Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    düşünmesem daha iyi gibi

öte yandan motivasyon için direk kız arkadaşınızla gidin yada salonda birisi ile,acemi mümkünse, arkadaş olup yapğın.acayip gaza geliyo insan.kız yok bende tabiki de bazen nereymiş lan brası diye gelen oluyo.onlara gösterirken gaz oluyo
  • Geçen hafta itibariyle bu spordaki ilk senemi ara vermeden, aksatmadan, düzenli bir şekilde bitirdim. Bağımlılık olayı çok doğru, herhangi bir sebepten 1 gün bile salona gidilemeyince insan huzursuz oluyor. 1 senede bana kazandırdığı ölçüler beni tatmin etti, aynı tempo devam.

Omuz: 108 cm'den 115 cm'e ulaştı.
    Göğüs: 98 cm'den 105 cm'e ulaştı.
    Biceps: 31 cm'den 38 cm'e ulaştı.
    Karın: 87 cm'den 83 cm'e düştü.
    Yağ oranı: %22'den %16'ya indi.
    Kilo: 76 kg'den 78 kg'e çıktı.
    Boy: 1.80 m

Sizce 1 yıllık bu süreçteki gelişim yeterli mi yoksa kötü mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diroix -- 12 Ocak 2014; 11:13:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • diroix kullanıcısına yanıt
    benden çok öndesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diroix

Geçen hafta itibariyle bu spordaki ilk senemi ara vermeden, aksatmadan, düzenli bir şekilde bitirdim. Bağımlılık olayı çok doğru, herhangi bir sebepten 1 gün bile salona gidilemeyince insan huzursuz oluyor. 1 senede bana kazandırdığı ölçüler beni tatmin etti, aynı tempo devam.

Abi senin 1 sene önceki ölçülerinde yüksekmiş
  • M1Abrams kullanıcısına yanıt
    Başlangıç ölçülerim çokta iyi değildi bence. 98 cm göğüs nerde 105 cm göğüs nerde, 31 cm biceps nerde 38 cm nerde Göğüs biraz da genetik olarak geliştirmesi en kolay bölgem vücudumda, ya da ben öyle hissediyorum. İşin en ilginci ise, hiçbir omuz antrenmanımdan sonra en ufak bir ağrı hissetmememe rağmen 1 senede 7 cm ilerletmişim omuzu. Ağrıyı en çok hissettiğim bölgeler ise sırt ve göğüs oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diroix -- 12 Ocak 2014; 17:59:34 >
  • diroix kullanıcısına yanıt
    dün 88 kilo deadlift yapınca, ilk defa bu arada, bi yorgunluk bi çökkünlük.çbugün sadece duş aldım salonda.acayip uyukum geldi ve isteğim yoktu.
  • Uzun süre sonra triceps-biceps yaptım , sanki göğüs-bicepsten sonra yaptığımdan daha iyi şişmiş gibiydi biceps. Sıcak ölçtürünce 43.5 çıktı , göğüs-bicepsten sonra sıcak 42 çıkıyodu normal olarak moral verdi sanki
  • L'carnitin önerilerinizi bekliyorum. Likid/tablet, marka, güvenilir internet sitesi gibi..
  • L carnitin alma saçmalık ve para tuzağı.Yağ yakımı için dışardan destek almana gerek yok yeşil çay iç aktardan alıp yeterli.
  • beyler 3 gûndur uyuyamiyorum ya kiz aklima gelicek diye yataga girmeye korkuyorum aklima geliyor da hal boyle olunca dinlenemiyorum. uyumak icin ilaçlı kesin bir cozum var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezequiel1 -- 13 Ocak 2014; 1:13:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AloneAssassin kullanıcısına yanıt
    bazen kol göğüs sırt ayrı günlerde girmek daha performanslı oluyor.tüm güç ayrılıyor o bölgeye
  • Aynen öyle yeşilçay
  • quote:

Geçen hafta itibariyle bu spordaki ilk senemi ara vermeden, aksatmadan, düzenli bir şekilde bitirdim. Bağımlılık olayı çok doğru, herhangi bir sebepten 1 gün bile salona gidilemeyince insan huzursuz oluyor. 1 senede bana kazandırdığı ölçüler beni tatmin etti, aynı tempo devam.

Ölçüler iyi benim 7 ay oldu yaklaşık yazayım bende ama eski ölçüleri hatırlamıyorum şuanki hali böyle

Omuz : 121
    Göğüs : 103
    Biceps : 37
    Bel : 78
    Kilo : 76
    Boy : 1.83
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle arada değiştirip 1 aylık periyotlarla bu şekilde yapıcam artık.
  • quote:

hem yağ yakmışsın hem kas kazanmışsın daha ne olsun :)
  • AlfredBorden kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi en büyük artı kas kazanırken yağ yakmak oldu ama 2. senemde bu iki işlemi aynanda yürütmek ilk seneki kadar kolay olmaz diye düşünüyorum. Bugünden itibaren intermittent fastinge başlayıp mevcut kas kütlesini koruyarak karın bölgesinde özellikle alt karında kalan yağları temizlemeye çalışacağım yaza kadar Böylece yaz dönüşü hacimlenmeye odaklanabilirim yağları iyice attıktan sonra.

• 1 ay boyunca amino kullanımına başlıyorum akşamdan itibaren.

Ay sonunda mevcut ölçüler , kullandığım marka ve sonuç ölçülerini bildiririm.
  • "Bardağı sikamayacak duruma geldiginizde biceps antrenmaniniz olmuş demektir"
    şu olayı 2 yıldır ilk defa bugün yaşadım. Yeni programım acayip motive ediyor her hafta farklı split deniyoruz çok iyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu antremanını anlatta biz de yapalım
  • Antrenmandan sonra değil bardak su şişesini tutamıyorum, eller de titriyo
  • 
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.