Şimdi Ara

~ DH Çevreciler ve Doğaseverler Kulübü ~ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
165
Cevap
6
Favori
9.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Einstein

Arkadaşlar son günlerdeki birçok yangından haberiniz olmuştur. Bununla ilgili milletvekillerine e-posta atsak nasıl olur? Ben şöyle bir şey yolladım iki milletvekiline ama tek kişiyken pek takılacağımı sanmıyorum.

Merhaba sayın vekilim; 

Ben ... (kendimi tanıttım)

Geçtiğimiz günlerde Gelibolu ve Antalya'da iki büyük yangınla orman alanlarımızı kaybettik, ondan önce 3. köprü için kesilen ağaçların yanlış yerde kesildiğini öğrendik. Ne yazık ki buralar Orman Niteliğini Yitirmiş Sahipsiz Araziler Kanunu'na göre yakında imara açılacak. Maalesef bu yangınlardan, bu kanundan haberi olmayan birçok kişi var. Benim isteğim bu konuyu meclise taşımanız, orman niteliğini yitirmiş sahipsiz arazilerimizin devlet tarafından tekrar ağaçlandırılarak imara açılmasını engellemeniz.

Umarım isteğimi dikkate alırsınız.

Saygılarımla, ...

Bilmeyenler için düzenleme:

E-postada belirttiğim kanunla yangınla veya bir şekilde orman niteliğini kaybeden araziler imara açılıyor ve AVM'ler, büyük siteler yapılıyor. Ve devletin bunlara önlem olarak yaptığı hiçbir şey yok.

Hocam milletvekillerinin de (genelleme yapmak istemiyorum ama) akp milletvekillerinin bu sorunla pek alakadar olacağını zannetmiyorum. Zaten bu hükümetin şuanki politikasının doğaseverlikle hiçbir alakası yok. Hatta belirttiğiniz gibi ağaçlık alanlar yok edilip yerine siteler, avmler, plazalar yapılıyor. Yine de sesimizi duyurmak amacıyla milletvekillerine email gönderebiliriz. Burada email adreslerini paylaşırsanız ben de konuya eklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suprémacy

Hocam milletvekillerinin de (genelleme yapmak istemiyorum ama) akp milletvekillerinin bu sorunla pek alakadar olacağını zannetmiyorum. Zaten bu hükümetin şuanki politikasının doğaseverlikle hiçbir alakası yok. Hatta belirttiğiniz gibi ağaçlık alanlar yok edilip yerine siteler, avmler, plazalar yapılıyor. Yine de sesimizi duyurmak amacıyla milletvekillerine email gönderebiliriz. Burada email adreslerini paylaşırsanız ben de konuya eklerim.

Hocam konu siyasi konuya dönüşmesin. Şu parti böyle bu parti böyle demeyelim de direk ben son zamanlarda aktif aklımda olan 3 ismin e-postasını paylaşıyorum.

Emine Ülker Tarhan: ulkertarhan@yahoo.com.tr
    Muharrem İnce: muharrem.ince@tbmm.gov.tr
    Sırrı Süreyya Önder: sirrisureyya.onder@tbmm.gov.tr

• Konu güncellendi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suprémacy

@AurorAbeam

Hocam nükleer enerji her ne kadar çevre korumacığılına ters bir düşünce olsa da herkes düşüncesini belirtebilir tabiki de katılabilirsiniz.

@#YuEmHo#

Ekliyorum

en temiz enerji kaynaklarındandır.
    Çernobili Fukuşimayı örnek göstermeyin.Ekstrem şeyler olduğunda hidro elektrikte jeotermalde o zararları verir
  • ekle hocam
  • Ekledim hocam
  • Gruba ben de katılmak istiyorum.
  • Ekledim, konu güncellendi.
  • hocam ekleyebilirmisiniz?
  • Eklendiniz hocam.
  • ARKADAŞLAR KONU YENİLENİP, YENİ İMZALAR EKLENMİŞTİR. HERKESİN KATILIMINI BEKLİYORUZ.
  • ekler misiniz?
  • Eklendiniz hocam.

Bu arada yeni katılan arkadaşlarımız konuyu okuyup bilgilensinler lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eklermisiniz hocam benide.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekledim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suprémacy -- 25 Ocak 2014; 19:38:08 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • "Roccoti" nickli arkadaşımız grubumuza katılmıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide ekle
  • Gruba girmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eklersen sevinirim hocam
  • Beni de ekle.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.