Şimdi Ara

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!! (1244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.925
Cevap
15
Favori
1.230.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nk061

Hocam ne kadar istiyorsunuz ?

Sattı iseniz de kaça sattınız ?

Aracıma çok talip var ancak,şuan sıfır araçlar çok yükseldi.40 binden aşağı araç yok.Bende aracımı 17.500 tl den aşağıya vermiyorum.Bu parayı veren Kırmızı gülü alır..
  • - İlk sahibinden,hatasız,13095 km,doblounun full modeli olan Premio,

- Muayenesi yapıldı,muayene bitiş tarihi ; 23/02/2015,

- 5 adet Michelin Alpin kış lastiği,

- Auto King'de boya koruma yapıldı,

- Yakıt Opet'ten alındı,Opet Kart ve kaydı var,

- 1.6 motor,6 ileri vites 105hp,

- Neo kahve kotuk döşemesi,

- Hususi kullanıldı,yük taşınmadı,

- Elektrikli ön ve arka camlar,

- Yan ve ön hava yastıkları,

- Bi-link bağımsız arka süspansiyon,

- 4 sensörlü ABS,

- Elektronik fren dağılım sistemi EBD,

- Dinamik sürüş kontrol sistemi ESP,

- Çekiş düzenleme sistemi ASR,

- Yokuş kalkış desteği Hillholder,

- Hız sabitleme sistemi Cruise Control,

- Otomatik dijital klima,

- Karartılmış arka camlar,

- Uzaktan kumandalı merkezi kilit,

- Direksiyon simidi üzerinde ses sistemi kumanda düğmeleri,

- Arka tamponda sesli park yardım sistemi,

- Yükseklik ve derinlik ayarlı hidrolik direksiyon,

- Yol bilgisayarı,

- Yolcu ve sürücü tarafı sürgülü yan kapılar,

- Yukarı açılır arka kapı,

- Çift parçalı katlanabilir arka koltuk,

- 16” alaşım jantlar,

- Deri direksiyon simidi, vites topuzu,el freni körüğü,

- Titanyum görünümlü yan koruma çıtaları,kapı kolları ve tavan rayları,

- Gövde rengi ön ve arka tampon,

- Gövde rengi dış dikiz aynaları,

- Ön koltuklarda kaza durumunda boynu koruyan aktif kafalık sistemi,

- Tavanda çok fonksiyonlu eşya rafı,

- Arka koltukları yatırarak bagaj kapasitesi 790 litreden 3200 litreye kadar çıkabiliyor.Ya da iki kademeli kullanılabilen bagaj örtüsünü alt seviyeye yerleştirip arka koltukları katlayarak 70 kg’a varan yükler taşıyabileceğiniz tamamen düz bir zemin elde edilebiliyor.

38.500TL.

LÜTFEN TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2011 Doblo Premio Aracım satılık , aracım tertemizdir dosta gider :) ilgilenen arkadaşlarıma saygılar sevgiler..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-sahibinden-tertemiz-doblo-combi-premio-full-full-1-6-multijet-158450736/detay/

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

• Merhabalar. Abim icin bi arac bakiyoruz benden foruma sormami rica etti. Eşe dosta denebilecek bi arac tavsiye edeniniz yada sataniniz olabilir :) 1.3 dizel yada lpgli olabilir. Temiz olmasi onemli. Ankara yada cevre iller tercih nedenidir. Butce olarak 15-16 olabilir maximum.

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi_troll

merhaba arkadaşlar.
    doblo araç aldım 1 yıldır sıkıntısı yoktu . ancak son zamanlarda arka bagaj kapısı açılmamaya başladı tutukluuk yapıyordu.
    el ile açmada problem yok içerden açılıyor. ancak anahtar ile dışardan açılmıyordu.
    misal bi kere açılmıyor 5 kere açılıyor diyelim. ara ara tutukluk yaptı.
    şuan ise dışardan ne anahtar ne kulp ile açılmıyor. sadece içerden açılıyor.

içerden kapı panelini söküp içine bakacağım . ancak dana önce bu durumla karşılaşmış ve çözmüş olayın ne olduğu hakkında fikri olanlar yazarsa benim içinde kolaylık olur teşekkür ederim.

Yeni modellerde bagaj kapisi içeriden acilabiliyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: doblocuk

quote:

merhaba arkadaşlar.
    doblo araç aldım 1 yıldır sıkıntısı yoktu . ancak son zamanlarda arka bagaj kapısı açılmamaya başladı tutukluuk yapıyordu.
    el ile açmada problem yok içerden açılıyor. ancak anahtar ile dışardan açılmıyordu.

içerden kapı panelini söküp içine bakacağım . ancak dana önce bu durumla karşılaşmış ve çözmüş olayın ne olduğu hakkında fikri olanlar yazarsa benim içinde kolaylık olur teşekkür ederim.

araç yeni model değil 2008 . sorun çözüldü .
    sanayiide hangi ustaya gitsem 40 tl den aşağı ağzını açan yoktu. parçamı değişecek diyorum yok değişmeyecek kaç dakka sürer 10 dakka. içini bi görelim belki parça ister.

konuşmalardan belliki parçalık bi durumu yok bakar bakmaz kaç dakkada yapar kaça yapar söyledi çünkü belliki kronik olay neden yaptığı belli .

e bizde az araba altına yatmadık takımım eksik diye gitmiştim öyle fiyat verince yapı marketten 15 tl ye ufak lokma ve yıldız seti aldım bimde satılanlar gibi .
    kilidi söktüm içerde plastik parça kapı kulbuna fazla asılmadan dolayı sıyırıp kurtulmuş yerine oturtup iş çözdüm açmışkende genel metal aksam temizlik ince yağlama yapıp kapattım .
    minik lokma takımıda yanıma kar kaldı .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doblocuk

quote:

merhaba arkadaşlar.

araç yeni model değil 2008 . sorun çözüldü .
    sanayiide hangi ustaya gitsem 40 tl den aşağı ağzını açan yoktu. parçamı değişecek diyorum yok değişmeyecek kaç dakka sürer 10 dakka. içini bi görelim belki parça ister.

konuşmalardan belliki parçalık bi durumu yok bakar bakmaz kaç dakkada yapar kaça yapar söyledi çünkü belliki kronik olay neden yaptığı belli .

e bizde az araba altına yatmadık takımım eksik diye gitmiştim öyle fiyat verince yapı marketten 15 tl ye ufak lokma ve yıldız seti aldım bimde satılanlar gibi .
    kilidi söktüm içerde plastik parça kapı kulbuna fazla asılmadan dolayı sıyırıp kurtulmuş yerine oturtup iş çözdüm açmışkende genel metal aksam temizlik ince yağlama yapıp kapattım .
    minik lokma takımıda yanıma kar kaldı .

Bizim arabaninda bi ara ikinci sürgülü kapisinin otomatigi calismiyordu sonra kendi kendine çalışmaya başladı

Bu kadar basit birşey için 40 TL fazla istemişler.

• Arkadaşlar d2 ye 4x100 jant uyuyor mu orjinali 4x98 galiba

• merhaba,

geçenlerde babamın 2007 model 1.3 multijet premio doblosu 199 bin km de iken yolda triger zincirini koparttı. özel serviste subap takımı değişti. ayrıca egzantrik sarmış. toplamda 2800 lira masraf çıktı. bence usta bize fazla masraf çıkardı. sizce normal midir?
  • Arkadaslar 1.9 JTD doblomuz var 55300 civari km si, mobil 1 0w-40 new life yag uygun mudur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Ablam damacana su perakende satış işinde. Doblo ile su satıyoruz. 30 agustosta evleniyorum doblo ile nişanlımın eşyasını getirmek istiyorum. Src belgem yok araçların K belgeleri mevcut . Acaba ben gidip eşyaları alsam yolda bir problem çıkar mı ?
  • hassin kullanıcısına yanıt
    "Src Belgesi olmadan ticari araç kullanan sürücülere ve src belgesi olmayan sürücüye araç teslim eden firmalara ayrı ayrı para cezası uygulanmaktadır.

MADDE 43 2.Fıkra
    Yetki belgesi sahipleri, ilgili mevzuat hükümlerine uygun bir taşıtı, nitelikli şoför ve yardımcı personel ile sefere göndermek, şoförlerinin sürücü ve mesleki yeterlilik belgelerinin yanlarında bulunup bulunmadığını kontrol etmek, geçerli araç muayenesi olmayan ve teknik şartlara uymayan taşıtlarının trafiğe çıkmasına engel olmak, güzergâh mesafesini dikkate alarak yeteri kadar şoför bulundurmakla yükümlüdürler."

http://www.srcbelgesi.co/src_belgesi_almamanin_cezasi.php

Hocam Ankara içi sürekli ticari araç ile malzeme getirip götürüyorum src belgem yok ancak şu ana kadarda çevirme olmadı. Ancak olmayacağı anlamına gelmez.

• S.a millet

Bende 2005 1.3 multijet active ile aranızdayım orjinal ebatta 14" jant lastik aldım.Komple içini sonax yaptım. Komple bir pasta cila çektik mi tamamdır. Orjinalliğini çok bozmadan ufak tefek şeyler yapmak istiyorum bakalım.
    İlk sahibinden aldım 93.000 km de kazasız boyasız, klimalı.
    Çocuk olunca mecbur kaldık bu sınıfa.
     .DH FIAT DoBLo' TAKIMI!! .DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 500cup -- 26 Ağustos 2014; 14:47:33 >

• Arkadaslar selam 1.3 doblo 2011 d2 kasa sahibiyim, araci alali 6 ay kadar oluyor. 120 bin km'de

Sorum su : arac kalkista titreme yapiyor, arastirmalarima gore kronik bi sorun gibi gozukuyor, istikrarsiz bir sekilde titreme devam ediyor. Oyleki yillarin soforu babam ara ara araci kaldirirken stop ettiriyor. Forumlarda volant'i ve baski balatayi degistirerek sorunu cozdugunu soyleyenlere denk geldim fakat bu sorunun cozumu olmadigini soyleyenlerde var, persembe gunu baski balata degisecek volanta bakilip durumu kotuyse oda degisecek, fakat icim hala rahat degil bosuna masraf mi yapiyorum yoksa dogru bi hamlemi yapiyorum ?

Tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: myhondam

merhaba,

geçenlerde babamın 2007 model 1.3 multijet premio doblosu 199 bin km de iken yolda triger zincirini koparttı. özel serviste subap takımı değişti. ayrıca egzantrik sarmış. toplamda 2800 lira masraf çıktı. bence usta bize fazla masraf çıkardı. sizce normal midir?

Koparmadan önce ses yapmadı mı?Değişim km si 160 bin fabrikanın önerdiği.Aracın ilk sahibi siz miydiniz?
  • Herkese slm doblo Dünyasına yeni karıştım 2012 1.6 105 premio Ankara'dan yazıyorum angel far ve diş modifiye için öneri ve yer yardımdımlarınızı bekliyorum

• Alinik istanbul'dan yeni kasa otomobil ruhsatlı Doblo.
    İyi forumlar...

• Merhaba arkadaşlar abiler.

Dün 2001model clio2 mizi satıp yerine 2005 model 1.3 Multijet Premio aldık. Dikkat edecegimiz birşey varmıdır illaki sorun çıkarır dediginiz şuna dikkat et dediginiz var mıdır?
  • 27-28 bine kadar doblo arıyorum satan arkadaşlar varsa forumda bana ulaşırsın
  • 2004 combi active 1.9 jtd kazasiz 44 bindeki araci kaca satabiliriz ?

• 
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.