Şimdi Ara

DH forumun bütün yetkili ve sahiplerine selam ve dua ile liyakat!!edit1

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle dün gerçekleştirmiş olduğu yayın için Erdi beyefendinin link ve ekran görüntüsünü ekleyeyim..sonradan şiirimi anlamayanlar için tekrar tekrar açıklama yapmiyim..

Herkese merhaba

benim burada açmış olduğum bir başlık üzerinden bana ve mücadeleme bir çoğunuz ama haklı ama haksız tepkinizi koymuştunuz..

konu burası
    https://forum.donanimhaber.com/kimseye-tavsiye-etmiyorum-hayal-kirikligi-ve-yalandan-ibaret-millenicom-dolandiciligi-guncellendi2--142716268

bende bu güçten mütevellit sizlere yeni başlığmı sunuyorum...kabul buyrunuz lütfen.

Türkiye'nin benim gördüğüm EN gözde KÖKLÜ forumlarından olan DH reklam gelirleri ile yine onları buraya getiren kullanıcılara

Körler sağırlar birbirini ağırlar..

tutumu gerçekten de takdire şayan ve Türkiye'deki etik ilkelerin başını çekiyor.herkes adına sizlere ben teşekkür ediyorum!!

Reklam aldığı bütün firmaların yaptırımlarına gözünü yumup bizim burada olan çırpışımızı hiçe sayan,
    hala daha para çokomel hesabı yapan sevgili yöneticilere selam ve dua ile LİYAKATE davet ediyorum..

forumda açılmış olan haklı arayışın konusu burada..
    https://forum.donanimhaber.com/tt-upload-icin-uploadhizlariartirilsin--142774092

kervan yolda düzülür sevgili Erdi Özüağ ,Mesut Çevik ve saz arkadaşları..

dün seyrettiğim Erdi Özüağ ve Murat Şen hocamın canlı yayınında da olduğu gibi hala daha para çokomel hesabı yapan bir insandan bahsediyoruz..

forumun youtube yönelmeyişinden kaynaklı eksiklikleri ve kendi cebinden çıkan ücretlerin bolca anlatıldığı..

ama unuttuğu eklemeyi o kadar şey var ki Erdi beyefendinin..

saçlarının hiç bir zaman at yelesi gibi olmayacağı her ne kadar ektirdiği ücreti biz ona dolaylı yoldan ödesekte..

ufacık bir virüsün ne derece can sıkıcı olduğu konusundaki fikirleriniz keşke buradaki insanlara virüs pozitif çıktığında da küfür edenlere
    karşı tutumunuz ile aynı oranda ortaya koysaydınız...kafa yorsaydınız.

kurulduğunuz dakota kırmızısı oyuncu koltuğu rahatlığı ile gözlerimi yaşarttı..biz uyurken o kadar rahat uyuyamıyoruz.!

biz sizler kadar rahat değiliz sizin sayenizde..!!

forumu hacklemişler,insanlara özelden ve genelden küfürler yağdırıyorlar ve elinizden hiç bir şey gelmeyip üstüne üstlük
    elinizdeki şu zor günlerde her yerde kullandığınız naçizane iletişim gücünü reklamını aldığınız bir firmaya kullanamıyor oluşunuz!!

kelime filtreleme gibi GELECEĞİN TEKNOLOJİSİNİ bize uygun görmeyip hala uygulamamış olmanız hepimize muhteşem birer hediye!!

buyrun o da burada
    https://forum.donanimhaber.com/dh-forum-un-aldigi-su-rezil-hal-hakkinda-5-edit-geldi-orjinal-baslik-silindi--142786416

bana bir çok söz öbeğini kucağınıza bırakmama neden oluyor sevgili yetkililer.

geçerim canlı yayına dilediğim zaman 1gbps ile,
    bilmem ben ne seveni nede sevileni reklam gelirleriyle,
    dakota kırmızı koltuğum var benim severim kırmızıyı ampülde bile,
    liyakat da neymiş selam ve dua ile..

saygılar.

edit1 : canlı yayın linki ve canlı yayın görüntüsü karışıklık olmaması adına eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eass -- 9 Nisan 2020; 23:56:59 >

• Denecek bir söz bırakmamışsın yine sayın hocam. Sanırsam ne yaparsak yapalım "DH tanrılarının ilgisini", ya da "Sauronun gözünü" bu tarafa çekemeyeceğiz. Gerçekten çok ilginç bir durum.

Forumda birilerinin kullanıcı hesapları gün be gün hackleniyor, bu hesaplarla başka insanlar küfür vs. taciz ediliyor, bunun üzerine de konuyla alakalı şikayetlerimizi belirtmek istediğimiz başlıklar sebep sonuç ilişkisinden yoksun adminler tarafından siliniyor. Pes doğrusu!

Odağınızı sponsorlardan, reklam anlaşmalarından, fuar gezilerinden alıp bu tarafa nasıl çekebiliriz acaba sayın @Speed-Step ve @fx57. Sanırsam sahibi olunan bazı şeylerin forumu değerli yapan kullanıcı kitlesi olduğunu tamamen unuttunuz...

Olay yasal işlem başlatmak olunca kendinize kadar mı çalışıyorsunuz efendiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 9 Nisan 2020; 23:45:56 >
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim kadim dostum,

kör gözüne parmağımı ben sokacağım bu sefer görür her halde,

ünlüler instagram üzerinden kendilerine yönetilen soruları cevapladığı bir dönemde adam ekmek teknesini salmış,pess yani

bunların yasası sadece kendisine gelen para ile susturulur cinsten,çok tanıdık geliyor davranışları ahahha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.