Şimdi Ara

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs) (454. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.476
Cevap
40
Favori
444.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fink Ployd

Onunla ilgili pek bir araştırma yapmadım, yanlış bilgi vermek istemem. Kontrol edip bilgi aktarırım

Bu konu hakkında birçok tartışma var doğru bilgiyi sizden bekliyoruz hocam :)

Birde sorum olacak giriş paketinde hangi belgesel kanalları var acaba ? Sitede discovery gözüküyor ama internette discovery hd showcase'in de kanallar arasında olduğunu söylüyorlar tam çözemedim. 3 ay sonra giriş paketine dönüyorum o yüzden merak ettim neler olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

quote:

Onunla ilgili pek bir araştırma yapmadım, yanlış bilgi vermek istemem. Kontrol edip bilgi aktarırım

Birde sorum olacak giriş paketinde hangi belgesel kanalları var acaba ? Sitede discovery gözüküyor ama internette discovery hd showcase'in de kanallar arasında olduğunu söylüyorlar tam çözemedim. 3 ay sonra giriş paketine dönüyorum o yüzden merak ettim neler olacak.

evet 2 kanalda var giriş paketinde artı animal planet hd de var tv2 hd de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 30 Aralık 2013; 20:28:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

quote:

Hocam eskiden animal planet hd giriş paketinde görünüyordu az once dsmart internet sitesine baktim animal planet hd gorunmuyor.Eskiden 14 hd kanal var yazıyordu simdi 12hd kanal yaziyor.Bende giriş paket modül aldim ama aktivasyon yaptirmadim henuz.Aceba son durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lightjedi80x

quote:

quote:

quote:

Hocam eskiden animal planet hd giriş paketinde görünüyordu az once dsmart internet sitesine baktim animal planet hd gorunmuyor.Eskiden 14 hd kanal var yazıyordu simdi 12hd kanal yaziyor.Bende giriş paket modül aldim ama aktivasyon yaptirmadim henuz.Aceba son durum nedir?

ben modül giriş paketi kullanıyorum animal planet hd giriş paketinde şuan var ve açılıyor yeni frekanstan çıkıyor şimdilik mi açık sonra kaparlar mı bilemem ama yeni frekans geldiğinden beri açık hd kaç kanal var açık saymadım ama sayıp bilgi verebilirim bi ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 30 Aralık 2013; 20:44:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lightjedi80x

quote:

quote:

quote:

ben modül giriş paketi kullanıyorum animal planet hd giriş paketinde şuan var ve açılıyor yeni frekanstan çıkıyor şimdilik mi açık sonra kaparlar mı bilemem ama yeni frekans geldiğinden beri açık hd kaç kanal var açık saymadım ama sayıp bilgi verebilirim bi ara

Hocam bilgi verirsen sevinirim zaten eskiden var gösteriyordu bugün baktim giriş paketinde görünmüyor.Umarim kaldirmamislardir.

• lightjedi80x L kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi şuan var bende animal planet hd ilerde gidermi bilmem ama sitede belkide yanlış yazılmışta olabilir d smart bu mümkündür kaç hd kanal var açık inan hatırlamıyorum aklıma gelenler star kanal d tv2 NTV spor animal discovery hd showcase var aklıma gelen atv ve trt yi saymıyorum çünkü onlar bedava
  • Arkadaşlar kanallar ile ilgili ufak bir çizelgeye eriştim. Kısaca özetimiz bu. Paket yapısı ile ilgili bilgileri de yeni yıla girmeden sizlerle paylaşıyor olacağım. Şimdiden mutlu yıllar.

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fink Ployd -- 31 Aralık 2013; 18:21:31 >
  • Fink Ployd kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi frekansları tekrar arattım platin ve premium kanalları kapalı bende Maxi paket var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanreyiz O kullanıcısına yanıt
    Ben de frekansları tarattığımda an itibariyle platin ve premium kanalları kapalı maxi paket modüllü üyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wondererer -- 31 Aralık 2013; 19:27:22 >
  • Mega Paket kullanıcısıyım henüz yeni çıkan kanalların hiç birini deneme fırsatım olmadı. (Yayın kalitesi vs)
  • Dostum şu anda paketler ile ilgili net bir şey söyleyemiyorum fakat şöyle bir karşılaştırma yazısı iletebilirim.

- Giriş Paketi: Giriş paketi içerisinde D-Smart’a özel kanalların yanı sıra ulusal ve yerel kanallar bulunmaktadır.
    - Dizi Paketi: Giriş paketine artı olarak 5 SD, 3 HD belgesel kanalı ve 1 adet dizi içerikli HD kanal eklenmiştir.
    - Sinema Paketi: Dizi paketine artı olarak 8 SD 8 HD adet sinema kanalı eklenmiştir. (SD-HD kanallar toplamı)
    - Spor Paketi: Dizi paketine artı olarak Spor kanallarından oluşmaktadır. Ayrıca bu paket içerisine NTV Spor Smart HD kanalında eklenmiştir. Ek paket almadan da bu paket izlenilebilecek.
    - Süper Paket: Sinema ve Spor paketlerinin yer aldığı pakettir.
    - Mega Paket: Süper pakete artı olarak erotik kanalar ve BLU Spor’u içermektedir. Bu paket içerisinde Blu Spor da dahil tüm kanallar yer almaktadır.

Ayrıca Ocak ayı boyunca Sinema kanalları paketi olan ya da olmayan tüm müşterilere açılacaktır.

Ben hangi paketi izleyeceğim diyen arkadaşlarım için kısaca örneklendirmeler sunalım.

Örnek1: Giriş + Sinema paketinin birlikte alan bir abonenin paketi Giriş + Sinema ek paketi 2014 olacaktır.

Örnek 2: Dizi +Sinema paketinin birlikte alan bir abonenin paketi Sinema Paketi(2014) olacaktır.

Örnek 3: Sinedizi+Sinema paketini birlikte alan abonenin paketi Sinema Paketi(2014) olacaktır.

Örnek 4: Maxi + Sinema paketini birlikte alan abonenin paketi Süper paket (2014) e yükseltilecektir.

Örnek 5: Giriş + Xtra paketi olan bir abone aynı şekilde Giriş + Xtra(2014) paketi olacaktır.

Örnek 6: Mega Paketi olan bir müşteri (Mega 2014)’e dönüştürülecektir.

-----------------------------------------------------

Ayrıca yeni paket yapısında ufak bir kanal değişikliği daha mevcut. Movie Smart Classic kanalı ile ilgili. Mevcut aboneler bu kanalları Giriş paketinde izliyordu. Yeni yapıyla birlikte Sinema Paketinde yer alacaktır. Bu durum mevcut aboneleri etkilemeyecek. Daha önce izleyebildiği farklı bir pakete geçse dahi aboneler kanalı izlemeye devam edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fink Ployd -- 1 Ocak 2014; 19:54:21 >
  • Fink Ployd kullanıcısına yanıt
    Ntv spor smart kapanmasında gerisi önemli değil birde maxi pakette hiçmi sinema kanalı olmuyacak bundan sonra
  • Herkese mutlu seneler
  • .
  • Kanallar geldi hadi hayırlısı
  • Sinema tv'ler ile 6 kanal gitmiş 7 kanal gelmiş. Nerde 20 tane dizi ve sinema kanalı merak ettim.
    Yeni kanallardaki film kalitesini Sinema tv'ler deki ile ancak önümüzdeki 2-3 hafta içinde kıyaslayabiliriz gerçi benim d smart'da izlediğim film sayısı 5'i geçmemiştir 5 ayda ama nerdeyse hergün takip ederim hangi kanalda ne var diye.

Bu eskiden yeniye paket geçiş işlemlerinde d smart tamamiyle çuvallayacak en çok da maxi'den spor paketine ve süper paket' e geçiş konusunda.

Ocak ayı boyunca eski-yeni sinema kanallarının herkese açık olmasının sebepi bence tepkiyi azaltmak veya nabız yoklamak olabilir.

Ayrıca Ben yeni kanallarla birlikte yeni yılda;
    d-smarttan adına yakışır bir şekilde kendileri verdikleri taahhüde uymayan müşterileri yine mağdur durumda bırakacak nerdeyse hiçbir yasal hüküme uymadan yeni ali-cengiz oyunlarıyla "daha fazlası" para getirin sloganında olduğu gibi akıllarınca şark kurnazlığı yaparak platform politikalarını yönlendirmelerini bekliyorum.

Bakalım görücez D zmart...

• epsotel E kullanıcısına yanıt
    sinema tv lerden vazgeçmeselerdi keşke. hepsi birlikte çok daha iyi olurdu.

• Sinematv'leride seviyordum ayrı konu ama bu yeni kanallar daha içeriği zengin göründü. İlk gün programlarında django-cloud atlas-hobbit gibi filmler var. Ama tabii keşke sinematv'lerde kalsa ve bu yeni kanallar da öyle açılsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delton -- 1 Ocak 2014; 10:04:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Ntv spor smart kapanmasında gerisi önemli değil birde maxi pakette hiçmi sinema kanalı olmuyacak bundan sonra

Arkadaşın açıklamasına tam anlamıyla doğru diyemeyiz.

Ntvspor smart hd ve tüm sinema kanalları maxide olacak diyor müşteri hizmetleri. Maxi paket spor paket değil, süper paket olacak. Spor paket ise bundan sonra üyeliklerde geçerli olacak.

Eskiye göre bakarsak, maxi ile mega paketin farkı dsmart blu+yetişkin kanalları.(Şimdiki durum süper-mega)

Maxiyi zaten spor paket yapamazlardı çünkü hali hazırda maxi paket moviesmart gold hd sd, gold2 hd, plus hd sd, classic, türk, fest ve kaldırılan yeşilçam kanalını izliyordu yani dsmartın kendine ait tüm film kanallarını. Maxi izleyenler hem spor paket yapılıp eurosporttan, hemde bu sinema kanallarından mahrum bırakılamazdı.

Çeşitli sitelerde bir sunumdaki listeye göre maxi-spor olcak deselerde böyle bir durum söz konusu değil. Müşteri hizmetleri önceden bilgimiz yok deselerde, dün geceden beri maxi-süper paket olayını onayladılar. Diğer forumlardada bu yönde bildirim alan müşteriler çoğunlukta.
  • Ntvspor smart hd'yi yine açmışlar bende.
    31 Aralık'ta kapanmıştı.Sizde durum ne?
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.