Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1189. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.525.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Creatine kullandıktan 1 ay sonra falan yaptırdığım ölçümde yarım kilo fazla su çıktı bir öncekine göre vücudumda. Cihaz tanitanın 6bin liralık olan modeli, su tutma olayı var yani, beslenme şeklim hep aynı çünkü tek fark creatine'di.
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

2016 atletik fitness yarışmasına hazırlanma kararı aldık arkadaşlar.

yürüüü be kim tutar seni :D
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Sadece beslenme değil, değişiklik yapabilecek pek çok etken var. Zaten o cihazların olcumlerine guvenmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acayip sıkıcı 1.5 saat süren SADECE bacak antrenmanından sonra, sandviçleri götürdüm mideye.pişman değilim
  • geçen sayfalarda bir arkadaş program söylemişti mobil için, günlük tarzı neydi o arkadaşlar
  • Selamlar arkadaşlar protein tozu almam lazım, şu sıralar faydalanabileceğim bi kampanya var mı ? Uçmuş fiyatlar
  • quote:

acayip sıkıcı 1.5 saat süren SADECE bacak antrenmanından sonra, sandviçleri götürdüm mideye.pişman değilim

katabolik sonra bacaklar neden gelişmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

quote:

acayip sıkıcı 1.5 saat süren SADECE bacak antrenmanından sonra, sandviçleri götürdüm mideye.pişman değilim

2-3 ayda bir yerim hiç acımam
  • quote:

quote:

quote:

1.5 saat antrenman için soylemiştim hiç alınmıyorda (no homo)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Creatine kullandıktan 1 ay sonra falan yaptırdığım ölçümde yarım kilo fazla su çıktı bir öncekine göre vücudumda. Cihaz tanitanın 6bin liralık olan modeli, su tutma olayı var yani, beslenme şeklim hep aynı çünkü tek fark creatine'di.

o tanita bana yağ kazanmışsın kas yakmışsın dedi :D boşver sen görüntüye bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Creatine kullandıktan 1 ay sonra falan yaptırdığım ölçümde yarım kilo fazla su çıktı bir öncekine göre vücudumda. Cihaz tanitanın 6bin liralık olan modeli, su tutma olayı var yani, beslenme şeklim hep aynı çünkü tek fark creatine'di.

o tanita bana yağ kazanmışsın kas yakmışsın dedi :D boşver sen görüntüye bak

Bende çok güvenmiyorum da beslenme ve ölçüm şeklim hep aynıydı. Sabah açlığıyla gidiyordum yarım kilo fazla su çıkınca creatine'e yorumladım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1.5 saat antrenman için soylemiştim hiç alınmıyorda (no homo)

no homo diye belirtmiyor musun bide
  • lor peynirine çörek otu konulursa oldukça yenilebilir olduğunu düşünüyorum böyle bir teorim var en azından. bahsettiğim lor bimde satılan 500grlık tek süt marka olan. bu poğaçalara felan konulan çörek otunu nereden alabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezequiel1 -- 15 Ocak 2014; 0:43:15 >
  • Beyler bir sorum olacak sizlere,

Bugun yeni programa gectim. Biceps icin barbell curl, alternative curl ve biceps mach curl hateketleri var hepsi 3x12.

Barbell curl den sonra inanilmaz bir yanma oldu ve normalde 10 ar kg ile alternatif curl yaparken 7.5 kg a dustum ve 11-12. Tekrarlari cikaramadim. Ustelik bununlada kalmayip bicepsden sonra triceps icinde bazi hareketleri cok dusuk kilolarla yapabildim.

Kisacasi biceps calistiktan sonra performansim dustu 7. Ayin icindeyim hic bir besin takviyesi kullanmadim. Ben ne yapmaliyim bu performans kaybi icin? Tavsiyesi olan var mi acaba. Boy:1.180 kilo:65

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riobolt R kullanıcısına yanıt
    olur öyle karbo az almışsındır motivasyonun düşüktür yeni programa adapte oluyordur vs
  • ezequiel1 kullanıcısına yanıt
    bakınız anne bilgi bankası
  • Bunu yapmayın

aktarda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler siyah tenli olmak ve testeron ilişkiliymiş, beyaz tenli olduğum için az gelişme olabilir mi? ciddi ciddi bunu düşünüyorum. ve büyüme hormonuna bakış açınız nasıl? michael phelps kullanmış galba 18 yaşında kullansak uzama olur belki 183üm 188 olmak istiyorum düşünceniz nedir ve ciddiyim
    şimdi zencilere bakarak bu yorumu yaparsak sıkıntı olur vücut yapısı ile alakalı deyip kestiirp atalım.ben doktora gidecektim ama ne diyo lan bu der diye gitmedim.18sin galiba uzarsın gibime geliyo biraz daha.
  • 
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.