Şimdi Ara

::DH Geleneksel Olmayan Konya Buluşması::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konya'da bulunan forumdaşlarımız, buluşma yapmaya ne dersiniz ? Vizeler sonrasında, finallerde başlamadan önce hem kaynaşma hemde kafa dağıtma adına güzel bir etkinlik olabilir.

Yer: çoğunluğa göre seçelim, Bosna ya da Tarihi medrese olabilir. (Konyalı arkadaşların yer tavsiyeleri varsa güzel olur, Konyalı değilim pek bilmiyorum :) )
    Zaman: katılımcıların müsait olmasına göre, hafta içi/hafta sonu ve zaman olarak belirleyelim.

Katılmak isteyen arkadaşlar PM atabilir ya da konuya yazabilirler buraya da listesini yaparım.

Katılımcılar:

1. pi10
    2. Dietime
    3. Castieello
    4. airspeed
    5. iade
    6. oyuncuasd
    7.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pi10 -- 11 Aralık 2014; 2:23:45 >

• yazma
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

yazma

• quote:

Orijinalden alıntı: pi10

quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

yazma

Alıntıları Göster
    @iade

• ocağın ortalarına doğru konya ya memleketıme dönüyorum, beni bekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: CocoR3ch

@iade
    Buluşup Mevlana`ya gidersiniz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Where Dead Angels Lie

Buluşup Mevlana`ya gidersiniz artık.

Alıntıları Göster
    Donanım haber 432. Geleneksel böbrek toplama partisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tetration

Donanım haber 432. Geleneksel böbrek toplama partisi

Alıntıları Göster
    @Where Dead Angels Lie 2 yıldır burdayım 2 defa gittim. İlginç olan nedir ?
    @taha435 Sen gelince bir daha yaparız
    @Tetration Böbrek ihtiyacımız yok şükür

• quote:

@Where Dead Angels Lie 2 yıldır burdayım 2 defa gittim. İlginç olan nedir ?
    @taha435 Sen gelince bir daha yaparız
    @Tetration Böbrek ihtiyacımız yok şükür

Hocam kara borsada 10k ya satabiliyosunuz bi bakın derim

• taha435 T kullanıcısına yanıt
    Ocak 10-15 aralığında ben de Konya'da olacağım büyük ihtimalle, o zamana da bir buluşma olursa güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Ocak 10-15 aralığında ben de Konya'da olacağım büyük ihtimalle, o zamana da bir buluşma olursa güzel olur.
    memlekette olsam gelirdim. şunu 2 ay kadar ertelersek güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C6B037E8D

memlekette olsam gelirdim. şunu 2 ay kadar ertelersek güzel olur.

Alıntıları Göster
    Bende üniversite için buradayım napsak buluşsakmı Konya burası ya nereye gitcez boşver vazgeçtim çok istiyorsanız gelin bosnada takılalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se®can -- 9 Aralık 2014; 16:52:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Se®can

Bende üniversite için buradayım napsak buluşsakmı Konya burası ya nereye gitcez boşver vazgeçtim çok istiyorsanız gelin bosnada takılalım

Bende üniversite için burdayım, Dietime de aynı şekilde; yani Konya'da yapılacak pekte bir şey olmadığı için Bosna ideal. Bu sene 1 defa merkeze gittim mesela.

Sizi de ekliyorum ?

• Arkadaşlar troll yapmayalım konu altında ilgili olanlar yazsın lütfen. Ayarlarsak güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dietime

Arkadaşlar troll yapmayalım konu altında ilgili olanlar yazsın lütfen. Ayarlarsak güzel olur.
    Konya'dayım ama sadece pazartesileri uygunum.Buluşma çarşıda olursa dersi ekip gelebilirim.Eğitim fakültesinde olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Konya'dayım ama sadece pazartesileri uygunum.Buluşma çarşıda olursa dersi ekip gelebilirim.Eğitim fakültesinde olan var mı?

@castiello Hafta sonu nasıldır sizin için ?

O sıralarda muhtemelen ara tatil olacağı için burada bulunmamız zor ancak burada olursam söz evime davetlisiniz.
  • quote:

quote:

O sıralarda muhtemelen ara tatil olacağı için burada bulunmamız zor ancak burada olursam söz evime davetlisiniz.

Hocam salı-çarşamba-perşembe sabahtan akşama ders var.Cuma-cumartesi-pazar dershaneye gidiyorum.Eğer ayarlarsanız cuma gününe dershaneden izin alıp gelirim.Pazartesileri hep boşum.Teklifiniz için sağolun hocam ama evde rahatsızlık veririz en iyisi kültürpark yada meram.Bu hafta ayarlayacaksanız gelemem zaten.Siz buluşun bakalım güzel mekanlar varsa ileride oraya gideriz.Bu arada nerede okuyorsunuz hangi bölüm?

• quote:

quote:

quote:

Hocam salı-çarşamba-perşembe sabahtan akşama ders var.Cuma-cumartesi-pazar dershaneye gidiyorum.Eğer ayarlarsanız cuma gününe dershaneden izin alıp gelirim.Pazartesileri hep boşum.Teklifiniz için sağolun hocam ama evde rahatsızlık veririz en iyisi kültürpark yada meram.Bu hafta ayarlayacaksanız gelemem zaten.Siz buluşun bakalım güzel mekanlar varsa ileride oraya gideriz.Bu arada nerede okuyorsunuz hangi bölüm?

Bu haftayı hedef olarak belirledik değiştirebiliriz elbette. Ev öğrenci evi Sizi ekliyorum listeye, müsait olduğunuz günleri de not aldım belirlerken dikkat ederim mutlaka. Bakarız akşam saatlerinde de olabilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu haftayı hedef olarak belirledik değiştirebiliriz elbette. Ev öğrenci evi Sizi ekliyorum listeye, müsait olduğunuz günleri de not aldım belirlerken dikkat ederim mutlaka. Bakarız akşam saatlerinde de olabilir.

Alıntıları Göster
    Yok mu Konya'da olan?
    İki lafın belini kırıp, muhabbet edelim...
    Buranın ruhu, üyelerinin muhabbeti ayrıdır.
    Zaten ortak bir noktada anlaşılıp -tarih ve mekan- buluşulacak, tereddütleriniz olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dietime

Yok mu Konya'da olan?
    İki lafın belini kırıp, muhabbet edelim...
    Buranın ruhu, üyelerinin muhabbeti ayrıdır.
    Zaten ortak bir noktada anlaşılıp -tarih ve mekan- buluşulacak, tereddütleriniz olmasın.

Alıntıları Göster
    Bende gelirim ekleyelimmm :))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.