Şimdi Ara

DH Hız Testi sayfamız yayında! Hız testi ve ping testi artık burada! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
5.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sonuç ekranı iyi olmamış, sağda küçücük kalıyor.

• ru1ns R kullanıcısına yanıt
    Cok dogru soyledin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DH upload testi diye pc'den dosya vs çalar malum amazon konusu olsun, tüm linklere ref eklemek olsun. Yandaş haberler olsun.

• Turknetle olan iliskinizi de acik acik belirtmeniz gerekiyor.

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt

Nasıl bir ilişki bu; merak ettim şimdi?DH Hız Testi sayfamız yayında! Hız testi ve ping testi artık burada! 

• Yorumlari oku.

Ben okudum; rahatsız olmadım. Herhangibir firma sponsor olabilir veya reklamı yapılabilir.

İnsanların tercihlerinde bu gibi atraksiyonların etkili olduğunu sanmıyorum.

Kaç kişi testteki Türknet ablemine bakıp; ben de Türknet'li olayım diyecek ki.

Forumda sizde farkındasınız fiyat, kod ve hediye gün tercihlerde daha etkin rol oynuyor.

• Güzel olmuş, emeğinize sağlık.

DH Hız Testi sayfamız yayında! Hız testi ve ping testi artık burada!
  • Demek ki yuzbinlerce lirayi reklama harcayan firmalar bu isi sizin kadar iyi bilmiyor.
    Duy bunlari turk et, bosa para yediriyorsun dhye.

Hocam görsel hafıza işitsel hafızadan daha etkin ve kalıcı olduğu için reklamlara yüklü bedeller harcanıyor. (100 binler mi DH Hız Testi sayfamız yayında! Hız testi ve ping testi artık burada!  milyonlar olmasın o). Herhangi bir iss nin (ticari kurum) bunları duyduğundan şüphe etmeyin. Yalnız duyduklarından daha çok önemsedikleri şey gördükleri yıl sonu şirket bilançosu.DH Hız Testi sayfamız yayında! Hız testi ve ping testi artık burada! 

Keşke biride bize sponsor olsa, reklam yüzü olsak. Fena da olmaz yani.DH Hız Testi sayfamız yayında! Hız testi ve ping testi artık burada! 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt

italya köylerde bile fiber gördüm hocam şu çok saçma devletin vergi almasın fiberden 21 bin tl ödedim.

450 metre fiber çekilecek.

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Burada da var dağda taşta fiber

Fiber döşemek, telekom yatırımı yapmak devletin vazifesi değil. Devletin tek yatırım yükümlülüğü telco'lardan aldığı paralarla oluşturduğu Evrensel Hizmet Fonu kapsamında fizibıl olmayan yerlere yatırım götürmek. Ancak bu fonun kapsamı bence büyümeli. Günümüze kadar Wimax ve 3G/4G yatırımlarını kapsıyordu, bence kırsalda artık sabiti de kapsamalı fon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt

hocam 1000 mbps hız için fiber yaptıramaya karar verdim geçen hafta çalıştığım kurum 32 bin tl maaş promosyon yattırdı bende fiber'e verdim.

• DH'nin kendisi hız testi zaten. bu siteyi bile açabilen bir internetiniz varsa sorun yoktur

• Mobil sürüm çalışmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.