Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.493
Cevap
95
Favori
1.681.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21462147214821492150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İyi risk almışsınız
  • Merhaba arkadaşlar benim 1.4 accent eram hem lpg de hem benzin de kalkışta aşırı dikkat edilmezse stop ediyor kalkıştan sonra sorun kalmiyor araç muayene teknisyeni de Sanayide ustada aracı ileri alırken stop etti böyle bişey yaşayan var mı neden kaynaklanır tecrubelerinizden faydalanmak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Senedir bende olan 2007 model era team aracımda illallah ettiren bir sabah gaz yememe sorunum var. Atiker sıralı sistem var. Araç benzinde motor soğukken 1-2 dk gaz yemiyor. Sonra hiç birşey yokmuş gibi devam ediyor. Bu sorunu yaşayan halleden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Anladığım kadarıyla kesin bilginiz yok

İyi risk almışsınız
    valla raba şuan gidiyor yani :) sorun yok benim için . isterse yüz takla atsın, kasa filan düzgün duruyor, şu anlık araçta sıkıntı yok. gçen 150 KM uzun yol yaptım gayet iyiydi,
    biniyoruz bakalım, 2-3 sene binerim ben buna rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

valla raba şuan gidiyor yani :) sorun yok benim için . isterse yüz takla atsın, kasa filan düzgün duruyor, şu anlık araçta sıkıntı yok. gçen 150 KM uzun yol yaptım gayet iyiydi,
    biniyoruz bakalım, 2-3 sene binerim ben buna rahat.

Alıntıları Göster
    Allah gönlünüze göre versin
  • selam takımm
    selam reis
  • Dostlar merhaba, görüşmeyeli nasılsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turgut reis T kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam şükür kavuşturana

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Hoş geldin ağabey.

• selam takım, selam ottoman reis;

uzun süredir iş güç, doktora vs derken araya bir de evlilik girdi yazamadım. Geçen kurban bayramında 2010 model accent era 1.4 select aracım perte çıktı. Bu vakte kadar da masraflardan araç alma imkanım olmamıştı. Bugün hayırlısıyla 2012 model 1.6 crdi manuel style paket i30 için anlaştık. Eksperde de bir sıkıntı çıkmazsa birkaç güne almış olacağım. araç karamel kahve renginde 122000 km de ve sadece ön tampon ile sağ sis farı değişmiş. 56750 ye anlaştık. Sizce araç bu fiyata nasıl?

i30 foruma transfer oluyoruz ama Ottoman reis üyeliği kaldırmaz ise arada uğrarım. sağlıcakla kalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakosalter

selam takım, selam ottoman reis;

uzun süredir iş güç, doktora vs derken araya bir de evlilik girdi yazamadım. Geçen kurban bayramında 2010 model accent era 1.4 select aracım perte çıktı. Bu vakte kadar da masraflardan araç alma imkanım olmamıştı. Bugün hayırlısıyla 2012 model 1.6 crdi manuel style paket i30 için anlaştık. Eksperde de bir sıkıntı çıkmazsa birkaç güne almış olacağım. araç karamel kahve renginde 122000 km de ve sadece ön tampon ile sağ sis farı değişmiş. 56750 ye anlaştık. Sizce araç bu fiyata nasıl?

i30 foruma transfer oluyoruz ama Ottoman reis üyeliği kaldırmaz ise arada uğrarım. sağlıcakla kalın.
    Hoşgeldin üstad,hesabı silmek ne demek her zaman aramız da görmekten memnuniyet duyarız

Bu arada düğünün hayırlı olsun,yeni aracını da kazasız belasız iyi günlerde kullan

• quote:

Hoş geldin ağabey.
    hoş bulduk Murat hocam, iyisinizdir inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

hoş bulduk Murat hocam, iyisinizdir inşallah.

Alıntıları Göster
    Neolsun,dünya meşakati devam ediyoruz işte,bu defa niisan note almışsın galiba nasıl memnunmusun?
  • quote:

Neolsun,dünya meşakati devam ediyoruz işte,bu defa niisan note almışsın galiba nasıl memnunmusun?

Alıntıları Göster
    Evet hocam epey araç değiştirdikten sonra bu aracı bulup aldım, memnunum araçtan zaten motor nissan/renault yapımı 1,5 dci, fakat servisleri ve parçaları çok pahalı, mesela parçacıya arka silecek diye sordum 45 tl. fakat 7 tl. ye reno parçacısından alıp taktım, yine arka fren balataları japon parçası satan yerde 100-150 tl, reno parçacısında 60-70 tl fakat oem numarası ile gitmek gerkiyor reno parçası almak için çünkü araç ne dediklerinde nissan note derseniz bizde o aracın parçası yok diyorlar. dün yine debriyaj balatası sordum valeo 300-400 tl arası (reno) fakat japon parçası satan yerlerde 1350-1700 tl. satılıyor. uyanık olmazsak afedersiniz itekleyecek enayi arıyorlar.

Bu arada sormayı unuttum, bizim bir ihtiyar daha vardı buralarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 5 Aralık 2018; 11:31:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Evet hocam epey araç değiştirdikten sonra bu aracı bulup aldım, memnunum araçtan zaten motor nissan/renault yapımı 1,5 dci, fakat servisleri ve parçaları çok pahalı, mesela parçacıya arka silecek diye sordum 45 tl. fakat 7 tl. ye reno parçacısından alıp taktım, yine arka fren balataları japon parçası satan yerde 100-150 tl, reno parçacısında 60-70 tl fakat oem numarası ile gitmek gerkiyor reno parçası almak için çünkü araç ne dediklerinde nissan note derseniz bizde o aracın parçası yok diyorlar. dün yine debriyaj balatası sordum valeo 300-400 tl arası (reno) fakat japon parçası satan yerlerde 1350-1700 tl. satılıyor. uyanık olmazsak afedersiniz itekleyecek enayi arıyorlar.

Bu arada sormayı unuttum, bizim bir ihtiyar daha vardı buralarda

Alıntıları Göster
    Hepiniz kayıplara karıştınız

• quote:

Hepiniz kayıplara karıştınız

Alıntıları Göster
    ben buralardayım
  • selamlar, satmış olduğum aracımdan kalan Photon mini acorn H7 led ampül seti mevcuttur - montajı tak çalıştır şeklindedir. Ürün garantilidir.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-photon-acorn-serisi-h7-tip-far-ampulu-led-far-626335897/detay/

Düşünenler bana mesajla ulaşabilir.

Ayrıca kullanılmaış Photon T10 tipi dipsiz park ampül seti de var (2 set var).

• quote:

Orijinalden alıntı: noclone

Merhaba arkadaşlar benim 1.4 accent eram hem lpg de hem benzin de kalkışta aşırı dikkat edilmezse stop ediyor kalkıştan sonra sorun kalmiyor araç muayene teknisyeni de Sanayide ustada aracı ileri alırken stop etti böyle bişey yaşayan var mı neden kaynaklanır tecrubelerinizden faydalanmak isterim
    Bu sorun bende de var çözümü nedir? Buji değiştirdim yine aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Bu sorun bende de var çözümü nedir? Buji değiştirdim yine aynı

Alıntıları Göster
    Araç kaç model
  • quote:

Araç kaç model

Alıntıları Göster
    2007 hocam

Buji ve buji kablo değiştirdim tüp ayarı yaptırdım sabah ilk kalkışta birden ikiye atıyorum araba gitmiyor kalıyor öyle istop edecek duruma geliyor sonra bir dakika filan geçiyor düzeliyor

Benzine aldım benzinde bu kadar yapmıyor ama yine tekliyor biraz

• 
Sayfa: önceki 21462147214821492150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.