Şimdi Ara

DH Anti-Futbol grubu.Futboldan nefret edenler! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
0
Favori
21.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda adam gibi bir grup konuldu. katın beni de aranıza. bu arada Juventus-Torino maçını izleyen oldu mu, nefis maç oldu özetlerine rastlarsanız kaçırmayın.
  • İmzanın Benden Bu İyiliğimi Unutmayın.

DH Anti-Futbol grubu.Futboldan nefret edenler!

• quote:

Orjinalden alıntı: air_jersey15

quote:

Orjinalden alıntı: murtix7

quote:

Orjinalden alıntı: Cruise Control

bayan mısın?

Hayır

o zaman daha kötü

• konunun adı biraz yanlış olmuş gibi. anti endüstriyel futbol olsa daha çok rağbet olurdu.
  • küçükkene hiç mahhallede maç yapmadıysanız tabi sevmezsiniz.süt/apartman/villa çocukları
  • Bu konu tutmaz. Yasatmazlar sizi
  • bu konudakilerin çoğu oynamayı beceremiyo galibaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Inflictum

küçükkene hiç mahhallede maç yapmadıysanız tabi sevmezsiniz.süt/apartman/villa çocukları

Mahalle mi?O da ne?Çocukluğum bilgisayarla geçti 3 yaşımdan beri.Asla okul-dersane hariç dışarı da çıkmam
  • futboldan nefret ederim.başkasının yaptığı sporu seyredecek kadar salak değilim.
    oynayana lafım yok. seyredenlere lafım.
  • Benim de işim olmaz hiç hocam ben iki tekerli sporlarla uğraşıyorum
  • merhaba. ben futboldan nefret etmiyorum. futbol oynamışlığımda var. ama hayatını futbol zannedip, milyonlarca doları kazanıp zengin olanları, dilinden düşürmeyen, hayatı onlarla yaşayanlara gıcığım. birde tartışma lı pozisyonları tartışanlaara. olum maç bitmiş haberin yok!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReBeR

merhaba. ben futboldan nefret etmiyorum. futbol oynamışlığımda var. ama hayatını futbol zannedip, milyonlarca doları kazanıp zengin olanları, dilinden düşürmeyen, hayatı onlarla yaşayanlara gıcığım. birde tartışma lı pozisyonları tartışanlaara. olum maç bitmiş haberin yok!

bizde zaten senin gibi düşünenleriz.

maç bitmiş aradan 3 sene geçmiş adamın lafı "o göldü verilmedi" lan 3 sene oldu yerdeki çimler 3 defa değişti. ne bileyim o golü atan adam 4 takım değiştirdi ama neymiş "o ofsayt değildi" töbe töbe

• Futbol hayattır beyler.

Yanlış yoldasınız.
  • Türkiye de futbolu spor olarak görseler canım feda... Ama öyle değil işte... İnsan gibi yaklaşamıyorlar olaylara. İş güç kavga hakaret küfür vs vs. Böyle bir ortamda gelde futbolu sev Küçükkene kaleciydim ve gayet iyiydim. Sonra milli takım maçlarını izlerdim. Ama yaş geçtikçe dışarıdaki olaylardan çok rahat haberimiz oluyor(internet vs.) Bu yüzden artık futbolu sevmiyorum. Futbolu spor olarak görmeyenlerden ise 2 katı nefret ediyorum
  • benide yaz bende sevmiyorum
  • Düşünüyorumda FUTBOL olmasa yaşayamazdım galiba

ÖLÜMÜNE FUTBOL ÖLÜMÜNE BEŞİKTAŞ
  • Futbolsuz hayat sağlam diş gibidir
  • Sadece futbol değil içinde top bulunan bilimum sporlardan nefret ederim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.