ağustos tarihinde bayime teslim edileceği haberi geldi. Sabah içime doğmuş.
    Bazı ayrıntı haberlerde edindim ancak aracımı teslim alayım sonra paylaşırım. Şimdilik Cuma günü gemi geleceğini haber veriyorum. İçinden çok fazla İX35 çıkmayacak, bilgilerinize.
    HALA İNANAMIYORUM. BUGÜN 225.GÜN.

• quote:

quote:

Sayın ankaku,

Arkadaşlar inanın bugün saat 14:00 civarı aracımın İtalya limanından gemi ile hareket ettiğini 11-12 Ağustos gibi Türkiye limanında olacağı, gümrük işlemleri ve sevkiyat sürecinden sonra 17-19 Ağustos tarihinde bayime teslim edileceği haberi geldi. Sabah içime doğmuş.
    Bazı ayrıntı haberlerde edindim ancak aracımı teslim alayım sonra paylaşırım. Şimdilik Cuma günü gemi geleceğini haber veriyorum. İçinden çok fazla İX35 çıkmayacak, bilgilerinize.

Sayın semisay bir ara kahve içelim hem falıma da bakarsınız Umarım aracınızı kazasız belasız teslim alıp kullanırsınız.

• quote:

quote:

Sayın ankaku,

Hocam hayırlı olsun inşallah tez zamanda kavuşursunuz.
    Bende yeni edindiğim başka bir bilgiyi iletiyeyim.. Yine bir hyundai assan klasiği olucak ama bana da başka bir bayii araçların cuma günü ülkeye geldiğini bugun yarın bayii ye geleceğini ve teslimatların başlayacağını söyledi.. Bu arada bir de küçük ayrıntı bilgi gümüş gri rengi artık gelmeyecekmiş onun yerine çelik grisi diye yeni bir rengin geleceğini söyledi (ben gümüş gri istiyorum da:() umarım güzel bir renktir.

• Geçici? bir süreliğine ismimiz DH HYUNDAI ...ix35...(Bekleyenler) KULÜBÜ dür.
  • Arkadaşlar merhaba web den ix35 i arayınca bu topice rastladım migrosun otoparkında gördüm ilgimi çekti üstelik vw boramda çok eskidi şu aralar borçlarımıda ödemiş durumdayım araç hakkında bilgi edinmek istiyorum eğer gerçekten beğenip uygun bir şekilde ödeme fırsatı bulursam arabayı alabailirim. (Bu arada topic ismide pek yakışmış)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BY KING

Geçici? bir süreliğine ismimiz DH HYUNDAI ...ix35...(Bekleyenler) KULÜBÜ dür.

• quote:

Orijinalden alıntı: ken_618

Sayın semisay bir ara kahve içelim hem falıma da bakarsınız Umarım aracınızı kazasız belasız teslim alıp kullanırsınız.

Teşekkür ederim, herkeze kaza bela vermesin.
    Kahve içmeye neden olmasın ancak faldan hiç anlamam malesef. Yanılmıyorsam siz Karadeniz taraflarındansınız değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankaku

quote:

quote:

Sayın ankaku,

Hocam hayırlı olsun inşallah tez zamanda kavuşursunuz.
    Bende yeni edindiğim başka bir bilgiyi iletiyeyim.. Yine bir hyundai assan klasiği olucak ama bana da başka bir bayii araçların cuma günü ülkeye geldiğini bugun yarın bayii ye geleceğini ve teslimatların başlayacağını söyledi.. Bu arada bir de küçük ayrıntı bilgi gümüş gri rengi artık gelmeyecekmiş onun yerine çelik grisi diye yeni bir rengin geleceğini söyledi (ben gümüş gri istiyorum da:() umarım güzel bir renktir.

Teşekkür ederim sayın Ankaku.
    Cuma günü geldiği bilgisinde bir yanlışlık olabilir, geldi şeklinde değil de, gelecek şeklinde olmasında fayda var. Bayi değil de Hyundai yetkili bir yönetici tarafından verilen bilgiye göre 2 gün sonra gemi Türkiye ye yanaşacak. 2-4 gün gümrük işlemleri sürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semisay -- 10 Ağustos 2011; 12:34:26 >

• quote:

Doğru, araç bilgisinden çok bekleme haberleri var. Ancak bu formu bulmam benim açımdan inanılmaz faydalı oldu, formu internetten bulduğumda henüz 8.veya 9.sayfasındaydı. Dikkatli okunduğunda ve takibinde çok faydalı püf noktalar var geçmiş 40 sayfada. En basit hemen aklıma gelen yanılmıyorsam yazanda Sayın Novache idi, inerken koltuk ayarının düşmüş olması inme sırasında ayağımız ile kaldırma koluna bastırmış olmamızmış. Bu konuda hem SPO hemde İx35 sahipleri servislere gitti. Koltuk kendiliğinden iniyor diye.
    Bu iletimi lütfen size karşıt yazılmış bir yazı olarak algılamayın, çok doğrusunuz, faydalı bilgilerde içerebiliyor. Bunu söylemek istedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ken_618

Teşekkür ederim, herkeze kaza bela vermesin.
    Kahve içmeye neden olmasın ancak faldan hiç anlamam malesef. Yanılmıyorsam siz Karadeniz taraflarındansınız değil mi?

yok hayir Trakya taraflarindan:)

• quote:

Orijinalden alıntı: smiego

Arkadaşlar merhaba web den ix35 i arayınca bu topice rastladım migrosun otoparkında gördüm ilgimi çekti üstelik vw boramda çok eskidi şu aralar borçlarımıda ödemiş durumdayım araç hakkında bilgi edinmek istiyorum eğer gerçekten beğenip uygun bir şekilde ödeme fırsatı bulursam arabayı alabailirim. (Bu arada topic ismide pek yakışmış)

Bir cevap alamadım.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba web den ix35 i arayınca bu topice rastladım migrosun otoparkında gördüm ilgimi çekti üstelik vw boramda çok eskidi şu aralar borçlarımıda ödemiş durumdayım araç hakkında bilgi edinmek istiyorum eğer gerçekten beğenip uygun bir şekilde ödeme fırsatı bulursam arabayı alabailirim. (Bu arada topic ismide pek yakışmış)

Bir cevap alamadım.

Sayın Smiego geride kalan 40 sayfa boyunca bolca bilgi vede cevap bulabilirsiniz hemde ayrintili olarak.
  • quote:

quote:

Doğru, araç bilgisinden çok bekleme haberleri var. Ancak bu formu bulmam benim açımdan inanılmaz faydalı oldu, formu internetten bulduğumda henüz 8.veya 9.sayfasındaydı. Dikkatli okunduğunda ve takibinde çok faydalı püf noktalar var geçmiş 40 sayfada. En basit hemen aklıma gelen yanılmıyorsam yazanda Sayın Novache idi, inerken koltuk ayarının düşmüş olması inme sırasında ayağımız ile kaldırma koluna bastırmış olmamızmış. Bu konuda hem SPO hemde İx35 sahipleri servislere gitti. Koltuk kendiliğinden iniyor diye.
    Bu iletimi lütfen size karşıt yazılmış bir yazı olarak algılamayın, çok doğrusunuz, faydalı bilgilerde içerebiliyor. Bunu söylemek istedim.

düzeltme yapayım:bu tespiti yapan epeydir ortalıkta görünmeyen sevgili neurofuzzy idi..

• Hala araç sıkıntısı devam ediyormu?
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.