Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1640. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.811
Cevap
291
Favori
1.525.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Lich King

Hocam unuttum yazmayı

Hocam yeşil biber peynir vs kapama şeklinde yaptım yeniyor saolun öneri için.

Yeşil biber gerçekten etkili ne kokusu kalıyo ne tadı kalıyo.
  • Bu hafta vize ve jüri haftasıydı o yüzden beslenmeme ve dinlenmeme hiç dikkat edemedim. 5 gün boyunca sürekli dışardan yedim ve geceleri 4-5 saat anca uyudum. Antrenmanları aksatmamama rağmen hem 1.5 kilo almışım hem de geçen hafta benchte 3x6 çıkardığım ağırlıkla bugün anca 5,5,4 tekrar çıkarabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal Atatürk -- 30 Mart 2015; 1:05:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOZOK

Arkadaşlar 1.5 sene önce 7 ay gittim, şimdi yine gitmeyi düşünüyorum. Buca'da oturuyorum, alet olarak ve insanlar olarak vs. önerebileceğiniz veya gittiğiniz bir mekan var mı?(Ne kadar ekonomik olursa o kadar iyi)

Hukuk fakultesinin orda optimum var guzel salon,tavsiye ederim..Buca eml yi gecince profit var orasida iyidir..Ben profite gidiyorum oncesinde optimumdaydim..ucuz ariyorsan herkul var profitin karsisinda fakat aralarinda uc aylikta 30 lira oynuyor degmez yani...Bucanin neresi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorma hocam aynı dertten muzdaribiz. Bu hafta ve önümüzdeki hafta vizeler işgal etmiş. Oturup gündüz çalışıyorum, erken kalkmam lazım diye yatıyorum erkenden sabah bi kalktım 10da. Hadi şimdi kalk git antrenmana yiyorsa saat 12de vize. Birinden çık birine gir akşam 6da okuldan dön. Çıldırmak üzereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Wheylere, ve diğer supplementlere çok güvenmeyin yinede siz :)

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ag9uT-E4EIL7dFZPZnR0WVZybGtFWnRKNzdKNm9XOVE#gid=0

En basitinden yukarıda görebilirsiniz, aralarında bilindik markalar da var. Söyledikleri protein değerleri ile içerisindeki protein değerleri birbirini tutmuyor, aralarında uçurumlar var. 25g protein alıyorum sanıp 15g protein alıyor olabilirsiniz. Hoş, 10g protein olsada olur olmasada olur ama konu, bu şahısların sadece kâr amaçlı çalıştıkları, kullanıcıyı düşünmedikleri, resmen dolandırıcılık yaptıklarıdır.

Gerçek besinlerden şaşmayın, ben bu tabloyu gördükten sonra, whey kullanmayı bıraktım ve nerdeyse 6-7 aydır kullanmıyorum.

So u r fat kunt
  • farukaan kullanıcısına yanıt
    3 aylık max. 180-185 bütçem var, Optimum uzak değil ama EML dediğin endüstri meslek lisesiyse uzak, çünkü Üçküyular merkezdeyim ben. Zeus ve Forever isminde iki salon buldum, Zeus'a bugün gitmeyi düşünüyorum.
  • yaw arkadaşlar bu zamana kadar hep 30-35 derece de üst göğüs çalıştım
    caba yanlış mı yapıorum 45-50 dereceye mi ayarlamak gerek sehpayı ???
    ozamanda omuzada mı vurur ??
  • Bildiginiz gibi vucut gelistirmede en onemli noktalardan birisi kaslari sasirtmak. Ben soyle bir yontem kesfettim. MESela gogus gununde spor salonuna gidip ustumu degistiriyorum sonra hemen eve donuyorum. Kaslarim inanilmaz sasiriyor. Cok iyi verim aldim.

• Dizlerim morardığından squatı yapmıycam artık. Deadlift yapıyorum sizce çok kaydadeğer bir kaybım olur mı?

Ayrıca bir multivitamin tavsiyesi alabilir miyim? Pharmaton gibi mideyi altüst eden tipte ağır bileşimli olmasın sabahları pek kahvaltı yapamıyorum ağır olunca midem mahvoluyor.

• Bunu kol gununde bacak, bacak gununde omuz calisarak da yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerem_cinar

yaw arkadaşlar bu zamana kadar hep 30-35 derece de üst göğüs çalıştım
    caba yanlış mı yapıorum 45-50 dereceye mi ayarlamak gerek sehpayı ???
    ozamanda omuzada mı vurur ??

30 35 derecede yapmak, omuza binen yükü azaltıp daha çok üst göğüs çalışabilmeni sağlar. Hatta 20 dereceye kadar indirebilirsin sehpayı. Low incline bench press diye geçer buda.

Sehpa dikleştikçe üst göğüse binen yük azalıp, omuza binen yük artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 30 Mart 2015; 16:29:03 >
  • İhtiyari duraginin ordaki zeus sanirim...orasi disaridan kucuk bos bir yer gibi duruyor ama icine girmedim hic..forumdan biri vardi oraya giden..forever garip paketler yapmis sabah gidersen baska ucret ogleden sonra baska aksam gidersen baska fiyat cekiyorlar..Fiyatida butceni asicak sanirim..optimuma gecen eylul ayinda 3 aylik 180 den yazilmistim..yilbasinda 3 aylik 200 den profite basladim.. Bi bak optimum a zam gelmediyse tavsiye ederim..

• Kilo almak için spora yazılsam işe yarar mı acaba bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Birde merak ettiğim günlük almam gereken protein,karbonhidrat,yağ ve neler yemem gerektiğini hocamı söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyHack -- 31 Mart 2015; 10:07:31 >
  • bence deadlift squadın yerini alamaz çalışma olarak.ama saüğlık önemli tabiki.
  • Arkadaşlar biceps için olan hammer curl hareketi ayakta mı yapılmalı yoksa oturarak mı? Tek el tek el mi yapılmalı yoksa aynı anda mı?
    Üçküyular tarafında yeni açılmış, S&S Life Spor Merkezi var. 5 aylık 200 TL, yazıldım bakalım hayırlısı...
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Oturarak yaparsan momentum kullanmadığın için bicepsi daha iyi izole edersin, aynı anda ve tek tek yapılması arasında ise pek bir fark olduğunu sanmıyorum ben.
  • Yazıklar olsun...........
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOZOK

Üçküyular tarafında yeni açılmış, S&S Life Spor Merkezi var. 5 aylık 200 TL, yazıldım bakalım hayırlısı...

Cok iyi fiyat..kolay gelsin..

İnternette herkes Tekirdağ'da bundan iyisi yok diyor, aynı insanlar şimdi de Buca'da... Aletler, giren çıkan, hoca vs. gayet iyi...
  • 
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.