Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.494
Cevap
95
Favori
1.681.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21472148214921502151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bigbooss

2007 hocam

Buji ve buji kablo değiştirdim tüp ayarı yaptırdım sabah ilk kalkışta birden ikiye atıyorum araba gitmiyor kalıyor öyle istop edecek duruma geliyor sonra bir dakika filan geçiyor düzeliyor

Benzine aldım benzinde bu kadar yapmıyor ama yine tekliyor biraz

Alıntıları Göster
    Geçmiş gün tam hatırlamıyorum,burada da çok konuşuldu o seri 1.4 lerde bu sıkıntı mevcut idi,servisler yazılım yüklemesi ile işi çözmüştü,sizin araca bu yükleme yapılmamış olabilir,tabi aradan yıllar geçti garanti bitti şimdi ne olur bir şey diyemeyeceğim.

• Selamlar. 1999 model toyota corolla aracım perte çıktı. 2009 1.4 team era aldım. Model farklarını pek bilmiyorum bu nedenle bendekini yazayım. Araç 88 binde. Tek airbag. elektrikli aynalar, klima, edb, abs, ön-arka sis sanırım team abs modeli olması lazım Üzerinde brc tüp var. Sony teyp ve yeni 4 kış lastiği (yaz lastiği vermedi). 1.5 +1.5 +3000 hasar kaydı var üçüde serviste yapılma ve kaskodan yapılma. Biri sağ kapılarda çizikten lokal boya ikincisi ön sağ far far değişimi ve çamurluk ucu boyama. üçüncüsü sol arka çamurluk, tampon ve farda darbesonucu serviste Çamurluk tamiratı far değişimi tampon boyama. Bir hastadır biniyorum bir sorunu denk gelmedim. devrini henüz almadım mayısa kadar kaskosu ve sigortası devam ediyor.Deneme amaçlı bende iade edebilirim ya da alıp devrini almadan satabilirim. fiyatı 32 bin liraya nasıldır. ne tavsiye edersiniz ? Tavasiyeniz ne olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khramn

Selamlar. 1999 model toyota corolla aracım perte çıktı. 2009 1.4 team era aldım. Model farklarını pek bilmiyorum bu nedenle bendekini yazayım. Araç 88 binde. Tek airbag. elektrikli aynalar, klima, edb, abs, ön-arka sis sanırım team abs modeli olması lazım Üzerinde brc tüp var. Sony teyp ve yeni 4 kış lastiği (yaz lastiği vermedi). 1.5 +1.5 +3000 hasar kaydı var üçüde serviste yapılma ve kaskodan yapılma. Biri sağ kapılarda çizikten lokal boya ikincisi ön sağ far far değişimi ve çamurluk ucu boyama. üçüncüsü sol arka çamurluk, tampon ve farda darbesonucu serviste Çamurluk tamiratı far değişimi tampon boyama. Bir hastadır biniyorum bir sorunu denk gelmedim. devrini henüz almadım mayısa kadar kaskosu ve sigortası devam ediyor.Deneme amaçlı bende iade edebilirim ya da alıp devrini almadan satabilirim. fiyatı 32 bin liraya nasıldır. ne tavsiye edersiniz ? Tavasiyeniz ne olur.
    Hayırlı olsun iyi günler de kullanınız,kadranların arasında ki bilgi ekranı 2 veya 3 satırsa araç donanımınız expo olabilir,ötv indirimi furyasının aracıdır muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Hayırlı olsun iyi günler de kullanınız,kadranların arasında ki bilgi ekranı 2 veya 3 satırsa araç donanımınız expo olabilir,ötv indirimi furyasının aracıdır muhtemelen

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Baktım trip A son km yol ve toplam km yol. Yol bilgisayarı yok. Isı benzin göstermiyor. Fiyat nasıldır?
  • quote:

Teşekkürler. Baktım trip A son km yol ve toplam km yol. Yol bilgisayarı yok. Isı benzin göstermiyor. Fiyat nasıldır?

Alıntıları Göster
    Aynalar ve kapı kolları gövde rengi mi?
  • scaen S kullanıcısına yanıt
    merhaba eğer araç motor ısınıncaya kadar yapıyorsa sizin tüp beyni muhtemelen. başıma gelmişti sanayide usta distribütör kapağı ve akü değiştirdi çözemedi en son bujiler buji kabloları değişecek dedi. tüp beyni ile sorun çözüldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Aynalar ve kapı kolları gövde rengi mi?

Alıntıları Göster
    Aynalar gövde rengi, kapı kolları nikelajlı (kaplamamı orjinal mi bilmiyorum)
  • quote:

Aynalar gövde rengi, kapı kolları nikelajlı (kaplamamı orjinal mi bilmiyorum)

Alıntıları Göster
    elektrikli ve boyalı ayna ,abs aracın select olduğunun göstergesi,ama yol bilgisayarı yok diyorsunuz ilginç bir durum.
  • @-ottoman- @Ihvaniyet

cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. sanırım tüp beyni ya da dediğiniz gibi yazılım ile olabilir yazılım uygun fiyata atan olursa yaptırırım onun dışında böyle kullanırım artık ne yapayım, bir iki dakika ısınmasını bekleriz artık.

bu arada kaza yaptım geçen gün buzdu yollar, çok kötü oldu benim için, sadece maddi hasar var 5 bin tl, mala geldi cana gelmedi ama malda canın yongası işte..
  • Gecmis olsun Allah beterinden korusun, masraf çok çıkmış nasıl oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

@-ottoman- @Ihvaniyet

cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. sanırım tüp beyni ya da dediğiniz gibi yazılım ile olabilir yazılım uygun fiyata atan olursa yaptırırım onun dışında böyle kullanırım artık ne yapayım, bir iki dakika ısınmasını bekleriz artık.

bu arada kaza yaptım geçen gün buzdu yollar, çok kötü oldu benim için, sadece maddi hasar var 5 bin tl, mala geldi cana gelmedi ama malda canın yongası işte..
    Çok geçmiş olsun. Allah darlığa sokmasın inşaallah.

• Tekrar selamlar arkadaşlar. Arabaya çinden duble media oynatıcı aldım(henüz montajını yapmadım) . Benim arabada direksiyon kumandası yok. Bir sitede buldum alıp takmayı düşünüyorum. Arabada airbagi söküp baktım doğal olarak kumanda kablosu yok. Muhtemelen zembereğin alt kısmında vardır çünkü teybin oaraya fazladan 4-5 tane kablo geliyor. direksiyon içine kumanda bağlantı şemasını verebilecek var mı acaba. Kumandadaki bacakları (5 ane) zeberekteki soketin hangi bacaklarına bağlamalıyım ? Doğru bağlayabileceğim bir şema çizecek var mı? Yada açıkta kablosu olan yada nerelere bağlanacağını bilen? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Selam takım yeni yılınız hayırlı olsun neler yapıyosunuz :)
  • Selamlar.

bir sorum olacak
    2009 Accent ERA 1.4 TEAM model araca LPG taktırdım 5-6 ay olmuştur. Kış geldi havalar soğudu aracı ilk çalıştırdığımda motor arıza ışığı yakıyor. araç LPG ye geçince arıza ışığı sönüyor. Atiker gold takılı daha öncesinde hic arıza ışığı yakmadı. LPG den ziyade başka bir sorun mu var acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTaR0

Selamlar.

bir sorum olacak
    2009 Accent ERA 1.4 TEAM model araca LPG taktırdım 5-6 ay olmuştur. Kış geldi havalar soğudu aracı ilk çalıştırdığımda motor arıza ışığı yakıyor. araç LPG ye geçince arıza ışığı sönüyor. Atiker gold takılı daha öncesinde hic arıza ışığı yakmadı. LPG den ziyade başka bir sorun mu var acaba
    Motor arıza ışığı belirlenen emisyon değerleri yakalayamazsa yanar zengin veya fakir karışım gibi,lpg taktırdığınız yere gidin ayarları kontrol ettirin derim.
  • Selamlar arkadaşlar bugün orta viraj lastiklerini değiştirdim bi tıkırti var arabada on takımda yeni ama ses kesilmedi başka bir usta amartisor diyor ama patlak değil takozlar ve amartisor ler fiyati 160 amartisor 90 tl takozlar Ankara sasmazda ihsanogullari musa ustada maysan arka amartisor leri işçilik dahil 210 tl ye degistirmistim Mayıs ayında fiyatlar artvin de bayagi yuksek başka bir parçadan olma ihtimali var mı Arnavut kaldırımi gibi hafif tırtık olsa ses geliyo nerdeyse asvaltta dahi geliyor neden olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: noclone

Selamlar arkadaşlar bugün orta viraj lastiklerini değiştirdim bi tıkırti var arabada on takımda yeni ama ses kesilmedi başka bir usta amartisor diyor ama patlak değil takozlar ve amartisor ler fiyati 160 amartisor 90 tl takozlar Ankara sasmazda ihsanogullari musa ustada maysan arka amartisor leri işçilik dahil 210 tl ye degistirmistim Mayıs ayında fiyatlar artvin de bayagi yuksek başka bir parçadan olma ihtimali var mı Arnavut kaldırımi gibi hafif tırtık olsa ses geliyo nerdeyse asvaltta dahi geliyor neden olabilir
    Z rotuna baktırdınız mı,ön düzende ilk sıkıntıyı o çıkartır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noclone

Selamlar arkadaşlar bugün orta viraj lastiklerini değiştirdim bi tıkırti var arabada on takımda yeni ama ses kesilmedi başka bir usta amartisor diyor ama patlak değil takozlar ve amartisor ler fiyati 160 amartisor 90 tl takozlar Ankara sasmazda ihsanogullari musa ustada maysan arka amartisor leri işçilik dahil 210 tl ye degistirmistim Mayıs ayında fiyatlar artvin de bayagi yuksek başka bir parçadan olma ihtimali var mı Arnavut kaldırımi gibi hafif tırtık olsa ses geliyo nerdeyse asvaltta dahi geliyor neden olabilir
    Bende de ses vardı,sağ rotil lastiği yirtilip içine taş parçası camur girmişti,ses ondan yapıyordu.

Sizinkinde olabilir belki.

• Herkese teşekkür ederim ses sorunu amartisor denmis on sağ amortisori değiştirdim başka marka yoktu usta önce kore dedi baktım üstünde PRC yazıyor yani cin maliymis motortec marka parça ve usta sıkıntısı olunca mecburen 1 tanesini değiştirdim takosuyla beraber 250 tuttu ses kesildi ama biri eski biri yeni amartisor oldu rize 90 km bi usta tafsiye niz olursa faydalanmak isterim

• Hadi geçmiş olsun

• 
Sayfa: önceki 21472148214921502151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.