Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1339. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makalede bahsettiği gibi iftarda bi anda herşeyi midene yığmazsan, besin ayrımına göre ve sahura kadar yayarak tüketirsen iftardan 2-3 saat sonra antrenman yapman en iyisi olur. Bir de iftar için kompleks, lifli gıdalardan biraz kaçınmak gerek ki bi önce sindirilsin ve vücut antrenmana hazır olsun. Kompleks karblar sahura ayrılmalı.
  • Executor06 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, bir nebze rahatladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

quote:

Orijinalden alıntı: french press

quote:

quote:

uzmanlık sorusu:
    aminoasitlerin kalorisi var mıdır?

Vardir ama cok dusuktur. 5-10 gibi.

nasıl yani? mesala 1 gr protein 4 kalori
    1 gr aminoasit de mi 4 kalori?

Elbette. Amino asitlerin kaynagi zaten protein. Mesela gaspari aminomax 8000 e baktim bir servisinde 8g protein var ve 32 kalori.

peki aminoasitteki protein oranını icerik kısmında yazmıyor
    hangi aminoasitleri toplayıp bu sonuca varacagız

25 ml yani bir ampül antreman sonrası alıyorum
    ne kadar protein almış oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

quote:

quote:

quote:

quote:

uzmanlık sorusu:
    aminoasitlerin kalorisi var mıdır?

Vardir ama cok dusuktur. 5-10 gibi.

nasıl yani? mesala 1 gr protein 4 kalori
    1 gr aminoasit de mi 4 kalori?

Elbette. Amino asitlerin kaynagi zaten protein. Mesela gaspari aminomax 8000 e baktim bir servisinde 8g protein var ve 32 kalori.

peki aminoasitteki protein oranını icerik kısmında yazmıyor
    hangi aminoasitleri toplayıp bu sonuca varacagız

25 ml yani bir ampül antreman sonrası alıyorum
    ne kadar protein almış oluyorum

Bir servisdeki amino asit miktarının toplamı ortalama protein değerini verecektir.
  • Clenbuterol temin etmek isteyen pm yoluyla ulaşabilir. Orjinal Sopharma Bulgaristan ürünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangk

Xtend de kalori 0. Onu anlamadım ben

evet xtendte bir porsiyondaki kalori değeri 0 diyor
  • Bacak çalışırken leg press hareketini çok rahat ve yüksek ağırlıklar yapabiliyorum ama lunges ve step ups hareketlerini yaparken acayip zorlanıyorum elimde ağırlık olmamısana sanki bağlarım kopucakmış gibi hissediyorum neden böyle oluyor ?
  • 1 gram l-leucine 4 kalori. Yani bcaa da kalori olmaması imkansız.
  • çünkü leg presste trüm vücuduna serbest ağırlık binmiyor.bende kelebekte 90 kg yapıyorum dambıl fly a gelince 10 kgye düşüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Bacak çalışırken leg press hareketini çok rahat ve yüksek ağırlıklar yapabiliyorum ama lunges ve step ups hareketlerini yaparken acayip zorlanıyorum elimde ağırlık olmamısana sanki bağlarım kopucakmış gibi hissediyorum neden böyle oluyor ?

Leg press'de sırt kasların da devreye giriyor.
  • Amroth. kullanıcısına yanıt
    o zaman xtend bizi yiyor ya da bcaa lar da kalori yok
    madem aminoasitlerin kalorisi var o zaman bcaa ların da var
    kafam çok karıştı

### DH Body Builders ###
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Bacak çalışırken leg press hareketini çok rahat ve yüksek ağırlıklar yapabiliyorum ama lunges ve step ups hareketlerini yaparken acayip zorlanıyorum elimde ağırlık olmamısana sanki bağlarım kopucakmış gibi hissediyorum neden böyle oluyor ?

Merkez bölgesni güçlendirmeni tavsiye ederim. çünkü leg presste denge sağlamak gibi bir zorunluluğun yok
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam zamanla eski düzene gelirsiniz.

Bu arada bugün şöyle bir şey yaşadım son hareketi yapıyorum push down en son kademeden 3 plaka az çalışıyorum son seti oda 9 veya 10. plaka sanırım yeni başlayanlardan biri izledi baştan sonra tam bitti giderken geldi sen bunu yanlış yapıyon diyor. Neresi yanlış aşağı indirirken kolları yana açmadım indirip kaldırırken bilekleride oynatmadım sabit neresi yanlış diyorum bomba cevap geliyor; valla bilmiyom ama bunu hoca bile kaldıramaz sen nası yapıyon yok yanlış yapıyon sen diyor.
  • french press kullanıcısına yanıt
    FDA, çok düşük miktarlardaki kalori değerlerini yazmasanız da olur diyormuş. heralde onlarda pazarlama stratejisi olsun diye yazmamışlar.

Çünkü xtend ilk çıktıgı zaman kutu üzerinde kalori değeri yazıyordu.

### DH Body Builders ###
  • Amroth. kullanıcısına yanıt
    tamam şimdi herşey netleşti (Y)
    Çakal xtend :)
  • french press kullanıcısına yanıt
    Scivation
    I do not care if you count the calories. The bottom line is that BCAA promote fat loss and will not halt bodyfat loss or lead to fat gain. So why even stress over counting it?

bu soruyo xtend boyle garip bir cevap vermiş.

Leucine: ~5.9 kcal/g
    Isoleucine: ~5.9 kcal/g
    Valine: ~5.2 kcal/g
    Glutamine: ~3 kcal/g

bir ölçek yaklasık 20 kalori yanide 20 kaloriyi hesaba katmaya değmez. sonuçta tam ayrıntısına kadar bilmiyoruz vücudumuz kaç kalori yakıyor.mesela 2348.27 olarak hesaplayan oldu mu daha once gunluk harcadıgı enerjiyi
  • Beyler birde soru sorayım şimdi ben ilk gün göğüs biceps, ikinci gün (ertesi gün) kanat triceps çalışıyorum kanat çalışırken kollarda mübarek biceps çalışmışım gibi şişiyor zararı olur mu çünkü bir gün öncesi biceps çalışıyorum ertesi gün yine bicepse yük biniyor.
  • Millet 1ay 17 gün oldu ilk başlarda bi tane bile barfiks çekemezken şuan 12 çekiyorum zorlasam 15'i bulurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben 16 yasindayim.Amacim bodyci vucudu degilde street workout yapanlar gibi olmak sizce suan nasil gunluk calismaya calisiyorum Yalniz kalca bolgesi biraz genis nasil halledebiliriz
     ### DH Body Builders ###

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.