Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2018. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.493
Cevap
95
Favori
1.681.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: demirtash_37

Selam takım.Bizim bir memur arkadaşa era arıyoruz. Geçen galeride bulmuş 2006 1.4 select diyo galerici ben de 1.6 al dedim galerici eralarda 1.6 benzin li yok dedi ben var diye biliyodum ısrar etmedim artık ama selectin dijital kliması yoktu. Sonra dizele ikna ettim ama bulamadık hala. 30 000 tl ye kadar çıkabiliyo 2010 ve üstü düşük km dizel arıyoruz değişen istemiyo. Bulabilirmiyiz acaba. Çok artmış fiyatlar

sakin olun :)

1.4 ve 1.6 benzinli zaten.. dizeller ise 1.5...

ancak fiyatlar dediğiniz gibi çok arttı. Geçen boyası değişeni olmayan 194 bindeki dizel team erayı arkadaş 27.250 ye sattı.. benimde benzer aracım var :D 27den aşağı vermeyi düşünmüyorum :D (kısmetse yazın satacağız herhalde :D )

zaten düşük km diye bir şey yok eralarda... olan da 30un çok çok üzerinde istiyor ki o zaman era alınmaz zaten :D

motoru turbosu düzgün bir araç olsun bakımlarını da inceleyip km çokta önemli değil..

• quote:

Selam takım.Bizim bir memur arkadaşa era arıyoruz. Geçen galeride bulmuş 2006 1.4 select diyo galerici ben de 1.6 al dedim galerici eralarda 1.6 benzin li yok dedi ben var diye biliyodum ısrar etmedim artık ama selectin dijital kliması yoktu. Sonra dizele ikna ettim ama bulamadık hala. 30 000 tl ye kadar çıkabiliyo 2010 ve üstü düşük km dizel arıyoruz değişen istemiyo. Bulabilirmiyiz acaba. Çok artmış fiyatlar

2008 ve üstü selectlere bakın,2008 öncesi selectler manuel klimalıdır. ve abs standart değildi.

Bu arada iyi günler,hayırlı cumalar takım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyseller

Arkadaşlar aracımın egzoz emisyon muayenesi 2 ay kadar gecikti... Bunun cezası vardır muhakkak da; ne kadara patlar bize... Acil cevap verebilirseniz. Teşekkürler...

yakalanırsan affetmezler ama sanayide yapan bir yer vardır iki dakikada halledersin.
  • quote:

Fiyatlar uçuk + piyasada temiz araç ve dürüst satıcı yok. Başka şehirden alacaksanız mutlaka önceden baktırın sürprizle karşılaşmayın.

Kurban bayramından 3 gün önce 2011 dizel 85000'de team modeli 31000'e aldım. Sadece sol ön çamurluk boyalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

quote:

ancak fiyatlar dediğiniz gibi çok arttı. Geçen boyası değişeni olmayan 194 bindeki dizel team erayı arkadaş 27.250 ye sattı.. benimde benzer aracım var :D 27den aşağı vermeyi düşünmüyorum :D (kısmetse yazın satacağız herhalde :D )

zaten düşük km diye bir şey yok eralarda... olan da 30un çok çok üzerinde istiyor ki o zaman era alınmaz zaten :D

motoru turbosu düzgün bir araç olsun bakımlarını da inceleyip km çokta önemli değil..

Ben de 1.6 ve 1.4 benzinli olarak biliyorum ama galerici garip bi şekilde benzinlilerde 1.6 yok diyor.benim kendi aracım 1.5 dizel 2010 servis bakımlı 110 binde çok memnunum o yüzden era tavsiye ettim arkadaşa eğer servis bakımlı değişensiz era bulabilirsek km yüksek olsada önemli değil alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 115 binde 2011 era team lpg var.Kışlık bakımda nelere dikkat etmeliyim triger kaç binde değişir?Antifirizi degistirmelimiyim?Hangi antifirizi kullanmaliyim mavi kırmızı?
    Bilgilendirirseniz sevinirim.Saygılar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

quote:

Ben de 1.6 ve 1.4 benzinli olarak biliyorum ama galerici garip bi şekilde benzinlilerde 1.6 yok diyor.benim kendi aracım 1.5 dizel 2010 servis bakımlı 110 binde çok memnunum o yüzden era tavsiye ettim arkadaşa eğer servis bakımlı değişensiz era bulabilirsek km yüksek olsada önemli değil alınır.

190 bini buldu bizim dizel era :D

yaza kadar binip sınıf değiştireceğiz artık :)

daha konforlu bişelere geçeriz herhalde.. (ama eraya f/p düşünürlürse denilecek hiç bişe yok taş gibi araba :D)

bizden önceki adamlarda iyi kullanmış sanırım turboda falan üfleme yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

Arkadaşlar 115 binde 2011 era team lpg var.Kışlık bakımda nelere dikkat etmeliyim triger kaç binde değişir?Antifirizi degistirmelimiyim?Hangi antifirizi kullanmaliyim mavi kırmızı?
    Bilgilendirirseniz sevinirim.Saygılar.

Normal bakımlarını yaptırın bu km deki aracın trigeri daha önce değişmiştir zaten.antifirizini ölçtürün kırmızı kullanmayın

• 14 inç Hyundai Orjinal 4 adet çelik jant + 16 adet çelik bijon + 4 adet çelik sibop + 4 adet yazlık petlas lastik komple takım halinde satılıktır. geçen yaz alınmıştır. kışı kendi kara jantları ile kullanıldığı için toplamda 7-8 ay kullanılmışyır. sıfır ayarındadır. lastikler ise 2si 2013te 2si 2014te alındı. ilgilenenlere fiyat ve detaylı bilgi pm ile verilecektir.
    Jant lastik takımı ankaradadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonidas26 -- 12 Kasım 2015; 11:45:41 >

• Orijinalden alıntı: leonidas26

14 inç Hyundai Orjinal 4 adet çelik jant + 16 adet çelik bijon + 4 adet çelik sibop + 4 adet yazlık petlas lastik komple takım halinde satılıktır. geçen yaz alınmıştır. kışı kendi kara jantları ile kullanıldığı için toplamda 7-8 ay kullanılmışyır. sıfır ayarındadır. lastikler ise 2si 2013te 2si 2014te alındı. ilgilenenlere fiyat ve detaylı bilgi pm ile verilecektir.

Ne kadar fiyat düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Expo Gold 2009 -- 12 Kasım 2015; 19:03:00 >
  • Alıntıdaki resim linklerini silebilirmisiniz sayfa gereksiz kalabalıklaşıyor
  • Arkadaslar bi era almayi düşünüyorum 32 istiyor 95 binde 2012 model team abs bi kapi degisik arka tampon stop degisik sag arkadan camurlukta boyasi var araba temiz baktik tum bakimlari var bi 90000 bakimi yok nedir degeri kaca alinir

• quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

Arkadaslar bi era almayi düşünüyorum 32 istiyor 95 binde 2012 model team abs bi kapi degisik arka tampon stop degisik sag arkadan camurlukta boyasi var araba temiz baktik tum bakimlari var bi 90000 bakimi yok nedir degeri kaca alinir

Arkadaslar yokmu yorum

• gkhndinc G kullanıcısına yanıt
    Belli kilometre gittikten sonra yanıyor ve tuşa bassanızda sönmüyorsa sorun fren pedalının üzerindeki stop lamp switch var ondan yapıyor bende o değişti düzeldi 15 20 lira bişey fiyatı
  • Merhaba arkadaşlar, geçen hafta arkadaşım arabamı satıp satmayacağımı sordu, ben de şaka ile satayım dedim, fiyat ne dedi 30.000 TL civarı ediyor sanırım dedim, tamam alıyorum dedi, e tabi akşam gelip nette bakınca fiyatların ne kadar yükseldiğini o zaman anladım, sahibinden'e baktığımda benim km'de araç yoktu, 44.500 km çok şükür boya vs yok, 1.5 Team, acaba satmak istesem gerçekten 35.000 TL'ye satılabilir mi?
  • İyi günler takım
    Araç alma ve satma arefesinde olan arkadaşlar hakkinizda hayırlısı

• Selamlar,

2012 model 1.5 manuel dizel era sahibiyim, 60.000km'de araç. Bakımını yeni yaptırdım, lastikleri yeni değişti. İstanbulda şehir içi 7 litre civarı yakıyor. Bu normal mi? Ölçüm yapacağımdan dolayı normalden daha sakin kullanmaya çalışıyorum ama bişey fark etmiyor gibi. Neyi yanlış yapıyor olabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meniz -- 14 Kasım 2015; 13:53:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

Selamlar,

2012 model 1.5 manuel dizel era sahibiyim, 60.000km'de araç. Bakımını yeni yaptırdım, lastikleri yeni değişti. İstanbulda şehir içi 7 litre civarı yakıyor. Bu normal mi? Ölçüm yapacağımdan dolayı normalden daha sakin kullanmaya çalışıyorum ama bişey fark etmiyor gibi. Neyi yanlış yapıyor olabilirim?

Sıkışık trafikte normal olabilir.düz yolda vites değişimini 2400-2500 bandında yapın ani hizlanmalardan kaçının bir de böyle deneyin bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

Selamlar,

Sıkışık trafikte normal olabilir.düz yolda vites değişimini 2400-2500 bandında yapın ani hizlanmalardan kaçının bir de böyle deneyin bakalım

Aynen böyle kullanıyorum şu an. Almadan önce araştırdığımda çok farklı rakamlar görmüştüm.
    Mesela şurada 5.6 lt yazıyor:http://www.arabalar.com.tr/hyundai/accent-era/2012/1-5-crdi-mode
    Tamamen yalan mı bu :)

• quote:

quote:

Arkadaslar bi era almayi düşünüyorum 32 istiyor 95 binde 2012 model team abs bi kapi degisik arka tampon stop degisik sag arkadan camurlukta boyasi var araba temiz baktik tum bakimlari var bi 90000 bakimi yok nedir degeri kaca alinir

Arkadaslar yokmu yorum

Fiyatlar şu aralar çok yüksek, 31-32 alınabilir bir rakam, Bize yüksek gelsede 1 ayda satılır o araba
  • 
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.