Şimdi Ara

DH Erkek Duş Jelleri Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
14.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bu konuda duş,duş jelleri ve deodorantlar adına kısa kısa açıklamalar yapmak istedim önce birkaç soruyla başlayacağım ve ardından resimlerle beraber bazı ürünleri tarif etmeye çalışacağım...

SSS

Duş Jeli mi Sabun mu ?

Birçok kişi duş jeli yerine aslında sabunu tercih etmekte ve daha iyi temizlediğini söylemekte bazı durumlara göre ve sabun çeşitlerine göre doğrudur hatta bazı duş jelleri kızarıklık ve alerjiyi de tetiklemekte ve SLS türevi maddeler içermekte fakat doğru ve sık kullanılmadığı takdirde duş jellerinin daha faydalı olduğuna inanıyorum koku bakımından da önde olduğunu zaten söylememize gerek yok eğer kullandığınız herhangi bir duj jeli sizde alerjikbir şeyi tetiklerse onu kullanmayı bırakın ve yine söylemek istediğim son bir şey var bu konuda çoğu kişi maliyet açısından da sabunu tercih edebiliyor genelde sıcak fırsatlarda geziyorum forumun ekim ayında zannedersem carrefour da yüzde 50 kampanyası vardı arada yine oluyor takip edebilirsiniz axe duş jellerini 3.5 tl gibi komik bir fiyata almıştım

Her gün Duş Almak Doğru mu ?

Bazı doktorlar bunu zararlı kabul ederken bazıları da nemlendirici kullanmak kaydıyla bunu onaylayabiliyor bu konuda çok farklı fikirler var fakat kesin olan bir şey var ki duş aldıktan sonra dışarı çıkmayın.

Duş Sonrası ?

Duş sonrası kurulamanız gereken ilk yer şüphesiz koltuk altları olmaktadır nemli ortamdan dolayı koltuk altlarında bakteriler çoğalabilmekte e kokuya sebep olmaktadır ve saçlarımızı da kurutuyoruz tabiki de

Ürünlere geçelim evet...

Adidas Team Five

Açıkçası adidasın beğenmediğim duş jellerinden bir tanesi portakal mı desem hangi turunçgili söylesem tuhaf bir kokusu var palmolive canlandırıcının biraz daha yoğun kokulu hali diyebilirim kısaca ferahlık hissi için pek tavsiye ettiğimi söyleyemeyeceğim üstelik deo ya da parfümünü bulmak da zor olduğu için tavsiye etmiyorum bir ara bimlerde satılıyordu şu an durum nedir bilemiyorum

Adidas Dynamic Pulse

Kokusu Team Five a benzemekte fakat daha ferahlatıcı olduğunu söylemek mümkün özellikle spor sonrası ya da aşırı sıcak havalarda tercih edilebilir bir duş jeli deo ve parfümünü bulması yine zor ürünlerden bir tanesi

Nivea Silver Protect (Editörün tavsiyesi v2)

Heralde en erkeksi kokuya sahip olan duş jeli desek fazla yanılmış olmayız düz limon kolonyası olmasa da tıraş kolonyalarına benziyor diyebiliriz kokusu ferahlatıcı anlamında da dynamic pulse dan bir adım daha önde deodorantını da bulması kolay olduğundan kullanmanızı tavsiye edebilirim beğendiğim ürünlerden bir tanesidir

Palmolive Men Sports (Canlandırıcı)

Kusra bakmasınlar ama pek canlandırıcı olduğunu söyleyemeyeceğim kokusu yine Team Five a benziyor bir portakal turunçgil özü diye tarif edebilirim kısaca bilmiyorum en azından bana öyle geldi ferahlatıcı daha canlandırıcı bir şey istiyorsanız pek tavsiye edemeyeceğim

Palmolive Men Pure Arctic

Evet tam anlamıyla ferahlatıcı bir duş jeli olduğunu söylemek mümkün özellikle ağır spor sonrası ya da sıcak havaların bunaltıcılığını atmak için birebir diyebilirim kokusunu tam tarif etmek zor mentol deyip geçelim heralde anlayacaksınızdır fakat sıradan değil de daha farklı kokulara yönelmek istiyorsanız pek tavsiye etmiyorum

Axe Apollo

Ferahlatıcı duş jellerinden bir tanesi daha diyebilirim sanırım üstelik kokusunun da hoş olmasının yanı sıra deodorantını da bulmak kolay olduğu için kullanılabilir f/p duş jellerinden bir tanesi çünkü arada yüzde 50 40 gibi indirimleri yakalamak mümkün hadi biz ona fiyat/ferahlık diyelim :)

Axe Black (Editörün Tavsiyesi v1)

En sevdiğim duş jeli diyebilirim kesinlikle deodorantını da bulması kolay olduğundan daha güzel oluyor işler Ferahlatıcı anlamında apollonun bir altı koku anlamında bir üstü diyebilirim bunun kokusu en hoşuma giden diyebilirim kesinlikle

Sanırım deo ile fotoğrafını koyduğumdan bazılarınızın kafası karışabilir duş aldıktan sonra dışarıya çıkmayın arkadaşlar kesinlikle özellikle bu kadar soğuk kış aylarında en uzmanlar en az 6 saat beklenilmesi gerektiğini söylüyor vücut ısısının tekral normale dönebilmesi için ve unutmayalım ki duş jellerinin kokusuna güvenmek de çok iyi bir fikir değil çünkü pek kalıcı olduklarını söyleyemeyeceğim yani deo kullanmaya özen gösterin derim koku anlamında ...

• Palmolive kullanıyorum, memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşasın Nivea ve Sebamed

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkeksi ve yoğun bir koku istiyorum. Nivea Silver mı Axe Black mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Erkeksi ve yoğun bir koku istiyorum. Nivea Silver mı Axe Black mi ?

Black diyebilirim ama yoğundan kasıt uzun süre ise sıkıntılı hocam pek kalıcı değil bu duş jelleri
  • duş jeli rehberi demişsin de sadece "şu şöyle kokuyor bu böyle" den başka bir şey yok. onu zaten herkes yapıyor migrosta raftan alıp kokluyor millet.

hepsini kullanıp vücudumda şöyle bir his bıraktı, nemlendirmesi iyiydi/kötüydü, temizlemesi şöyleydi vs. diye inceleseydin keşke.
  • Kız değil miydin sen ne yapıyon bu kadar duş jelini

• Hesabın tek sahibi yok

• palmolive men sport, nive men energy, Nivea men sport denedim. Nivea men original care kullanıyorum. fakat palmolive men püre arctic merak ediyorum. şu an 1 alana 1 bedava denesem mi?
  • Thebodyshop ve Yves rocher duş jellerini denemelisiniz gerçekten başarılı ürünler .

Thebodyshop. Zeytinyağlı , Mango , çilek
    Yvesrocher. Vanilya ,portakal ,limonlu
    Rossmanda 11 liralık Limonlu bir duş jeli var bunlar gayet iyidir .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Yves Rocher Zetyin-Turunç adlı duş jelini kullanıyorum.Freş güzel bir kokusu var.Biraz çam kokusunu andırıyor.

http://www.yvesrocher.com.tr/control/banyo-urunleri/meyveli-dus-jelleri/dus-jeli-zeytin-turunc-200ml/?cmSrc=Search

Banyodan sonrada yine Yves Rocher Aloe veralı vücut losyonu sürüyorum.Kokusu gerçekten güzel,ferah güzel bir koku.Üstelik bütün gün kalıcı.(Ama ertesi gün kokmuyor.)

http://www.yvesrocher.com.tr/control/vucut-gunes-urunleri/vucut-sutleri-kremleri/nemsiz-ciltler-icin-nemlendirici-vucut-sutu/?cmSrc=Category

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.