Şimdi Ara

DH Battlefield Xbox Grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eskiden Ps kullanmış ve BF oynayan birçok kişi bilir, PS tarafında Kodamanlar grubu var. Bilmeyenler için ise belirli bir yaşın üstündeki oyuncular toplanıp her akşam özel serverda BF oynuyor. Ps4 varken BF 1 zamanlarında ben de katılmaya çalışıyordum ve güzel bir ortam oluyordu. Tabii özel server dışında bu topluluğun bir de klanı var. Public serverlara takım halinde giriyorlardı. Böylece BF’den daha fazla keyif alınabiliyordu. Sonuçta takım halinde oynamayı gerektiren bir oyun.

Xbox tarafında bildiğim kadarıyla böyle bir topluluk yok. Son zamanlarda Ps’den Xbox tarafına çok fazla geçiş olduğu için bu oyuncular arasında Bf serisini seven ve iyi oynayan kişilerin olduğunu da tahmin ediyorum. Bu yüzden böyle bir topluluk oluşmasını isteyen arkadaşlar fikirlerini belirtirse güzel olur, sayıya göre topluluğu kurarız.

• Arkadaslar mevcut olusacak gruba katimayi isterim bf2042 de bulusmak uzere.
    Xbox : yinyang3647
    Ben bu aralar vanguard oynuyorum, season pass aldim. 100 tier oluncaya kadar devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 13 Aralık 2021; 12:20:5 >
  • Merhaba xbox'da yeniyim yer varsa bende katılmak isterim. Akşamları ve hafta sonları çocuklardan fırsat buldukça :)

• Gametag Furkisilin

Yaş 35 - ekleyin oynarız
  • Valla çok iyi olur.Ps5'den geçmiştim bende Xbox tarafına.Arkadaş listesi şuan bomboş   Bf 2042 standart sürüm satın aldım beraber oynamak güzel olur.

• Pc tarafı çok sorunluymuş konsol tarafı nasıl acaba series x nasıl oyun ve server durumları falan
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt

Konsol tarafı her zaman daha düzgündür her oyunda böyle olur bf cod halo gibi oyunlarda konsol tercih etmek daha iyi

• SDEOEUS herkesi ekledim, haber vermeniz yeterli. kulaklık vs mevcut.

• BF 2042 oynayan varsa ekleyebilir yaşım 27 kullanıcı adım FurkanDemirci

BF 2042'ye yeni başladım. Ciddi seviyede oynamıyorum konsol fps oyuncusu olarak da acemiyim.

• Gamer tag: ultrArmin

Her akşam 8:30dan sonra oynarım hafta içleri hafta sonları da destiny2

ama kafa dengi arkadaş olursa sıkılmadan oynarım bf2042 yaş 38

• gt:Furkanmtn2K

BF2042 oynuyorum yaş 23 grup kurulursa dahil edebilirsiniz.

• Xbox id : Erman34 genelde aksam 6 dan sonra aktifim yas 34
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.