Şimdi Ara

~ DH Çevreciler ve Doğaseverler Kulübü ~ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
6
Favori
9.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekle :)
  • Ekleyiniz
  • Ekleyin hocam :)
  • Eklendiniz arkadaşlar.

• Bir biyolog adayı olarak tebrik ediyorum arkadaşlar. Beni de eklerseniz sevinirim. Burada çevre için yapabileceğimiz şeylerden bahsedebiliriz. Örneğin kızartma yağlarını gidere atmak yerine biriktirmek gibi. Bazı belediyeler bunları evinizden alıp hediye yağ bile veriyorlar. 444 28 45 şu numaradan ulaşabilirsiniz. http://www.baytom.com/ yeni böyle bir şeyde çıkacak deniyor gerçi ama.

Bu arada pek bilinmeyen TTKD de güzel projelerde bulunuyor bilginiz olsun
    undefinedundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuraydin -- 18 Mayıs 2014; 16:13:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onuraydin

Bir biyolog adayı olarak tebrik ediyorum arkadaşlar. Beni de eklerseniz sevinirim. Burada çevre için yapabileceğimiz şeylerden bahsedebiliriz. Örneğin kızartma yağlarını gidere atmak yerine biriktirmek gibi. Bazı belediyeler bunları evinizden alıp hediye yağ bile veriyorlar. 444 28 45 şu numaradan ulaşabilirsiniz. http://www.baytom.com/ yeni böyle bir şeyde çıkacak deniyor gerçi ama.

Bu arada pek bilinmeyen TTKD de güzel projelerde bulunuyor bilginiz olsun
    undefinedundefined

Katkılarınız için teşekkürler hocam ekliyorum.

• bir cevre muhendisligi ogrencisi olarak bu topluluga katilmazsam kendimi eksik sayarim:)

ayrica ilk mesaja wwf'in "ekolojik ayakizim" baslikli sitesi ekolojikayakizim.org/ da eklenirse guzel olur. sitede kisaca eger her dunyadaki her insan sizin gibi yasarsa kac tane dunyaya ihtiyacimiz oldugunu hesapliyor aliskanliklardan yola cikarak. ayrica bunlari optimize etmenin yollarini da sunuyor. isterseniz kaydolarak kendi asamalarinizi da gorebiliyorsunuz.

bir de sadece bireysel bilincten ziyade topluca hareketi saglayan change.org'un cevre ile ilgili acilmis basliklarina imza ile destek vererek kitlesel tepki saglayabilirsiniz. Toplu dilekce gibi dusunun.

ayrica adini hatirlarsam bir site daha ekleyecegim, o da ureticilerin urunlerini/hizmetlerini nasil hazirladiklari, tuketicilerin neyi nasil aradiklarini aktardiklari bir platform ve bu sitede cevre ile ilgili duyarli sirketleri bulabilir, o sirketleri mumkun oldugunca tercih edebilirsiniz (tabi bir dhli olarak bim'i satmamak kosuluyla:D)

edit: sitenin adi good4trust.org imis.
    edit2: değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 16 Kasım 2014; 11:15:21 >

• Beni de ekler misiniz?
  • @pelerinli

Hocam linkleri konuya ekliyorum katkılarınız için teşekkürler üyelerimizin konuya bu şekilde destek vermesi gerçekten önemli, tek kişinin çabasıyla olmuyor.

@Kutu149

Ekliyorum hocam.
  • Amele lazım mı? Ekleyin hocam.

• Amele değil duyarlı insanlar lazım hocam ekliyorum
  • Beni de eklersen sevinirim hocam. :)

• Ekle hocam çevremdeki herkesi alıştırdım doğa konusunda

• beni de ekle kardeşim

doğaya aşığım çevreyi temiz tutarım her daim
  • Eklendiniz arkadaşlar grubumuza hoşgeldiniz
  • Hoşbulduk

Doğaya canımız feda :)

sırf doğayı dinlemek için bazen tek başıma kaçıp kamp kurasım geliyor ama korkudan yapamıyorum
  • Hocam eklerseniz sevinirim
  • @haszo

Ekledim hocam.
  • ARKADAŞLAR BU ARADA MERSİN AKKUYU'DA YAPILACAK OLAN NÜKLEER SANTRALİN İNŞAATINA DUR DEMEK İÇİN GREENPEACE KAMPANYASINA KATILABİLİRSİNİZ. BURADA RUSLAR TARAFINDAN YAPILACAK OLAN BİR NÜKLEER SANTRALİN NE DERECE HASSAS İŞLETİLECEĞİ BİR MEÇHUL. AYRICA BURADAN ÇIKAN NÜKLEER ATIKLAR NEREDE DEPOLANACAK NASIL ETKİSİZ HALE GETİRİLECEK ? AYRICA SANTRALİN SOĞUTMASINDA AKDENİZ'İN SUYU KULLANILACAK BU SEBEPLE AKDENİZİN SUYUNDA ISINMA MEYDANA GELEBİLECEK VE BİR ÇOK DENİZ CANLISI BU DURUMDAN ETKİLENECEK. EĞER BU SORUNLARIN OLMASINI İSTEMİYORSANIZ SİZ DE UFAK BİR DESTEKTE BULUNUP KAMPANYAYA KATILIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suprémacy -- 21 Temmuz 2014; 23:04:29 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.