Şimdi Ara

DH HOCAM DİYENLER KULÜBÜ - 666 hoca olduk (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
7
Favori
49.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam burada herkesin herkesten öğreneceği bir bilgi vardır. O yüzden herkes birbirinin hocasıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FENERBAHÇE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bı artıların kaynağı nedir? Tükenmiyor mübarek

• Ekle hocam

• bir öğretmen adayı olarak okulda, çalıştığım yerlerde herkese hocam demem yetmiyormuş gibi foruma da girdikten sonra uçan kuşa hocam demeye başladım.
    bkz: öğrencinin velisine en başta bir hocam dedim ağız alışkanlığıyla artık başka bi şey diyemiyorum.
  • Bu aralar hocam denmezzz

• Hocam benide yaz hocam

• Benide yaz hocam

• Beni de yaz hocam.

• Alırım bi dal hocam.

• gereksiz insanlar derneği
  • beni de ekle hocam
  • Artı istiyom artı

• Beni de ekleyin hocam

• Benide ekleyin hocam. Ne olduysa 2. El bölümüne ilan açtıktan sonra oldu hocam.

• hocam ekleyin
  • Ekle gitsin hocam
  • Beni eklemeyin hocam, sadece + için geldim

• Birsiyle konuşurken veya yazışırken "şimdi ben buna nasıl hitap etsem" düşüncesinden insanı kurtaran en büyük icattır "Hocam"

Ağız alışkanlıkları dolayısıyla yapılabilecek gafları önlemenin en ucuz yoludur "Hocam". Örneğin Survivor'da Adem Sabriye'ye oğlum diyor...

ekle Hocam

• Otobüste gidiyorum bir gün, yanımda benim yaşlarda bir eleman. Abi telefondan memnun musun ben de düşünüyorum özellikleri nasıl falan diye sordu. Normalde günlük yaşamda hiç kullanmam, teknoloji sorunca çocuk ben başladım hocam şöyle hocam böyle, baktım o da hocamlı soruyor soruları. Sonra durdu durdu, hocam sen Donanım Habere takılıyo musun dedi. Ben de aynen hocam, sen de mi dedim. O da ben de hocam dedi.

Daha bi şey demiyorum

Lise yıllarında Ultima Online oynarken de "hacım" modası vardı. Hacım aşağı hacım yukarı konuşuluyordu oyunda. E tabi günde asgari 10 saat takılınca dilime pelesenk olmuştu hacım lafı. Üniversiteye ilk gittiğim sene tasarım dersi final jürisinde 5 kişilik profesör ekibi var. Adamları gömeyin ama, birisi İlber Ortaylı, birisi Vedat Milor, birisi Ressam Bob sanki, boyunlarda fularlar, entellektüelite havada uçuşuyor, tasarım jargonu kopup geliyor falan. Derken benim projeye gelen bir eleştiriye cevap verirken o panikle, şimdi hacım orası şu yüzden böyle diye cevap verdim. 5 kişiyi buz kesti, sınıfta ölüm sessizliği. Sonra bir tanesi ağzını yaya yaya Mekke'den gelir gibi bir halimiz mi var evladım dedi, diğer ikisi güldü, ben de yalandan bi kahkaha patlattım olayı öyle yatıştırdık. Dikkat edin yani sakat yerde patlamayın, iş görüşmesinde falan sıkıntı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 21 Mayıs 2017; 1:22:57 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.