Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.494
Cevap
95
Favori
1.681.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: shadow35

Selamunaleykum beyler nasılsınız. Nasipse pedere era CRDİ almayı düşünüyoz. Bakalım nasip( süper bi performans varmış 1,5 110 hp di sanırım)

a.s. arkadaşım hoş geldin,gerçekten araç performans olarak süper 110 beygir 240 tork,çekişi ve gidişi rampa düzlük fark etmez çpk iyi,şöyle bir örnek vereyim bagaj tam dolu araçta 4 kişi ki en hafifi 80 kg.ve zigana dağını 160 km.hızla tırmandı zorlanmadan(Tabi virajlara kadar o hızla o virajları alacak araba bilmiyorum)
  • era ya binmedim ama kro rio var babamda onun için performanslı arabadır kesinlikle aynı motoru kullandıklarına göre :).. verdiğin paranın hakkını verir bence öyle bir araba ama çok piyasa oldu bu araba ben yeni fiat stilo aldım eraya göre en az 3,5 kat konforlu ve özelliklidir :)haa stilo neymiş fiat ın arabası derseniz ikinci el ilan sitelerinden bu arabanın özelliklerine bakıp öyle karar verin..
  • Hoş geldiniz,aracınız hayırlı olsun bizim aracınız hakkında kötü yorum yapma gibi bir hakkımız olduğuna inanmıyorum,beğenmişsiniz ve almışsınız işinizi görüyor ve memnunsunuz.Denebilecek tek şey kazasız belasız ağız tadıyla binmeniz.
  • Arkadaşlar mesajlara nasıl resim ekliyoruz acaba?
  • YENİ SAYFANIZZ HAYIRLI OLSUNN İYİSALLAH BİZİMM GİBİ DAHA ÇOK SAYFALAR GÖRÜRSÜNÜZZ FORD CONNECT TEAM
    SAYGILARIMLA...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeaDGardeN

era ya binmedim ama kro rio var babamda onun için performanslı arabadır kesinlikle aynı motoru kullandıklarına göre :).. verdiğin paranın hakkını verir bence öyle bir araba ama çok piyasa oldu bu araba ben yeni fiat stilo aldım eraya göre en az 3,5 kat konforlu ve özelliklidir :)haa stilo neymiş fiat ın arabası derseniz ikinci el ilan sitelerinden bu arabanın özelliklerine bakıp öyle karar verin..

hocam bende çok niyetlendim ama ikinci el piyasısı ölü oldugu için uzak durdum ama hala aklımda duruyor stilo gerçekten çok güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: kral_cennect

YENİ SAYFANIZZ HAYIRLI OLSUNN İYİSALLAH BİZİMM GİBİ DAHA ÇOK SAYFALAR GÖRÜRSÜNÜZZ FORD CONNECT TEAM
    SAYGILARIMLA...

İyi dilekleriniz için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

Arkadaşlar mesajlara nasıl resim ekliyoruz acaba?

Resimin başına [simage][/simage] ekleyerek koyabilirsiniz...

Örn..

www.droll.com/resim001.jpg linkte bu diyelim..

Hepsini kopyalayıp [simage][/simage] yada küçük görünsün istiyorsanız [simage][/simage] diyorsunuz.

Örn.

[simage]www.droll.com/resim001.jpg[/simage]

[simage]www.droll.com/resim001.jpg[/simage]
  • çok saol üstad
  • [simage][/simage]
     <<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>
    [simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ottoman- -- 10 Haziran 2008; 22:26:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

• Tekrar saol üsad yeni bir tat deneyesiniz dedim enginar tatlısıymış afiyet olsun
  • Cümleten iyi geceler Allah rahatlık versin.
  • byler takımınız hayırlı olsun. Hayırlı akşamlar.

Bende 4 yıl Hyundai kullandım 2003 elantra idi.

Hyundai milletin kötülediği kadar kötü değil. Bir çok markaya taş çıkartı. Neymiş kore malıymış. yok kardeşim adamlar hem sağlam yapmış hem güzel yapmış. Mühendisleri ve fabrikayı tebrik etmek lazım işçilik hatası yok benim gördüğüm arabalarda. ayrıca sağlamlar.

clio mu era mı tabiki era derim. clio yu kötülemiyorum. az yakar iyidir hoştur ama accent kadar sağlam ve güven verici değildir. tabiki benim düşüncem. çünkü çok samimi arkadaşımda clio vardı. sıfır araba kaç defa fabrikasyon hatadan servise gitti. belki şanssızlıktır.

ama şuna da değineyim elantramı sattım ford transit connect aldım.
    Darılmayın gücenmeyin büyük konuşmayım ama mecbur kalmadıkça bir daha asla Hyundai almam. İşim olmaz. Servisleri rezalettir. orjinal boya kullanmadıklarını açık açık söylerler. denetleme yoktur. Sormadan iş yaparlar. adamı perişan ederler. hatta sağlam parçayı bozup üste çıkarlar.

hatta örnek vereyim dünyanın neresinde arka çamurluğukla renk uyuşmazlığı olmuş diye sormadan etmeden arka bagaj kapağının tam ortasına kadar boyayıp diğer tarafını bayrak gibi bırakan başka bir yetkili servis yoktur. hatta boyarken farları çıkarmayıp üstüne çocuğun bile düşünebileceği bi bant bile yapıştırmayıp farı ve egzosu boyayan başka bir yetkili servis yoktur. neden orjinal kapağı boyadın hatta neden yarısına kadar normalde beyaz olan rengi krem renge boyadın diye sorduğumda aynen şöyle "abey vallah ne bilem ben heryer boyalı sandıydım orayıda boyadım ha" bir cevabı başka markanın yetkili servisinde alamazsınız.

farklı bir olay da aracın abs sensörünü bozup bu zaten bozuktu diyen hemde bunu chek up yaptıktan sonra aracı teslim ederken çaktırmadan aradan kaynatan neden bu ışık yanıyor önceden yanmıyordu dediğimde ya o bozuktu da biz söylemedik diyen başka yetkili servis yoktur. ee chek up ın ne anlamı var? hadi kayış balata somun değilki motoru söktükten sonra bozulduğunu anlayasın.

tabi çabalarım uzun uğraşlarım sonunda devreye Hyundai nin ileri gelenlerini soktuktan sonra sorunları düzeltiler ama nafile.

bu tür olayları istenbul da 4 farklı serviste yaşadım. Bi kere soğuttular beni. Araba güzel ama Satış sonrası kazıklıyolar. Tutturabildiğine.

içimi dökmüş oldum ama Hyundai den çok çektim çok canımı yaktılar. haftalarca yaya bıraktılar.

Ford aldım çünkü Koç çalışanıyım. Üst düzeyde tanıdık çok. sorun olmaz diye aldım ama hayırlısı. Allah kimseyi servislerin eline düşürmesin.

Saygılarımla...

• forum hayırlı olsun arkadaşlar
  • hazır resim eklemeyi de öğrenmişimki ;

kangooculardan era cılara ÇAy...

• quote:

Orjinalden alıntı: kirei

hazır resim eklemeyi de öğrenmişimki ;

kangooculardan era cılara ÇAy...

bu çay içilmiş. bu kadar dudak payı olmaz
  • ottoman24 okadar bırakmış
  • selamün aleyküm hayırlı olsun yeni mekanınız

• waaaoooowwww..!! tatlılar harika olmuş...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.