Şimdi Ara

DH Asus Republic of Gamers Kulübü (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.202
Cevap
24
Favori
231.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, yukarıda G73 ve W10 ile ilgili donma probleminden bahsetmiştim. O an bulduğum çözüm geçiciymiş. Daha sonra da sürekli donup durdu. Tek ve kalıcı çözüm internete kabloyla bağlanmak. Başka türlü hiç bir çözüm işe yaramıyor.

LAN sürücüyle alakalı bir problem var sanırım. Kabloyla bağlandıktan sonra hiç donmadı.
  • arkadaşlar merhaba ,

rog g75vw rh71 model sahibiyim.

Adaptörüm sanırım bozuldu. sizden ricam buna benzer yada bu modele uyacak bir adaptör varmı alabileceğim bir yer
    özellikleri
    100-240v - 2,25a 50-60hz
    19v - 9,5A

sanırım bu özellikler yeterli
  • Beyler, RoG laptomuzun ekran kaplaması plasti dip tarzı kauçuk-lastik malzemeden imal yumuşak bir kaplama. Bu bende fade yani ton farkı yapmaya başladı ve elimle ovdukça dökülüyor. Başlarda "kir" zannettim ama lastik kaplama sanırım dökülüyor. Laptop 5 yıllık ama hiç temizlemedim dışını.

Sizde durum nedir?
  • Merhaba. Asus rog g750 Windows 10 yükseltmesinden sonra dahili subwoofer çalışmaz oldu. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?
    Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donttreadonme

Merhaba. Asus rog g750 Windows 10 yükseltmesinden sonra dahili subwoofer çalışmaz oldu. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?
    Teşekkürler..

Merhaba hocam,
    Yükseltmelerde maalesef bir problem oluşabiliyor. bende de ses tamamen gitmişti. yapacavak tek çare recovry. ya da format.
    Sevrisi aradım konu ile ilgili. bize gönderin diyolar ama onlarda recovry yapıp göndriyorlar.:D
    hocam daha win10 u tavsiye etmem, 2017 de belki. oda format şeklinde sıfırdan yüklemek kaydıyla.
  • Bende g752jt var ilgilenen varsa pm 4000 tl gtx970m

• quote:

Orijinalden alıntı: onder748

quote:

Merhaba. Asus rog g750 Windows 10 yükseltmesinden sonra dahili subwoofer çalışmaz oldu. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?
    Teşekkürler..

Merhaba hocam,
    Yükseltmelerde maalesef bir problem oluşabiliyor. bende de ses tamamen gitmişti. yapacavak tek çare recovry. ya da format.
    Sevrisi aradım konu ile ilgili. bize gönderin diyolar ama onlarda recovry yapıp göndriyorlar.:D
    hocam daha win10 u tavsiye etmem, 2017 de belki. oda format şeklinde sıfırdan yüklemek kaydıyla.

teşekkür ederim kardeşim. ben yine de yolları araştıracağım. ama işin ilginç tarafı internette araştırdım biraz hiç bir bilgi yok. tamam rog kullanıcısı az ama bütün kullananlarda geçmiştir win10 a diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler..

Merhaba hocam,

teşekkür ederim kardeşim. ben yine de yolları araştıracağım. ama işin ilginç tarafı internette araştırdım biraz hiç bir bilgi yok. tamam rog kullanıcısı az ama bütün kullananlarda geçmiştir win10 a diye düşünüyorum.

Merhba hocam geçen vardır ama hedef işletim sistemi olmamalı en stabil çalışan pc olmalı diye düşünüyorum. Ben hala 8 deyim mesela. Uyarıları da kapattım. Böyle iyi. Kolay gelsin size :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler..

Merhaba hocam,

Merhba hocam geçen vardır ama hedef işletim sistemi olmamalı en stabil çalışan pc olmalı diye düşünüyorum. Ben hala 8 deyim mesela. Uyarıları da kapattım. Böyle iyi. Kolay gelsin size :)

windows 8 i ben bir türlü stabil çalıştıramadım. ama söylediğinde kesinlikle haklısın. eğer düzgün çalışan bir sistemin varsa ve memnunsan macera aramaya gerek yok.
    bu arada ses sorununu hallettim. nasıl yaptın dersen vallahi bende bilmiyorum. bir çok ayarı kurcalayıp bir çok farklı driver yükledim. bios güncellemesi de dahil. düzelmedi diye sinirle kapattım bir gün sonra açtığımda sorun gitmişti.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler..

Merhaba hocam,

windows 8 i ben bir türlü stabil çalıştıramadım. ama söylediğinde kesinlikle haklısın. eğer düzgün çalışan bir sistemin varsa ve memnunsan macera aramaya gerek yok.
    bu arada ses sorununu hallettim. nasıl yaptın dersen vallahi bende bilmiyorum. bir çok ayarı kurcalayıp bir çok farklı driver yükledim. bios güncellemesi de dahil. düzelmedi diye sinirle kapattım bir gün sonra açtığımda sorun gitmişti.

hocam adınıza sevindim. Bazen her şeyi yaparsın ama sonuç elde edemezsin ama sonunda umudunu yitirecekken bir ışık belirir. :) asus rog :D

• Arkadaşlar asus rog g750jh cv041h marka model laptopumun sol işlemci fani deli gibi ötmeye basladı mali çıkardım yağladim felan tekrar taktım vs. Yine değişen birsey olmadi teknik servisten fan istedim göndermiyorlar aşağı yukarı 50-60 TL tutacak parçayı servise yollayinki 300-500 lira geçirelim diyorlar bunun orijinal fanını nerden nasıl temin ederim konuyla ilgili bilgi sahibi arkadaşlar bir yardımcı olabilirimi???

• quote:

Orijinalden alıntı: executive44

Arkadaşlar asus rog g750jh cv041h marka model laptopumun sol işlemci fani deli gibi ötmeye basladı mali çıkardım yağladim felan tekrar taktım vs. Yine değişen birsey olmadi teknik servisten fan istedim göndermiyorlar aşağı yukarı 50-60 TL tutacak parçayı servise yollayinki 300-500 lira geçirelim diyorlar bunun orijinal fanını nerden nasıl temin ederim konuyla ilgili bilgi sahibi arkadaşlar bir yardımcı olabilirimi???

Merhaba hocam öncelikle geçmiş ola.
    AliExpress te 15 dolar seviyesinde. 3 haftaya geliyo ortalama.
    Örnek aşağoda var. Ücrersiz sevkiyat olan yorumları iyi olan seçin hocam.
    Linki vermiyor programdan bulduğum için.
    ASUS Için orijinal Yeni Laptop Soğutucu Fan G750 G750JH G750JM G750JS G750JW G750JX G750JY G750JZ ADDA AB07512HX26DB00 DC 12 V 0.6A
    http://s.aliexpress.com/VfMZjiAv
    (from AliExpress Android)

• Tuh konuyu simdi gordum bende ayri konu acmistim.

460Mli g73SWmi satmak istiyorum. 5 yildir kullandigim bir laptop. Tahmini fiyati ne olur sizce?

Amerikadan getirtmistim.
  • G75vw laptopunu kullanmayıp parçalayıp içindeki parçaları gözden çıkaran var mı? Satın alabilirim

• Asus rog g75 satılık laptop varsa alabilirim arkadaşlar teşekkürler :)

• Merhaba arkadaşlar win10 a geçince asusun yardımcı programları çalışıyor mı acaba.

• Merhaba arkadaşlar benim bir ASÜS ROG 75VX cihazım var bu cihaza yanlış bir işlem sonucu format atıldı ve cihazın recovery bölümü silindi şimdi bana bu cihazın geri yükleme DVD leri lazım lütfen bu DVD leri aynı cihazdan kopyalayarak vereçek bir arkadaş varmı.? Üçreti ne ise veririm bana özelden yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler hepinize ... ayda1944@hotmail.com
  • AYDA1944 A kullanıcısına yanıt
    Asus'un sitesinde imajları olması lazım.

• quote:

Merhaba arkadaşlar win10 a geçince asusun yardımcı programları çalışıyor mı acaba.

Asus resmi sitesinde Windows 10 sürücüleri mevcut

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.