Şimdi Ara

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs) (455. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.476
Cevap
40
Favori
444.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni kanalların yayın kalitesi iyi değil sanki. kaç haftadır eski kanallarda dönen filmler var şu anda. akşam yayın akışı daha iyidir umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

yeni kanalların yayın kalitesi iyi değil sanki. kaç haftadır eski kanallarda dönen filmler var şu anda. akşam yayın akışı daha iyidir umarım.

Bende beğenmedim. Filmleride beegenmedim. Beklentiyi çok yüksek tutmuşum:))

• Bu muydu yeni sinema kanalları, iki kanaldan iki tane olması sinema kanallarını 7 değil 5 tane yapar. Movie Smart Action kanalında sabah resmen salt drama vardı. Ama önyargı ile yaklaşmayacağım, birkaç gün rayına otursun bakalım...
  • Yeni eklenen sinema kanallarının frekansları nelerdir? Modül kullandığım için elle eklemek zorundayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Bu muydu yeni sinema kanalları, iki kanaldan iki tane olması sinema kanallarını 7 değil 5 tane yapar. Movie Smart Action kanalında sabah resmen salt drama vardı. Ama önyargı ile yaklaşmayacağım, birkaç gün rayına otursun bakalım...

bunlara kimse ekstra para vermez. sinema tv ler bile daha kaliteliydi.

• yeni kanallardan moviesmart platin de yayınlanan filmleri aratıyorum imbd puanına bakmak için ama çoğu tv filmi. sinema filmi bile değil :) d smart ın kalite anlayışı?

• eurosportlar nerdeeeeeee
  • Nerede Sony, MGM, Walt Disney kanalları??
  • Dün gece saat onikiden sonra uzun süre yeni kanal düzenini inceledim. Filmler aynı DS filmleri, kanalın ismi değişmiş sadece.
    Bugün MH aradım, iptal talebimi ilettim. Eurosport ta yok, bundan sonra DS ile işim olmaz. 2009 dan beri devam eden birlikteliğimiz sona ermiştir.
  • MH ile görüştüm olan kanallar bunlarmış 20 tane sinema/dizi kanalı hangileri şimdi?!

• Liste fiyatlarıyla abone olan kimse yoktur herhalde.

Mega Paket alıp aylık 70 TL ödeyen var mı aranızda?
  • Eurosport 2 nin HD yayınını beklerken Eurosport 1 ve 2 de kaldırdılar…. Bana da Dsmart üyeliğimi kaldırmak düşüyor….
  • Arkadaşlar HD yayınlarda genel olarak bir kalitesizlik seziyorum bana mı öyle geliyor, yoksa benim gibi düşünenlerde var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

Liste fiyatlarıyla abone olan kimse yoktur herhalde.

Kardeş o taahhütsüz fiyatların yüksek olma sebebi müşterinin taahhüt bozması durumunda daha fazla cayma bedeli kitlemek

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

Liste fiyatlarıyla abone olan kimse yoktur herhalde.

Kardeş o taahhütsüz fiyatların yüksek olma sebebi müşterinin taahhüt bozması durumunda daha fazla cayma bedeli kitlemek

Hem o hem de bak ne sahane indirim yaptik sana 70₺ yerine 30₺ sansli kofte seni algisi yaratmak :D

• Beyler benim kanal düzenim değişmiş, normalde 22 de olan kanal d hd 422 ye alınmış, 22 yi açınca "bu kanal engellendi" yazıyor, sadece kanal d değil ulusal kanallar 400 lere taşınmış, bir bilginiz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcCopat

Yeni eklenen sinema kanallarının frekansları nelerdir? Modül kullandığım için elle eklemek zorundayım.

Burada tüm kanalların güncel frekans bilgileri mevcut ;http://turksat.net/turksat-frekans.html
  • Simema kanalları yerine gelen kanalların hd görüntü kalitesi artmış gibi geldi bana daha net geliyor.bir de salak sinema tv gibi alttan ve ustten siyah bant kalmış. Yeni kanalları sevdim ben sinematv lerde fransız filmlerden ve dizilerden bıkmıştım

• Benim de animal ve Discovery hd lerim gitmiş. Yeni frekansları da nedense bulamıyor televizyon. Anten sıkıntılı heralde. Ne anladım bu işten.

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini ara hocam, kurulum tipini HD olarak değiştirip sinyal yenilendikten sonra cihazın fişini çıkar tak düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fink Ployd -- 2 Ocak 2014; 7:12:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.