Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2242. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22402241224222432244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maks 5in üzeri yumurta yemeyin beyler. tahlile gerek kalmadan feedbacki aldım, şu an tişörtle sokağa çıksam millet altına sıçar
  • Del Toro kullanıcısına yanıt
    Jinekomasti mi oldu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güldüm

ürtiker. yumurtaya alerjim vardı zaten, niye bu kadar zorladım bilmiyorum.
  • Hiç birşey olmaz hocam merak etmeyin hem süre hem mg olarak çok az haftalık 400mg üstüne çıkmıyorsanız ve farklı bir steroid kullanmıyorsanız sorun yok

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    zaten doktor tedavisi görüyorum hocam. içimi rahatlattınız. inşallah düzelir benım şu total testo seviyesi. valla keşke baktırmasaydım hayat daha güzeldi o zaman..
    Ne biliyim hocam tişört falan diyince aklıma ilk o geldi Bende de vardı bir ara ültiker çok sıcak suyla yıkanınca oluyordu. Bir gün hamama gittim bir çıktım üç boyutlu harita gibi oldum Hala çok sıcak suyla yıkanamam.

• hahahaha naptın ya. baya araştırdım bu olayı, sıcak da tetikleyici tabi ama derinde yatan histamin toleransından oluyor böyle şeyler.

dün fenaydım, şu an ufak bi kaşıntı kaldı bakalım.
  • Kaç kiloluk ağırlıkla yapmalıyım bu programı?Hareketleri Youtube’den mi bakıp öğreneyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ksenofanex

Kaç kiloluk ağırlıkla yapmalıyım bu programı?Hareketleri Youtube’den mi bakıp öğreneyim?
    Agirsaglam ın sitesinde ayrıntılı bilgi var

Ne kadar zaman boyunca 10 yumurta yedinde kriz geldi. Benim 15 senedir felan olmuyor. Tabi hiç 5 yumurtayı aşmadım. Sadece yumurta değilde ketojeniklede alakası olabilir mi?

• aksine ketoda yüksek glutenli tahıl ürünleri olmadığı için böyle sıkıntılar yaşama ihtimalin daha az.

bir hafta yedim yumurtayı.
    O zaman yumurtada dikkat etmek lazım. Vur zeytin yağına vur hindistancevizi yağına. Peynir felan yiyormusun? Bol yağlı peynirlerden tüketebilirsin. Kuruyrmişlerin hepsi uygun mu ketoya?

• Beyler Fark Etmişsinizdir Heralde

TAVUK YA TAVUK

BONFİLE & FİLETO

Fiyatları Aldı Başını Gidiyor.

Şu Güzelim ÜLKEMDE Proteinli Beslenmek LÜKS Olmuş.

Hele Güzel Temiz Sağlıklı Şeker Alalım Diyoruz Meyveler İse ANKARADA

Elma 6 lira
    Erik 10 lira
    Çağla 6 lira
    Çilek 8 lira
    Muz 12 lira
    Kayısı 10 lira
    Kivi 8 lira
    Nektarin 7 lira

Fiyatlar Bu Forumada Konusu Var Arkadaşın Dediği Gibi.

Ya Zaten ETİN TADINI UNUTTUK. ŞU BESLENME MALİYETLERİ YÜZÜNDEN GÜZELİM SPOR GÖZÜMDE BÜYÜYOR YA.

DAHA BUNLARA + SUPPLUMENT (Besin Takviyesi)

Ekleyince ..... ALLAH Yardımcımız Olsun Ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jezxy -- 2 Mayıs 2018; 14:31:2 >
  • Jezxy kullanıcısına yanıt
    Devletin burs vermesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Jezxy

Beyler Fark Etmişsinizdir Heralde

TAVUK YA TAVUK

BONFİLE & FİLETO

Fiyatları Aldı Başını Gidiyor.

Şu Güzelim ÜLKEMDE Proteinli Beslenmek LÜKS Olmuş.

Hele Güzel Temiz Sağlıklı Şeker Alalım Diyoruz Meyveler İse ANKARADA

Elma 6 lira
    Erik 10 lira
    Çağla 6 lira
    Çilek 8 lira
    Muz 12 lira
    Kayısı 10 lira
    Kivi 8 lira
    Nektarin 7 lira

Fiyatlar Bu Forumada Konusu Var Arkadaşın Dediği Gibi.

Ya Zaten ETİN TADINI UNUTTUK. ŞU BESLENME MALİYETLERİ YÜZÜNDEN GÜZELİM SPOR GÖZÜMDE BÜYÜYOR YA.

DAHA BUNLARA + SUPPLUMENT (Besin Takviyesi)

Ekleyince ..... ALLAH Yardımcımız Olsun Ya
    Siyaset konuşmayalım diyoruz fakat ülkenin bok çukurunun en dibinde olmasından bahsetmemiz siyaset değildir.
    Bu duruma kör salakların oyları belirleyecek kaderimizi. Daha mı dibe batacağım yoksa bir nebze yukarı çıkmak için ışık görecek miyiz diye...

Tarım bitti, tohumu amerikan lisanslı şirketten alacaksınız diye endemik türlerimizi yokettiler.
    Hayvancılık bitti, et fiyatları arttı, ithal hayvan alma bile etkilemiyor artık, kıyma diye soyaya para veriyoruz.
    Broyler tavuğunun etinde, proteinden fazla antikoksidiyal alıyoruz. Gözleri kör, psikolojileri bozuk birbirlerini gagalayan, antibiyotik kokulu tavukları yersek hormonal dengemiz bozuluyor.
    kazeindeki bir çeşit aminoasit türkiyedeki çocuklarda hiperaktivite yapıyor ve bilimsel makaleleri olmasına rağmen sağlık bakanlığımızca onaylı...

Bunları gören bilen millet hala bu tek uzun adama oy veriyor ya daha ne diyelim.
  • Reis başımızda olsunda biz 3 öğün makarnada yeriz bunada şükür kafası. Adam çıkıp utanmadan yol yaptık diyor bide diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-35C6C7462

zaten doktor tedavisi görüyorum hocam. içimi rahatlattınız. inşallah düzelir benım şu total testo seviyesi. valla keşke baktırmasaydım hayat daha güzeldi o zaman..
    Hocam zaten bunlar esasen vücut geliştirme için değil, bizzat seninle aynı durumda olan insanlar için üretilmiş şeylerdir. Vücut geliştirmeciler de bu ilaçları istismar ederler. Doktor gözetiminde kullandığın sürece hiçbir şey olmaz.

Sakıncası yoksa, doktorun sizi bu tedaviyi başlatmasına sebep olan total testosteron seviyenizi paylaşabilir misiniz? Siz ne sebeplerle, belirtiler dolayısıyla doktora başvurdunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 3 Mayıs 2018; 1:3:0 >
  • Hocam Sorma Ya İnternetden Yabancı Forumlara Bakıyorum

Ne Yemek Protein Problemleri Var Nede Supplument Besin Takviyesi Derdi.

Bizde Sırf Besin Takviye Adı Aldında Fırsat Paylaşımı Var.

Tamam Haklısınız Siyaset Olmasın Öylede Gerekiyor Lakin

Bu Fiyatlarla İMKANI YOK ...

Heleki Şu Anlattıklarınıza Göre Besleniyor İsek BU FİYATLARA ALLAH SONUMUZU HAYIR EYLESİN.

Meegan Hefford Şu Kadın Ülkesinde Fazla Proteinden Ölürken Bizim Ülkedeki Sorunlara Bak ...

Yani Arkadaşlar Kusura Bakmasın Vallahi Bende Spor Salonundaki veya Antrenman Programım Üzerine veya veya Vücut Ölçülerim Hakkında Problemleri Yazmak İsterim AMA Hani Ne Diyim Bir İçimi Dökmek İstedim ...
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    valla durum şu. ben kan değerlerime vücudumda hastalık varmı vs diye baktırayım diye gittim. idrar falan. yol bisikleti sporu ile ilgileniyorum. dedim gitmişken spor yapıyoruz ya baya ağır antrenmanlar. günlük 3.5-4 saat bisiklet üzerindeyiz. dedim testoya baktırayım. sonuç 154 cıktı. dünyam yıkıldı. total testo ya baktı sadece uyanı benım kağıtta o yazıyodu aralık 250-850. dedim keşke baktırmasaydım. benım cinsel hayatımda sıkıntı yok sakallarım da var yanakta seyrek ama cenede ve bıyıkta iyi. göğüs cevresinde pek kıl yok pederden ırsi o da. valla neden oldu anlamadım. ama yadırgamazdım yani baktırmasaydım. uamrım vücudumdan cekılmez. cekılırse cok düşük testisler üretimi durdurmaz valla aklımda deli sorular..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-35C6C7462

valla durum şu. ben kan değerlerime vücudumda hastalık varmı vs diye baktırayım diye gittim. idrar falan. yol bisikleti sporu ile ilgileniyorum. dedim gitmişken spor yapıyoruz ya baya ağır antrenmanlar. günlük 3.5-4 saat bisiklet üzerindeyiz. dedim testoya baktırayım. sonuç 154 cıktı. dünyam yıkıldı. total testo ya baktı sadece uyanı benım kağıtta o yazıyodu aralık 250-850. dedim keşke baktırmasaydım. benım cinsel hayatımda sıkıntı yok sakallarım da var yanakta seyrek ama cenede ve bıyıkta iyi. göğüs cevresinde pek kıl yok pederden ırsi o da. valla neden oldu anlamadım. ama yadırgamazdım yani baktırmasaydım. uamrım vücudumdan cekılmez. cekılırse cok düşük testisler üretimi durdurmaz valla aklımda deli sorular..
    Fazla kardiyo kataboliktir hocam. Milyonlarca yıllık evrim sürecinde saatlerce hafif tempo koşu, bisiklet sürme ya da egzersizle gelmedik bugünlere. Yaptığımız tek aktivite patlayıcı gücümüzle sprint atıp avımızı yakalamak yada avcımızdan kaçmaktı.

Bundandır ki ağırlık çalışan erkeklerde testosteron seviyesi artarken uzun mesafe koşucuları, bisikletçiler ve maratoncularda testosteron seviyesi düşer. Zaten bu adamların uzun vadede cinsel problem çektiği bilinen bir şey.
  • 
Sayfa: önceki 22402241224222432244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.