Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.493
Cevap
95
Favori
1.681.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar siteye mi girmiyorsunuz anlamadım ama biraz aktif olsak ve paylaşımda bulunsak hiç fena olmayacak
  • Ottoman benide kaydebilirsin, 2007 Accent Era 1,6 Style Platin Gri...

Saygılar...
  • Aramıza hoş geldin alp___,listeye eklendin.Aktif olman temennisi ile
  • [simage][/simage]http://img49.imageshack.us/img49/8704/yazkampanyakm1.jpg[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ottoman- -- 13 Haziran 2008; 17:56:23 >
  • Şu resim yükleme işini bir türlü öğrenemedim gitti,bu arada arkadaşlar foruma uğradığınızda logo işiyle ilgilenen birisi olursa sevinirim.
  • cengizhann gene tatlı ziyafetini kurmuşşsunn beni cağırmıyosun kardess ayıp ettin yaww baksana bu arkadaslarrr forumuna gelipp arada yazıyoruz benden destekk ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kral_cennect

cengizhann gene tatlı ziyafetini kurmuşşsunn beni cağırmıyosun kardess ayıp ettin yaww baksana bu arkadaslarrr forumuna gelipp arada yazıyoruz benden destekk ....

Çok teşekkür ederiz arkadaşım sağol
  • herkese merhaba bende geldim era 2006 1.4 team platin gri
  • abi tekirdağdan bandırmaya feribot seferleri var. otomobil kaça geçiyor bilen varmı..? sanırım 5-6 saat sürüyormuş..
  • Üstad internette bakındım ama belirttiğin hattla ilgili bilgi edinemedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

Arkadaşlar siteye mi girmiyorsunuz anlamadım ama biraz aktif olsak ve paylaşımda bulunsak hiç fena olmayacak

Sizden ümidi kesmeye başladım gibi haberiniz ola,sonra haber vermedi demeyin
  • araçların sorunu yok, herkez halinden memnun görünüyor.
  • cevap kaçamak gibi geldi
  • ahh ahh aynı sorun kangocularda da bir türlü kulubuzü aktif tutamatık
  • Canımız sağolsun yaz geldi artık kimse kolay kolay bilgisayarın başına oturmuyor,kışa doğru düzelir diye düşünüyorum
  • herkese merhaba. bugün veya yarın ben de era sahibi oluyorum. forumun ilk sayfalarında yazılanlar biraz kafamatakıldı. 2006 tarihli yazılarda eranın süspansiyon sorunundan bahsediliyor. yeni modellerde bu sorun devam ediyor mu? bilgi verirseniz sevinirim
  • Burada konuya başlarken de belirttiğim olay işte buydu arkadaşlar diğer konuyu kapatma sebebimiz umarım iyice anlaşılmıştır.Oradaki sıkıntıların %80 aracın bebeklik dönemi diye tabir edilen döneme ait,2008 modellerde amortisör ve esp problemi bulunmamaktadır.atabey052 arkadaşım aracı gönül rahatlığıyla alabilirsin,memnun kalacağına eminim,senide aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  • aracı aldım. beni de ekleyebilirsiniz. aracı şu an babam kullanıyor. inşallah bir hafta sonra binecem. bir sorum daha vcar. geri vites problemi devam ediyor mu?
  • Hocam Öncelikle Sayfanız Hayırlı Olsun Sürekli HYUNDAİ kullanıcılarına sorulur bu HYUNDAİ ne mantıkla alıyorsunuz fiyat kalite ne bileyim süspansiyon hani ilgi çeken noktası neresi kalitesimi yoksa ben 1 mantık veremedim HYUNDAİ almaya çok düşündüm ama sonra vaz geçtim....
  • ben yeni bir hyundai sahibi olarak cevap vereyim kendi adıma. öncelikle piyasadaki rakiplerine göre uygun fiyatı ve ekonomik oluşu cazibesini arttırıyor. 5 yıl garanti kapsamında olmsı da cabası tabii. ayrıca artık uzakdoğu arabalarının avrupa standartlarını yakaladığını hatta zaman zaman geçtiğini düşünüyorum. bunun göstergesi de sanırım satışlardaki artış.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.