Şimdi Ara

Bu parfüm gerçek mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gerekli cvp edinildigi icin konu silinmistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utberkay -- 21 Ekim 2016; 22:50:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam kusura bakmayın konunuza yazıyorum ama aynı dertten bende muzdaribim.chozmetc check ten arama yaptığımda kutu hata veriyor şişe nin altındaki kod farklı şeyler söylüyor.cosmetic fresh başka şeyler yazıyor.yardimci olacak var mı acaba.m markafoniden den alındı.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bu parfüm gerçek mi? Bu parfüm gerçek mi? Bu parfüm gerçek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clio 1.2 16 v -- 27 Eylül 2016; 20:09:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yukarıda ki mesaj ım hakkında bilgisi tecrübesi olan yok mu acaba?nette baktığımda Versace blue jeans ın kutusunda"versus" yazıyor bendekinde Versace yazıyor 2 tane mi modeli var bunun.birde kutunun altında distribütör ü olan magna kozmetik i aradım açan yok.markafoni den aldığım parfümler orijinal değil mi acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MM Kozmetik etiketliyse orjinal mi diye sormana gerek yok. Ürünler orjinaldir.
  • :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    sevil parfümeriden aldığım ve distribitörünün MM kozmetik olduğu parfümün üzerindeki numaralardan parfümün orjinalliğini kanıtlayamadım. Kontrol maksatlı MM kozmetiğe geri gönderdiğimde, bana parfüm kullanımına dair bilgilendirme yazısı yazmışlar sağolsunlar.
    Uzun lafın kısası batch kodu olmayan orjinal görünümlü parfüm satıyorlar. Uzak durum !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner1975

sevil parfümeriden aldığım ve distribitörünün MM kozmetik olduğu parfümün üzerindeki numaralardan parfümün orjinalliğini kanıtlayamadım. Kontrol maksatlı MM kozmetiğe geri gönderdiğimde, bana parfüm kullanımına dair bilgilendirme yazısı yazmışlar sağolsunlar.
    Uzun lafın kısası batch kodu olmayan orjinal görünümlü parfüm satıyorlar. Uzak durum !!!
    batch kodu bir orjinallik göstergesi değildir. Sadece ürünün üretim bilgisine dair bir uygulama.

sizin iddia ettiğiniz gibi "orjinal görünümlü" parfüm yapan adam dandik 3-5 haneli bir kod mu basamayacak yani? akıl var mantık var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.