Şimdi Ara

<<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
43.241
Cevap
95
Favori
1.593.787
Tıklama
Giriş
    2125 Mesaj

@-ottoman-
    Sağolun hocam, en azından bende bir anormallik olmadığını öğrendim

@fefeyx
    Ben de otomatik almayı düşündüğümden satmayı düşünüyorum, ilanı burada bakmak isterseniz: http://goo.gl/4FvoVi
    Uygun bir vakitte fotoğraflarını da çekip ekleyeceğim.
    |
    |
    Bahsedilenler: -ottoman- , fefeyx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7-6700 | MSI H170A GAMING PRO | Cooler Master Hyper 212 EVO | HyperX FURY 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 | EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 | EVGA SuperNOVA 650 G2 | 2 x WD Caviar Blue 1TB |
    Samsung 850 EVO 250GB 2.5-Inch SATA III | Zalman Z11 NEO | 5 x Noctua NF-S12A PWM | DELL U2414H | Logitech G533 | Logitech G710+ | Logitech G900 | Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Extended | Xbox One Wireless Controller
  • Yarbay
    2460 Mesaj

fotoları beklıyoruz alıcaz kardeşimle bu hafta
    |
    |
    Meniz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    548 Mesaj

Kardeşim cevabın için teşekkür ederim. Ben de korktum, hemen ertesi gün hallettim. İnan korkarak gittim, fiyat kafamda net değildi. Şükür, 40 TL'ye yaptırdım, gecikmeden dolayı bir şey binmiyor. Ama dediğiniz gibi yakalanırsan cezası çok yüksek. Teşekkür ederim.
    |
    |
    -ottoman- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: veyseller

Kardeşim cevabın için teşekkür ederim. Ben de korktum, hemen ertesi gün hallettim. İnan korkarak gittim, fiyat kafamda net değildi. Şükür, 40 TL'ye yaptırdım, gecikmeden dolayı bir şey binmiyor. Ama dediğiniz gibi yakalanırsan cezası çok yüksek. Teşekkür ederim.

hadi geçmiş olsun diyelim

Bu arada iyi günler takım
    |
    |

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

quote:

Orijinalden alıntı: demirtash_37

quote:

quote:

Selam takım.Bizim bir memur arkadaşa era arıyoruz. Geçen galeride bulmuş 2006 1.4 select diyo galerici ben de 1.6 al dedim galerici eralarda 1.6 benzin li yok dedi ben var diye biliyodum ısrar etmedim artık ama selectin dijital kliması yoktu. Sonra dizele ikna ettim ama bulamadık hala. 30 000 tl ye kadar çıkabiliyo 2010 ve üstü düşük km dizel arıyoruz değişen istemiyo. Bulabilirmiyiz acaba. Çok artmış fiyatlar

sakin olun :)

1.4 ve 1.6 benzinli zaten.. dizeller ise 1.5...

ancak fiyatlar dediğiniz gibi çok arttı. Geçen boyası değişeni olmayan 194 bindeki dizel team erayı arkadaş 27.250 ye sattı.. benimde benzer aracım var :D 27den aşağı vermeyi düşünmüyorum :D (kısmetse yazın satacağız herhalde :D )

zaten düşük km diye bir şey yok eralarda... olan da 30un çok çok üzerinde istiyor ki o zaman era alınmaz zaten :D

motoru turbosu düzgün bir araç olsun bakımlarını da inceleyip km çokta önemli değil..

Ben de 1.6 ve 1.4 benzinli olarak biliyorum ama galerici garip bi şekilde benzinlilerde 1.6 yok diyor.benim kendi aracım 1.5 dizel 2010 servis bakımlı 110 binde çok memnunum o yüzden era tavsiye ettim arkadaşa eğer servis bakımlı değişensiz era bulabilirsek km yüksek olsada önemli değil alınır.

190 bini buldu bizim dizel era :D

yaza kadar binip sınıf değiştireceğiz artık :)

daha konforlu bişelere geçeriz herhalde.. (ama eraya f/p düşünürlürse denilecek hiç bişe yok taş gibi araba :D)

bizden önceki adamlarda iyi kullanmış sanırım turboda falan üfleme yok :)

era satılır mı ya bizde düşünüyoruzda de bakayım

bu sefer ekonomik araç istiyoruz kısmetse clio 4 1.5 dci olacak gibi

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: KırmaKirazınDalınıYAA

quote:

quote:

quote:

quote:

Selam takım.Bizim bir memur arkadaşa era arıyoruz. Geçen galeride bulmuş 2006 1.4 select diyo galerici ben de 1.6 al dedim galerici eralarda 1.6 benzin li yok dedi ben var diye biliyodum ısrar etmedim artık ama selectin dijital kliması yoktu. Sonra dizele ikna ettim ama bulamadık hala. 30 000 tl ye kadar çıkabiliyo 2010 ve üstü düşük km dizel arıyoruz değişen istemiyo. Bulabilirmiyiz acaba. Çok artmış fiyatlar

sakin olun :)

1.4 ve 1.6 benzinli zaten.. dizeller ise 1.5...

ancak fiyatlar dediğiniz gibi çok arttı. Geçen boyası değişeni olmayan 194 bindeki dizel team erayı arkadaş 27.250 ye sattı.. benimde benzer aracım var :D 27den aşağı vermeyi düşünmüyorum :D (kısmetse yazın satacağız herhalde :D )

zaten düşük km diye bir şey yok eralarda... olan da 30un çok çok üzerinde istiyor ki o zaman era alınmaz zaten :D

motoru turbosu düzgün bir araç olsun bakımlarını da inceleyip km çokta önemli değil..

Ben de 1.6 ve 1.4 benzinli olarak biliyorum ama galerici garip bi şekilde benzinlilerde 1.6 yok diyor.benim kendi aracım 1.5 dizel 2010 servis bakımlı 110 binde çok memnunum o yüzden era tavsiye ettim arkadaşa eğer servis bakımlı değişensiz era bulabilirsek km yüksek olsada önemli değil alınır.

190 bini buldu bizim dizel era :D

yaza kadar binip sınıf değiştireceğiz artık :)

daha konforlu bişelere geçeriz herhalde.. (ama eraya f/p düşünürlürse denilecek hiç bişe yok taş gibi araba :D)

bizden önceki adamlarda iyi kullanmış sanırım turboda falan üfleme yok :)

era satılır mı ya bizde düşünüyoruzda de bakayım

bu sefer ekonomik araç istiyoruz kısmetse clio 4 1.5 dci olacak gibi

i30u aldırmayan adam clio 4 diyor :D bırakın ölecem ben :D

2012-13 falan elentra diyoz bizde ama bakalım :D
    |
    |

Yaşasın vatan, yaşasın Türk Milleti! -OSMAN PAMUKOĞLU
    LG G4

• Binbaşı
    1830 Mesaj
    çok az yakıyormuş yahu ama 0 alırız biz

15krş kmde
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

15krş kmde

12-13 55 civarı falan ya... 0ı 72-80 arası :D bize çok olur :D

tabi babamın o anki kafa durumuna da bağlı o biraz :D

Yaşasın vatan, yaşasın Türk Milleti! -OSMAN PAMUKOĞLU
    LG G4
  • Binbaşı
    1830 Mesaj
    quote:

quote:

15krş kmde

12-13 55 civarı falan ya... 0ı 72-80 arası :D bize çok olur :D

tabi babamın o anki kafa durumuna da bağlı o biraz :D

Hayırlısı bakalım jizzy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar era araç almıştım mayıs ayında tüketim 8.9 yazıyordu ekranda facia anlayacağınız Herneyse işte enjektör memeleri keçeleri falan birşeyler değiştirdim temizlettirdim enjektörleri, uzun yolda 2000 km geçik bir yol yaptık.En son 6.0 düştü tüketim fakat 6 litreden aşşağı düşmüyor 6.1 oluyor 6.0 arasında gidip geliyor kafayı yicem fakat 6 litre yakmıyor gibi yani daha az yakıyor araç.1 depo ile 1100-1200 gittik çünkü uzun yolda.Şimdi bu tüketim değeri yanlışmı gösteriyor nasıl düzelticez bunu bir türlü 5 litreleri görmedim araçla.Fakat yakıtı az yani.Araç bu arada 159 binde şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekolibs -- 19 Kasım 2015; 11:32:10 >

hocam malesef bilinmeyen bişey var depoda musluktan akan yakıtı ölçen bişey yok senın kullanımına göre ortalama yakıt tüketimi hesaplanıyor diğer ercılarda çok farklı şeyler görmüyordur bence sen takma kullanmana bak
    |
    |
    Mekolibs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    697 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mekolibs

Merhaba arkadaşlar era araç almıştım mayıs ayında tüketim 8.9 yazıyordu ekranda facia anlayacağınız Herneyse işte enjektör memeleri keçeleri falan birşeyler değiştirdim temizlettirdim enjektörleri, uzun yolda 2000 km geçik bir yol yaptık.En son 6.0 düştü tüketim fakat 6 litreden aşşağı düşmüyor 6.1 oluyor 6.0 arasında gidip geliyor kafayı yicem fakat 6 litre yakmıyor gibi yani daha az yakıyor araç.1 depo ile 1100-1200 gittik çünkü uzun yolda.Şimdi bu tüketim değeri yanlışmı gösteriyor nasıl düzelticez bunu bir türlü 5 litreleri görmedim araçla.Fakat yakıtı az yani.Araç bu arada 159 binde şuan.

Dizel manuel vites ve yeni turboya rağmen eram şehirdışı 650-700 km menzile sahip. Sizin araç 1000 kmyi aşıyorsa bedavaya gidiyor.

|
    |

• Kurmay Yarbay
    13032 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mekolibs

ortalama tüketimi her depo dolumunda sıfırlayın yanlış hatırlamıyorsam kalibrasyonun sağlıklı olabilmesi için bu gerekiyordu ve 5 depodan sonra daha sağlıklı bilgi verir diye ibare vardı.

Bu arada iyi günler takım,hayırlı cumalar.
    |
    |

• Çavuş
    41 Mesaj
    Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, takıma dün dahil oldum😊 2011 34bin kmde 1.4 era start aldım. Beklentilerimin çok üzerinde bir araç çıktı gerçektende. 2002 cliodan sonra mercedes gibi geldi araba ;)). Ses sistemi ile ilgili sorunum var sadece ses bazen gidiyor ve ne zaman geleceği belli olmuyor. Sanırım araba sarılınca gidiyor gibi geldi bana ama sesin ne zaman geleceği ve ne zaman gideceği belli olmuyor. Sorun ne olabilir acaba ? Birde bunların garantisi 5yil sanırım servise gotursem yardımcı olurlar mi yoksa kullanıcı hatası der geçerler mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam bende ayni sikintidan muzdariptim 2 yil garantisi varmis. Yemizlik ve lehim yenilemesi yapmislardi. Arabanin 5 yil uzatilmis garantisi var ama aku teyp bide kayis haric onlar iki yil kitapciginda yazar

|
    |
    sakkaya85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    41 Mesaj

Kronik bir sorun anladığım kadarıyla bizde bir servise gideceğiz ozaman ;) teşekkür ederim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fefeyx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DH HYUNDAİ ERA TAKIMI
    HYUNDAİ İ30 ELİTE 1.6 CRDI 136 PS 2016 KUTUP BEYAZ
    GALATASARAY
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sakkaya85

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, takıma dün dahil oldum😊 2011 34bin kmde 1.4 era start aldım. Beklentilerimin çok üzerinde bir araç çıktı gerçektende. 2002 cliodan sonra mercedes gibi geldi araba ;)). Ses sistemi ile ilgili sorunum var sadece ses bazen gidiyor ve ne zaman geleceği belli olmuyor. Sanırım araba sarılınca gidiyor gibi geldi bana ama sesin ne zaman geleceği ve ne zaman gideceği belli olmuyor. Sorun ne olabilir acaba ? Birde bunların garantisi 5yil sanırım servise gotursem yardımcı olurlar mi yoksa kullanıcı hatası der geçerler mi?

Dostum benimde başıma gelmişti yolda.
    Bağajı açıp hoplarlöre giden kablolarda bir temassızlık varmı kontrol edermisin? Bağaja konan eşyalar bir şekilde kablolara ve lehime zarar veriyor daha sonra sallandığında filan araç kısa devre yapıyordu.
    Ben kendim düzelttim orayı sorun düzeldi.

• Binbaşı
    1861 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: beratyus

selam takım nasılsınız

Kendi adıma konuşayım iyiyiz Allaha şükür.

Günaydın takım.

Yaklaşık 2 haftadır linkteki ürünü kullanıyorum, montajını kendim yaptım oldukça memnunum.

2,5 metreden itibaren ekranda mesafe gösteriyor, 1.5 m'den sonra uyarı vermeye başlıyor. Yalnız geri vitese atınca (ilk enerji verme anında) kısa bir dıt etse çok iyi olacakmış, bunda o özellik yok. Yani çalışıyorum haberin olsun dese bende ekrana bakmak zorunda kalmam

http://www.hepsiburada.com/dreamcar-drk-park-sensoru-dijital-ekranli-ses-ikazli-4-sensorlu-65220-p-OTEV65220
    |
    |

• Binbaşı
    1830 Mesaj
    Selam takım

Lpgli era kullanıcıları tüketimden memnunlar mı? Benzinde ş içi 40 krş ş dışı 30 krş yakıyor benzinli 1.4

Lpgde durum nedir

haberler
Bey Azura
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.