Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.494
Cevap
95
Favori
1.681.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ottoman24

[simage][/simage]http://img49.imageshack.us/img49/8704/yazkampanyakm1.jpg[simage][/simage]

otto,
    imageshack.us da en altta bulunan direct linki kopyaladıktan sonra [simage][/simage] ye tıklayıp tam arasına yapıştırıcan

buda koyduğun resim, gerçi bakım günleri geçti ama olsun

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuci -- 25 Haziran 2008; 8:58:32 >
  • sağol üstad,teşekkürler
  • Aracım sıfır ayarında,özellik ve donanım olarak biraz daha fazlasını istiyorum.maddi durum biraz sıkabilir tabiki.yinede dediğin gibi beklemekte fayda var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: demir027

Aracım sıfır ayarında,özellik ve donanım olarak biraz daha fazlasını istiyorum.maddi durum biraz sıkabilir tabiki.yinede dediğin gibi beklemekte fayda var.

Sizin tercihiniz ama bu belirsizlik ortamında kendinizi sıkıntıya sokmanıza gerek yok diye düşünüyorum,temmuz ayında genellikle güzel kampanyalar oluyor onlarıda bekliyebilirsiniz.
  • Bizim üyeler kaybolmuştur,görenlerin veya bulanların insaniyet namına haber vermesi rica olunur.
  • slm arkadaşlar ben bir şey sorcam geçenlerde farkettik araba hızını aldıkatan sonra mesela kırmızı lambada durmak için frene basıldığında arka tekerlerden tık tık tık tık die ses gelio durana kadar sanki birşeye sürtüyor baktık ama sürtmüyor hiçbirşeye neden olabilir ? başka bu şekilde şikayeti olupta çözüm bulanlar varsa veya neden olduğu hakkında bir fikri olanlar cevap atarsanız çok iyi olcak şimdiden çok teşekkürler
  • Arkadaşım araç abs'li mi?abs varsa abs sensörlerini ve arka balataları kontrol ettir.Yoksa ve kampanalısa serviste kampana kapağını söküp temizleyip ayarını yapıyorlar.Tahminim sorununu bu şekilde çözersin
  • Listeden baktım aracında abs yok sıkıntı kampanalarda temizlenip ayarlanırsa düzelir.El freni ayarın nasıl sıkı değilse onuda ayarlat.
  • çok sağol en yakın zamanda aracı servise götürüp baktırcam teşekkürler
  • Ne demek arkadaşım bu konunun açılmasının amacı birbirimize yardımcı olmak ve yeni dostluklar kurmak.Bu arada arkadaşlar bakıyorum üyelerin çoğu tatilde ben de kaçmaya karar verdim,15-20 gün sonra Allah izin verirse görüşürüz.Kendinize ve konuya iyi bakın
  • Herkese Merhaba ,
    Benim de 93 veya 94 model bir accent'im vardı, çok da sevdiğim bir arabaydı ama kazadan sonra paslanmaya başladığı için satmak zorunda kaldım.
    Benim merak ettiğim konu era'larda hazır fabrika çıkışlı LPG sisteminin olup olmadığıdır. Geçen gün bindiğim bir taksici (1.6 CVVT benzinli motor) arabasındakiLPG sisteminin orjinal fabrika çıkışlı olduğunu söyledi. Ama gerek internette, gerek Hyundai'nin kendi sitesinde herhangi bir bilgiye rastlayamadım.
    Bilgisi olan varsa sevinirim.
    Esenlikler...
  • bu konuyu aracı satan bayilere sorarsan sanırım geniş bir açıklama yaparlar.

normalde orojinal LPG li araç satışı yok. ama taksici esnafına sanırım sarı renkte orjinal LPG li araç üretiyorlar. hatta bu araçlarda taksimetre ve aracın tavanında taksi yazan ışıklı tabelası bile takılı.
  • bu arada bazı uyanık taksiciler ilerisini düşünüp bu orojinal araçlardan almıyorlar.

başka bir renk araç alıyorlar mesala gri renk alıp üstten sarıya boyatıyorlar. aracın içi ve kaput altlarıyla bagaj içi kendi rengi kalıyor. hatta kapı içleri bile kendi rengi kalıyor.

daha sonra araç 2-3 yıl içinde 400.000 km veya üstüne gelip haşat olunca aracı tekrar üstten kendi rengine boyatıp sanki taksici arabası değilmiş gibi satmaya çalışıyorlar. bu arada km ye de dikkat, kilometre sigortasınıda söktükleri zaman km yazmadığı için araç düşük km görünüyor.

sonuçta aracı alacak olan bunları bilmediği için kazıklanmış oluyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

bu arada bazı uyanık taksiciler ilerisini düşünüp bu orojinal araçlardan almıyorlar.

başka bir renk araç alıyorlar mesala gri renk alıp üstten sarıya boyatıyorlar. aracın içi ve kaput altlarıyla bagaj içi kendi rengi kalıyor. hatta kapı içleri bile kendi rengi kalıyor.

daha sonra araç 2-3 yıl içinde 400.000 km veya üstüne gelip haşat olunca aracı tekrar üstten kendi rengine boyatıp sanki taksici arabası değilmiş gibi satmaya çalışıyorlar. bu arada km ye de dikkat, kilometre sigortasınıda söktükleri zaman km yazmadığı için araç düşük km görünüyor.

Taksiciler arabalarını reklamcıda folyo ile kaplıyolar. Dediğiniz gibi iç kısımlarına bakıyorsunuz gri, dışı sarı.

• quote:

Orjinalden alıntı: xanadu73

Herkese Merhaba ,
    Benim de 93 veya 94 model bir accent'im vardı, çok da sevdiğim bir arabaydı ama kazadan sonra paslanmaya başladığı için satmak zorunda kaldım.
    Benim merak ettiğim konu era'larda hazır fabrika çıkışlı LPG sisteminin olup olmadığıdır. Geçen gün bindiğim bir taksici (1.6 CVVT benzinli motor) arabasındakiLPG sisteminin orjinal fabrika çıkışlı olduğunu söyledi. Ama gerek internette, gerek Hyundai'nin kendi sitesinde herhangi bir bilgiye rastlayamadım.
    Bilgisi olan varsa sevinirim.
    Esenlikler...

Arkadaşım bu uygulamayı fabrika değil ama bayiler yapıyor.Ancak kendi servislerinde garanti konusunda bir sıkıntı olmuyor,garantiyi devam ettiriyorlar diğer servisler ise lpg li olduğu için garantiden işlem yapmıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow35

quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

bu arada bazı uyanık taksiciler ilerisini düşünüp bu orojinal araçlardan almıyorlar.

Taksiciler arabalarını reklamcıda folyo ile kaplıyolar. Dediğiniz gibi iç kısımlarına bakıyorsunuz gri, dışı sarı.

Çok doğru artık arabayı boyatmayıp kaplama yaptırıyorlar.

• Arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun Allah sevdiklerinizle birlikte tekrarını nasip etsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

Çok doğru artık arabayı boyatmayıp kaplama yaptırıyorlar.

way be biz baya geri kalmışız, taksiye binmeyeli baya olmuş.

sonra da sarı filmleri sıyırıp kazasız orojinal diye kakalayacaklar.

yani. insanları kandırmak için neler yapılıyor. kesinlikle ahlaki değil.

insanlarımız iyice şeytan olmuşlar. ben daha kesinlikle ikinci el araç almam. alırsamda menşeini bildiğim tanıdık gördüğüm aracı alırım.

• Arkadaşlar era için monroe amortisör araştırıyordum ama era için henüz üretilmemiş... Monroe amortisörlerin era için olanını ne zaman buluruz bilgisi olan varmı acep?
  • quote:

Orjinalden alıntı: raven1974

Arkadaşlar era için monroe amortisör araştırıyordum ama era için henüz üretilmemiş... Monroe amortisörlerin era için olanını ne zaman buluruz bilgisi olan varmı acep?

Raven senin araç yeni değil mi,amortisör sorununun olmaması lazım.Ben serviste garantiden değiştim problem büyük ölçüde azaldı bir de serviste orjinal jelik jant taktırdım aracın yol tutuşu bayağı bir arttı.Bir de gazlı amortisörün faydasını araç yüklü iken daha çok anlıyorsunuz,şöyle ki bagaj tamamen dolu iğne girecek yer yok araç ta 5 kişi ve araçta fazla bir esneme yok,yağlı olsa idi çökmüştü.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.