Şimdi Ara

DH FM Alt Lig ve Küçük Lig Menajerleri Lokalı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
15.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Grocer

FM 13'ü önerir misiniz? yada neden fm 12 onu biraz açabilir misiniz?

FM 13'ün 14'ten pek farkı yok.Neden FM 12 konusuna gelirsekte 14 ve 13'e göre çok daha iyi maç motoruna sahip.Özellikle FM 14'ün rezalet bir maç motoru var.Transferler daha gerçekçi.FM 14'te ben Robben'i Ribery'i alırken Galatasaray Vietnam'dan oyuncu getiriyor.12'de ise böyle bir durum çok nadir oluyor.Transferler abartılı değil mesela FM 14'te vasat bir oyuncu için kulübü 10M isteyebiliyor.12'de böyle bir durum yok denecek kadar az.Sana tavsiyem öncelikle 14'ü internetten indir beğenirsen orjinal alırsın.12 ve 13 içinde aynı şeyi yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

quote:

Orijinalden alıntı: Grocer

FM 13'ü önerir misiniz? yada neden fm 12 onu biraz açabilir misiniz?

FM 13'ün 14'ten pek farkı yok.Neden FM 12 konusuna gelirsekte 14 ve 13'e göre çok daha iyi maç motoruna sahip.Özellikle FM 14'ün rezalet bir maç motoru var.Transferler daha gerçekçi.FM 14'te ben Robben'i Ribery'i alırken Galatasaray Vietnam'dan oyuncu getiriyor.12'de ise böyle bir durum çok nadir oluyor.Transferler abartılı değil mesela FM 14'te vasat bir oyuncu için kulübü 10M isteyebiliyor.12'de böyle bir durum yok denecek kadar az.Sana tavsiyem öncelikle 14'ü internetten indir beğenirsen orjinal alırsın.12 ve 13 içinde aynı şeyi yapabilirsin.

öğrenci olmanın getirdiği dezavantaj ile oyunu çok beğensem bile orijinal alamam gibime geliyor :D FM 12'yi tavsiyen üzerine indirme listesine koyuyorum su an :)

• Büyük takımlardan çok böyle küçük takımlarla oynamak daha zevkli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt lig değilde kasımpaşa ile lige başladım inanılmaz zevkli oluyor. ilk yıl uefaya ikinci yıl şampiyonlar ligine kaldım türkiye kupasını 3 yıl boyunca aldım.
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin ben fm 14 ü indirdim ve beğenmedim o yüzden orjinalde almayacağım, fm 13 orjinal var bende ama kadrolar eski, kadroları bugünkü hale getirebilirmiyim fm 13 te, eğer öyle olursa fm 13 ten başlıcam 2. Ligten iskenderun demir çelik spor ile :)

• Hayrına up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekle hocam. Watford kariyeri başlattım sizinkilere nazaran çok daha iyi bir kadrosu var ve de bütçesi ama benim oynayabileceğim kadarıyla 2. lig takımı böyle olmalı. @Professional Geek

Favori Transfer : Vitali Radzionau --> BATE Borisov
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendia

Beni de ekle hocam. Watford kariyeri başlattım sizinkilere nazaran çok daha iyi bir kadrosu var ve de bütçesi ama benim oynayabileceğim kadarıyla 2. lig takımı böyle olmalı. @Professional Geek

Hocam İngiltere 2.ligi kötü bir lig değildir da zaten.

Joel Ekstrand'ın performansı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

quote:

Beni de ekle hocam. Watford kariyeri başlattım sizinkilere nazaran çok daha iyi bir kadrosu var ve de bütçesi ama benim oynayabileceğim kadarıyla 2. lig takımı böyle olmalı. @Professional Geek

Hocam İngiltere 2.ligi kötü bir lig değildir da zaten.

Joel Ekstrand'ın performansı nasıl?

5 Maç ortalamasına 7.30 gibi oluyor genelde.Stoperde Angella'yla vazgeçilmezlerim. Sean Murray var bi de genç işe yarayan oyuncular. Iriney 'in yedeğinin tam anlamında olmaması nedeniyle Nikola Drinic ti sanırım free onu aldım. henüz 5. hafta 13 puanla zirvedeyiz inşallah şampiyonluk en azından playofflar

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Beyler gerçekçi bir oyun için alt ligten başlayanlar burada sohbet etsin.

Oyuncu önerileri-taktik önerileri ve personel önerileri gibi öneriler yapalım.

Alt Lig Menajerliği nedir?
    Alt Lig Menajerliği (İngilizce: Lower League Management, LLM), Football Manager oyununu mümkün olduğunda gerçekçi şekilde oynamaktır. Bu amaçla Alt Lig Menajerleri, oyundaki oynanabilir ülkelerin en alt seviyesinden başlayarak bir takımın tüm başarılarında yanında olmayı amaçlar.

Hangi ligler LLM kapsamındadır?
    Oyunda oynanabilir olarak bulunan ülkelerin tamamının 2. lig altındaki ligleri LLM kapsamındadır. Ancak yine de oyunun en kapsamlı ligi olarak değerlendirilebilecek İngiltere (Blue Square North ve South) en çok kabul görenidir. Bizim de tavsiyemiz Blue Square North veya South’tan bir takım ile böyle bir maceraya başlamanızdır.

Takım Önerileri

Oyuncu Önerileri

Personel Önerileri

Alt Lig Menajerleri Listesi
    1-Professional Geek(Kurucu)---- İsveç 3. Ligi Sirius
    2-
    3-
    4-

hocam TKİ Tavşanlı Linyitspordayım Ekle Benide

Kütahyalı mısın Tavşanlılı mı ?

• Ekleyebilirsiniz.

Şuan bolusporla kariyere başladım pek alt lig olmasada 2.lig kırmızı beyaz gruptan 1 takım alacaktım hoşuma giden bulamadım 3.lig yamasını yükledim keza ordanda uygun takım bulamadım takım önercek varsa önerebilir

• Karşıyaka da başladım alt ligden sayarsanız
  • Leeds United der geçerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bar_sof

Leeds United der geçerim

Önerir misin nasıldır kariyer Leeds'de.

• Bütçe 2-3 milyon € kadro kalitesi bence iyi çok zevk veren bir takım önerimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Ekleyebilirsiniz.

Şuan bolusporla kariyere başladım pek alt lig olmasada 2.lig kırmızı beyaz gruptan 1 takım alacaktım hoşuma giden bulamadım 3.lig yamasını yükledim keza ordanda uygun takım bulamadım takım önercek varsa önerebilir

Spor toto 2.ligde takımları oyuncuları iyi bilirim,Altınordu,Ankaragücü Göztepe Altay Aydınspor çok sarar.Özellikle Altınordunun çok iyi gençleri vardır,Ankaragücününde öyle ama maddi durum sıkıntı çıkarabilir.
  • Alt lig takımlarıyla oynamak cidden zor.

Oyuna iyi hakim olan kişiler oynamalı.

Save yapmadan uzun süre oynadığımı hiç sanmıyorum.
  • quote:

Ben de Watford kariyeri açıyorum umarım sarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bar_sof

quote:

Ben de Watford kariyeri açıyorum umarım sarar

Dene
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi declan43 -- 16 Ağustos 2014; 12:26:22 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.