Şimdi Ara

DH FORUM DEVRI KAPANIYOR MU..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba forumdaslar.Bundan 2 3 sene once cogu kisi gibi googleda birseyler ararken kesfettim forumu.Konular yorumlar burdaki insanlarin zeki esprileri ve güzel ortam forumun artik vazgecilmez tek adresim olmasini sagladi.Cok fazla uyelikle girmem konu disi falan takilir zaman gecirirdim. Son zamanlar da çoğu kisinin sikayetci olduğu bir konu ne yazik ki benim de icime dert oldu.Canim sıkkınken foruma girdigimde neselenmek bi kenara daha da sinirli bir hal aliyorum.Artik hicbir ciddi konu kalmamis, ciddi konulari da aptalca yorumlar baltalar olmuş.Bu sekilde akli basinda insanlar da forumdan soğudu ve uzaklasti..Ne olacak bu gidişin sonu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her sonun bir başlangıcı vardır

Bu arada DH'yi yedirmeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 17 Mart 2014; 13:51:57 >
  • Sonumuz inci sözlük gibi olacak

• Ben bu oyunu bozarım !
  • aynen nerde o 200ler
  • Valla bu durumu adminlere soylemekten gina geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlkokul 2. sınıf öğrencisi okumayı yeni öğrendiği halde internette harıl harıl site gezebiliyorken ortalamanın düşmesi gayet doğal. Sen bakma buradaki insanların böyle ciddi ciddi konuştuğuna. Üyelerin gerçek yaşlarını ortaya çıkartsak bu bölümün ortalaması maksimum 17-18. Gözlerimle gördüm, 11-12 yaşlarında birkaç kişinin üyelik sahibi olup sitede yorum attığını. Her şey kolaylaştıkça bazı şeyler ele ayağa düşüyor. İncisözlük vb. yabancı sitelerin zehirleriyle de gençlerin espri anlayışı aptallığa kayıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnussen -- 17 Mart 2014; 13:57:47 >
  • Forum sadece konu disindan ibaret degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Forum sadece konu disindan ibaret degil.

Biliyorum hocam zaten sadece konu dışı olarak yazmadım bunları.Seviye düştükçe bütün forum başlıkları bu durumdan etkileniyor.Örneğin ikinci el bölümünde ki hırsızlıklar güvensizlikler cok cok arttı.Eskiden aile gibiydi insanlar birbirine güvenebiliyorlardı.İnsanlar dertlerini paylaşır moral depolar ya da akıl danışırlardı ama artık ciddi bir konu açmaya korkar olduk alay konusu olcak diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Forum sadece konu disindan ibaret degil.

aynen hocam

• sen büyümüşsün, küçükken eğlenceli geliyordu forumda takılmak.
  • Bisey olmaz
    fasafisolar bunlar

• Ben de böyle düşünerek 2009'da üye olmuştum uzun süre yorum bile yazmışlığım yoktu sadece komik eğlenceli yorumları okurdum ama artık pek kalmadı öyle şeyler
  • Ne kadar ciddiye alınır bilmem ama bundan 4-5 ay önce alexada ilk 15 lerdeyken şimdi 24. cü sıraya düşmüş

http://www.alexa.com/topsites/countries/TR

Ha birde online üyelerde önceleri 2-3 bin kayıtlı kullanıcı varken şimdi 300-500 arasında seyir ediyor.
  • Yöneticiler toplu katliama hazırlanıyor görürsünüz

• yeni nesille alakalı tamamen.aklı başında adam yok.hepsi inci sözlük veletleri
  • konu dışı kapanabilir...

sorun yok...

asli amacına daha bi yönelmiş olur bu sayede...
  • Konu Dışı özelde takılabilirsin. Konu Dışı şuan itibariyle rezalet halde ve bundan sonra da düzeleceğini sanmıyorum. Populer olan her forumun ve her bölümün başına bu geliyor malesef.
  • Fake hesap açan başlıyor konuları trollemeye. Yaş zaten düşük. Geçen gün akrabalara ziyarete gittim inanır mısınız bilmem forumda Yarbay olmuş 12 yaşındaki kuzenim. Tabii benim de üye olduğumu söylemedim. Ne sitesiymiş anlat bakalım dedim Açtığı konulara baktım yaşını ele vermiyor tabii ama anlaşılıyor bir şekilde konuya bakış açısından, yaklaşımından.

Konu Dışı'na zaten girip ciddi ciddi yorum yazmamak lazım hatta hiç yorum yazmamak lazım. Yoksa biri gelip ya alıntılayıp dalgaya alıyor ya da sanki ailesine küfür etmişsin gibi "yok o öyle değil böyle kardeşim" diye egosunu tatmin etmeye çalışıyor. Diğeri CS 1.6 server'ından kopmuşcasına fütursuzca yorumlar yazıyor sonra da "Adamsan pm'den adres tel ver bekliyorum" diye çıkışıyor.

Ya da bildiğin troller var. Konuya yorum yazmışsın mesela ben "hoşlanmadım bu müzikten" diye biri çıkıp gelip alıntılıyor "Eşekten hoşaftan ne anlar".. Bunlarla dolu bu forum.

Yönetim de bir şey yapmıyor böylelerine, yapmasınlar zaten. Takılsınlar birlikte.

• quote:

Orijinalden alıntı: wızard06

sen büyümüşsün, küçükken eğlenceli geliyordu forumda takılmak.

Asil olay bu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.