Yüzbaşı
04 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar selam,
Bu makineden elimde var fotoğrafları internetten buldum bir akrabam verdi ama kendi de nasıl kullanılacağını bilmiyor.Kahve makineleri ve bu makine hakkında bilgim yok nasıl kullanabilirim bunu?

Arkadaşlar selamlar.

Sanırım birkaç gün kadar önce ekran kartım son nefesini verdi, ekran kartı sürücüsünü kaldırmadan ya da engellemeden, sistem açılmıyor Windows logosundan sonra tekrar sistem kapanıp açılıyor, masaüstüme ulaşamıyorum.Sürücü yüklü iken ancak güvenli modda giriş yapabiliyorum sisteme.

Bilgisayarımın bileşenleri şöyle;
Fx4350 işlemci
Hd7850 2gb Gpu
Asus M5a78l-m usb3 anakart(am3 pinli)
700w 80+ bronz psu

Sistemim göründüğü üzere artık eski performansını veremiyor oyunlarda, teknoloji ilerliyor.Sök-tak bir şekilde yapabileceğim en iyi geliştirmeyi yapmak istiyorum.Bu minvalde Gtx1060 ve Fx8370 ikilisi ile sistemi yükseltmeyi düşünüyorum fakat anakart ve psu bana bir sıkıntı yaratacak mıdır?
Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.İlgilenen ilgilenmeyen herkese teşekkür ederim.
arkadaşlar tm3 sıralamam 127.476 ve geçen sene tam 127.000 ile kapatmış bir yere yerleşmek istiyorum, sizce durum nedir?
Arkadaşlar 2 oyun arasında seçim yapmam gerek, mp oynamak için hangisini almalı?
Sistem hd7850 2gb ve amd fx4300'den oluşmakta pek sıkıntı olacağını sanmıyorum
Bf4 oynanışo rezil gibi yorumlar okuyorum ekşide forumlarda vs.
Fakat bu ay içinde büyük bir update geleceği söyleniyor, kimiside bekleme bf3 al demiş...
Bu zamana kadar hep cod oynadım ilk kez bf oynayacağım, hangisini önerirsiniz?
Arkadaslar hepinize iyi forumlar, 52.500 km de 2004 model bir doblo 1.9 jtd satın aldık, araca ilk bakarken rolantide 2500-3500 devir civarlarına kadar gaz verdim 30 saniye kadar ve egzozun hizasında ciddi kurum gordum fakat aracın km si, temiz ve degisensiz olmasi motorun saglıklı oldugunu dusundurdu, aracı aldıktan sonra 190-200 kmh hıza ulasabildik, daha once bp den yakıt alınmıs bız v power kullanıyoruz, shellden yakıt katkısıda koydurduk depoya fakat bariz duman var, sanirim katkıdan kaynaklı fakat katkıdan sonra motor sessiz ve sarsintisiz calismaya basladi, kisaca demek istedigim, sizce aracın motoru saglıklı mı? Ben icinden cikamadim,yorumu size birakiyorum, tesekkur ederim...
Edit:arac rolantide beklerken fena kokuyor egzoz gazı...
arkadaslar amd ccc dan ayarları degismek istiyorum ama kartı yormadan, en uygun degerler nelerdir?
Arkadaslar hepinize iyi aksamlar, sistem toplamak icin sizden yardim almam gerekiyor o amacla yaziyorum bu mesaji ilgilenen herkese tesekkur ederim en basindan.
Butcem 800 en uc nokta olarak 850 lira arkadaslar sadece kasa olacak, monitor klavye vs. olmayacak.
Ayrica hdd ve yazilimda dahil degil hdd elimde mevcut.Ram olarak 4gb ustune de gerek yok diye dusunuyorum.
Oyun pc'si olmasi gerekiyor mumkun oldugunca, amd ve ati uzerine kurulursa daha uygun olur fiyati diye dusunuyorum, yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar
oncelikle selam beyler, 1700 liraya kadar, icinde monitor mouse fare olmayacak, sadece kasa ve temel bilesenler olacak sekilde bir sistem toplamak istiyorum, birde sizin fikirlerinizi almak istedim, simdiden tesekkurler
evet beyler 1200 ve 1400 liralik butce arasinda bi sistem toplamayi dusunuyorum ama sadece kasa gerekiyor ve ram 4 gb olmali fazlasini gereksiz goruyorum, ayni zamanda 500 gb 7200 rpm hdd de yeterli olur bana, islemci anakart ve ekran karti saglam biseyler bekliyorum sizlerden, ekran kartini amd dusunuyorum, f/p acisindan
bi sure once alteriwnet kapandi, ve cidden pc'de yapacak pek birsey bulamiyorum, zaten bu yuzden windows yuklemistim, yani mw2'yi online oynayabilmek icin ama kapandigini ogrendim ve uzun suredir ugrasmak istemiyordum ama tembellige son verip bi cozum aramaya karar verdim, nasil mp oynayabilirim korsan oyun ile ?
Hakkında
İlgi Alanları: PS3,Kadinlar
Forum İmzası:
İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Yapma ya
Hakkımda:
PSN:CiHKLeT
Dağa çıkmış üç beş domuz sürüsü, tutturmuş bi kürdistan türküsü!
Eline almış bayrak diye bir masa örtüsü, satsan 5 para etmez ne dirisi ne ölüsü!
Soyu soysuz olan sensin, toprak senin neyine! İte itlik yapıpta kafa tutma beyine!
Sokaktaki köpek anlasa, ağlar haline..
Duy ulan soysuz; Ne mutlu TÜRK'üm diyene!...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 358
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 18.834 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.