Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2020. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.493
Cevap
95
Favori
1.681.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20182019202020212022
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sakkaya85

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, takıma dün dahil oldum😊 2011 34bin kmde 1.4 era start aldım. Beklentilerimin çok üzerinde bir araç çıktı gerçektende. 2002 cliodan sonra mercedes gibi geldi araba ;)). Ses sistemi ile ilgili sorunum var sadece ses bazen gidiyor ve ne zaman geleceği belli olmuyor. Sanırım araba sarılınca gidiyor gibi geldi bana ama sesin ne zaman geleceği ve ne zaman gideceği belli olmuyor. Sorun ne olabilir acaba ? Birde bunların garantisi 5yil sanırım servise gotursem yardımcı olurlar mi yoksa kullanıcı hatası der geçerler mi?

Dostum benimde başıma gelmişti yolda.
    Bağajı açıp hoplarlöre giden kablolarda bir temassızlık varmı kontrol edermisin? Bağaja konan eşyalar bir şekilde kablolara ve lehime zarar veriyor daha sonra sallandığında filan araç kısa devre yapıyordu.
    Ben kendim düzelttim orayı sorun düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: beratyus

selam takım nasılsınız

Kendi adıma konuşayım iyiyiz Allaha şükür.

Günaydın takım.

Yaklaşık 2 haftadır linkteki ürünü kullanıyorum, montajını kendim yaptım oldukça memnunum.

2,5 metreden itibaren ekranda mesafe gösteriyor, 1.5 m'den sonra uyarı vermeye başlıyor. Yalnız geri vitese atınca (ilk enerji verme anında) kısa bir dıt etse çok iyi olacakmış, bunda o özellik yok. Yani çalışıyorum haberin olsun dese bende ekrana bakmak zorunda kalmam

http://www.hepsiburada.com/dreamcar-drk-park-sensoru-dijital-ekranli-ses-ikazli-4-sensorlu-65220-p-OTEV65220

• Selam takım

Lpgli era kullanıcıları tüketimden memnunlar mı? Benzinde ş içi 40 krş ş dışı 30 krş yakıyor benzinli 1.4

Lpgde durum nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranı nereya taktınız? Bime gelen 65 TL lik park sensörü 45 TL ye inmiş sanırım bende ondan alacağım.Onun ekranı da hesap makinesi gibi çok çirkin ama
  • Ekranı arka camın oraya bıraktım. Öne taşımak istemedim, dikiz aynasından bakınca hem geriyi hemde kalan mesafeyi görüyorum. Malum bu cihazlar direk, köşe, kamyon kasası gibi şeyleri göstermiyor.

Bim'in ürününe baktım, malzeme kalitesi güzel ama dediğiniz gibi ekranı büyük geldi
  • Şehirdışı sakin kullanım 16 krş.
    Şehir içi 23-25 krş arası fakat bunun pek standartı yok. Benzin de baya tüketiyor.
  • dizel şehir dışı 19 kuruş... şehir içi kullanım ve trafiğe göre 20 kuruşla 25 arası değişiyor...

motorin 3.76
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsanityx

quote:

Orijinalden alıntı: sakkaya85

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, takıma dün dahil oldum😊 2011 34bin kmde 1.4 era start aldım. Beklentilerimin çok üzerinde bir araç çıktı gerçektende. 2002 cliodan sonra mercedes gibi geldi araba ;)). Ses sistemi ile ilgili sorunum var sadece ses bazen gidiyor ve ne zaman geleceği belli olmuyor. Sanırım araba sarılınca gidiyor gibi geldi bana ama sesin ne zaman geleceği ve ne zaman gideceği belli olmuyor. Sorun ne olabilir acaba ? Birde bunların garantisi 5yil sanırım servise gotursem yardımcı olurlar mi yoksa kullanıcı hatası der geçerler mi?

Dostum benimde başıma gelmişti yolda.
    Bağajı açıp hoplarlöre giden kablolarda bir temassızlık varmı kontrol edermisin? Bağaja konan eşyalar bir şekilde kablolara ve lehime zarar veriyor daha sonra sallandığında filan araç kısa devre yapıyordu.
    Ben kendim düzelttim orayı sorun düzeldi.

Bendeki sorun temassızlık dostum. Daha servise gitmedim ama ses gidince typein üstüne vurunca yada yan tarafına geliyor ses. Şuan sorunu ses gittikçe arabayı tokatliyarak cozuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• nasılsınız arkadaşlar
  • Merhaba Arkadaslar 2007 model hyundai accent era 1,4 benzinli arabamın dıreksıyonda bır sıkıntı yasıyorum yasadıgım sıkıntı 80-yada 110 km hızlı gıttıgımde dıreksıyon duz tutamıyorum sankı bosluk var gıbı bır hıssıyat olusuyor yasadıgım bu sıkıntıyı ozel servıse goturdum 2-3 servıse gıttım hepsı dıreksıyonda bır sıkıntı yok gayet normal dedıler bana gore var ustalara gore yok cozemedım bu ısı :) acaba dıreksıyon hıdrolık degıl elektrıklı oldugundanmı oluyor yada baska bır sıkıntımı var bılemıyorum benım gıbı bu sıkıntıyı yasayan arkadaslarımız varmı var ıse bu sıkıntıyı nasıl gıderdınız ?
  • selamlar arkadaşlar,

obd cihazı var elimde, aslında tüm araçlarla uyumlu da ben şu an için accent era ile denedim sorunsuz çalışıyor.

obd nedir diyorsanız konunun linkini şöyle bırakayım

http://forum.donanimhaber.com/m_112482450/f_//tm.htm#112482450
  • Merhaba erabacılar bende eski erabacıyım. Yeni ve yine era... 2007 crdi vgt style aldım. Araç 66 000 de. Fakat biraz şansız bi araç. 4 kaza demiş sorgu da. İkisinde miktar yazılı toplam 1500 tl.

Fakat siyasi bir meseleden dolayı tavana kapılara falan bişeyler sürüp boyayı kaldırmışlardı.tavan boyalı 5-6 parça boyalı diye tahmin ediyorum. 25 000 e aldım. Sizce fiyat nasıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: musty_co

Merhaba erabacılar bende eski erabacıyım. Yeni ve yine era... 2007 crdi vgt style aldım. Araç 66 000 de. Fakat biraz şansız bi araç. 4 kaza demiş sorgu da. İkisinde miktar yazılı toplam 1500 tl.

Fakat siyasi bir meseleden dolayı tavana kapılara falan bişeyler sürüp boyayı kaldırmışlardı.tavan boyalı 5-6 parça boyalı diye tahmin ediyorum. 25 000 e aldım. Sizce fiyat nasıl.

style zaten çok az, km de düşükmüş bayağı yılına göre :) hayırlı olsun hocam
  • Çok teşekkürler. Olmayana isteyene de nasip olur inş..

• iyi günler arkadaşlar,yoğunluktan giremedim kusura bakmayın.
  • selam takımmmm
    herkese merhaba
    ottoman reis selam olsun
    benim era 2009 model 48 bin de triger değişimi ne zaman olur acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut reis

selam takımmmm
    herkese merhaba
    ottoman reis selam olsun

6 yil yada 90000 km demisler. Km degil de yildan dolayi degisseniz iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Era aracimin far aydinlatmasi yetersiz. Osram night breaker unlimited, philips extreme vision , philips cyristal vision %130 vb. Önerenler var. İstediğim renk sarı veya açık sarı. Aydinlatma miktarini da artırmak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: turgut reis

selam takımmmm
    herkese merhaba
    ottoman reis selam olsun

Üstad yıla göre değişme zamanı gelmiş ama bir şey diyemem bir müddet daha kullanılabilir gibi

Bu arada iyi akşamlar takim

• selam ii geceler
    arkadaşlar teşekkür ederim ilgi alakanız için bu sene değiştireyim en son bakımda servisteki ustam daha idare eder dediydi
  • 
Sayfa: önceki 20182019202020212022
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.