Şimdi Ara

DH Anime - Manga Öneri Başlığı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.594
Cevap
50
Favori
69.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gülmekten yanaklarımın agrıyacagı bi anime varmı arkadaşlar gintama çok komik diyenler var daha önce naruto ve bleachi izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbe43

gülmekten yanaklarımın agrıyacagı bi anime varmı arkadaşlar gintama çok komik diyenler var daha önce naruto ve bleachi izledim

Jungle wa itsumo Hare nochi guu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

Death note fma sao gibi çizimleri güzel olan ve fantastik konulu anime lütfen

Attack on titan ve code geass'e bak istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shingeku no kyojine benzer müzikleri aksiyonu görselleri iyi olan bir anime önerebilir misiniz ?
  • Uzay gemili,kara delikli,zaman yolculuklu,solucan delikli bir anime önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

İçinde polis olan anime önerir misiniz?

Monster
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Uzay gemili,kara delikli,zaman yolculuklu,solucan delikli bir anime önerir misiniz?

Space Battleship Yamato 2199
  • Ana karakteri kız olan shounen serileri var mı hiç bildiğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garp the Fist -- 21 Mayıs 2014; 22:15:33 >
  • Arkadaslar bana cok saran gizemli fantastik bir anime onerirmisiniz fantastik dozu fazla yüksek olmasın kurgusu sağlam olsun son bölümü merakla bekletsin death note,mirai nikki tarzı gizemli olursa sevinirim.Birde aklımda 2 anime var elfiend lied mı high school of the dead mı bu sececeğim 2. Sıradaki anime olacak ilk izleyeceğim sizden istediğim öneri olacak.

Edit:biraz bilinen bir anime olursa sevinirim cunku Apple daki app da hepsini bulamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4MyHearT -- 21 Mayıs 2014; 22:00:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4MyHearT

Arkadaslar bana cok saran gizemli fantastik bir anime onerirmisiniz fantastik dozu fazla yüksek olmasın kurgusu sağlam olsun son bölümü merakla bekletsin death note,mirai nikki tarzı gizemli olursa sevinirim.Birde aklımda 2 anime var elfiend lied mı high school of the dead mı bu sececeğim 2. Sıradaki anime olacak ilk izleyeceğim sizden istediğim öneri olacak.

Edit:biraz bilinen bir anime olursa sevinirim cunku Apple daki app da hepsini bulamıyorum.

Bilinen Anime'ler araman seni sadece mainstream bataklığındaki herhangi birisi yapar sadece. Bu yüzden bir seriyi izlemek için Türkiye'de bile forumlarda sıkça yazılıp çizilen serilere öncelik tanımanı şahsen tavsiye etmem. Ha, PC'den izleme şansın yoksa ve portatif app üzerinden izlemeye mecbursan orasını bilemeyeceğim.

önerilerim:

-Booegiepop Phantom
    -Serial Experiments Lain
    -Texhnolyze
    -Ergo Proxy
    -Ghost in the Shell: Stand ALone Complex
    -Psycho Pass

Bir sonu olmasa da ve izleyiciyi doğrudan Manga'ya yönlendirse de ben şahsen diğer soruna cevaben High School of Dead'ı izle derim. Elfen Lied'ı Anime kültürün yokken izlemeni tavsiye etmem. Naçiz kanımca hiç de matah bir seri değildir çünkü.

quote:

Orijinalden alıntı: Garp the Fist

Ana karakteri kız olan shounen serileri var mı hiç bildiğiniz?

Shounen'ler ağırlıklı olarak oğlanlara hitap eder. Kızlara hitap eden türevine Shoujo denir. Anlam kargaşası olmasın diye yazıyorum ama Dr Slump ve InuYasha'ya da bakmak isteyebilirsin.

quote:

gülmekten yanaklarımın agrıyacagı bi anime varmı arkadaşlar gintama çok komik diyenler var daha önce naruto ve bleachi izledim

Daily Lives of High School Boys
    Tentai Senshi Sunred
    Keroro Gunsou
    Gintama

quote:

Uzay gemili,kara delikli,zaman yolculuklu,solucan delikli bir anime önerir misiniz?

Uchuu Senkan Yamato 2199 (ve ayriyeten klasik sezonları) zaman yolculuğı hariç tüm aradıklarına uyar, bu seriyle eküri olarak Macross külliyatını ve Nadesico'yu izlemeni de önerebilirim (Macross'a nispeten Nadesico'yu şiddetle öneririm), eğer genişleyen zamanda tek taraflı ileriye doğru yolculuk işini görebilecekse yukarıda saydığın temaların tümünü barındıran Gunbuster: Aim for Top'u şiddetle öneririm. Onun haricinde Detonator Orgun ve Baldios Movie de hayli hayli işini görebilir.

edit: Uchuu Senkan Yamato 2199'un çoğunu ve Baldios Movie'yi çevirmiştim. Gunbuster de daha önceden çevrilmişti. Yakın zamanda Detonator Orgun'u çevirmeyi düşünüyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Çok Sagol dostum verdigin isimleri bi araştıracağım bu mainstream nedir acaba birde aynen dediğin gibi pc den cok izleyemiyorum birde anime kültürü derken cok olmasada yinede bi 8-9 tane izlemisimdir.

• shingeki no kyojin tarzı anime önerebilecek var mı ? müzik ve görsellik olarak iyi olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

shingeki no kyojin tarzı anime önerebilecek var mı ? müzik ve görsellik olarak iyi olmalı

"Shingeki no Kyojin tarzı" derken kastınız nedir? Biraz açıklarsanız sevinirim.
  • Araba yarışlarını konu alan animeler arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akuma_Blade

quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

shingeki no kyojin tarzı anime önerebilecek var mı ? müzik ve görsellik olarak iyi olmalı

"Shingeki no Kyojin tarzı" derken kastınız nedir? Biraz açıklarsanız sevinirim.

sürekli aksiyonun olduğu bir oturuşta bitirebilecek kadar akıcı bir anime demek istemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madao

Araba yarışlarını konu alan animeler arıyorum.

Initial D ve Wangan Midnight iyiydi.
  • ''Another'' adlı animeyi bitirdim bugün,12 bölüm artı birde OVA'sı bulunuyor güzel seri izlenilebilir
  • Arkadaşlar içinde zombi olan hayatta kalma ve gizem öğeleri barındıran tavsiye edebileceğiniz bir anime varmı? (Hıghschool of dead i izledim)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akuma_Blade

quote:

Orijinalden alıntı: 4MyHearT

Arkadaslar bana cok saran gizemli fantastik bir anime onerirmisiniz fantastik dozu fazla yüksek olmasın kurgusu sağlam olsun son bölümü merakla bekletsin death note,mirai nikki tarzı gizemli olursa sevinirim.Birde aklımda 2 anime var elfiend lied mı high school of the dead mı bu sececeğim 2. Sıradaki anime olacak ilk izleyeceğim sizden istediğim öneri olacak.

Bilinen Anime'ler araman seni sadece mainstream bataklığındaki herhangi birisi yapar sadece. Bu yüzden bir seriyi izlemek için Türkiye'de bile forumlarda sıkça yazılıp çizilen serilere öncelik tanımanı şahsen tavsiye etmem. Ha, PC'den izleme şansın yoksa ve portatif app üzerinden izlemeye mecbursan orasını bilemeyeceğim.

önerilerim:

-Booegiepop Phantom
    -Serial Experiments Lain
    -Texhnolyze
    -Ergo Proxy
    -Ghost in the Shell: Stand ALone Complex
    -Psycho Pass

Bir sonu olmasa da ve izleyiciyi doğrudan Manga'ya yönlendirse de ben şahsen diğer soruna cevaben High School of Dead'ı izle derim. Elfen Lied'ı Anime kültürün yokken izlemeni tavsiye etmem. Naçiz kanımca hiç de matah bir seri değildir çünkü.

quote:

Orijinalden alıntı: Garp the Fist

Ana karakteri kız olan shounen serileri var mı hiç bildiğiniz?

Shounen'ler ağırlıklı olarak oğlanlara hitap eder. Kızlara hitap eden türevine Shoujo denir. Anlam kargaşası olmasın diye yazıyorum ama Dr Slump ve InuYasha'ya da bakmak isteyebilirsin.

quote:

Daily Lives of High School Boys
    Tentai Senshi Sunred
    Keroro Gunsou
    Gintama

quote:

Uchuu Senkan Yamato 2199 (ve ayriyeten klasik sezonları) zaman yolculuğı hariç tüm aradıklarına uyar, bu seriyle eküri olarak Macross külliyatını ve Nadesico'yu izlemeni de önerebilirim (Macross'a nispeten Nadesico'yu şiddetle öneririm), eğer genişleyen zamanda tek taraflı ileriye doğru yolculuk işini görebilecekse yukarıda saydığın temaların tümünü barındıran Gunbuster: Aim for Top'u şiddetle öneririm. Onun haricinde Detonator Orgun ve Baldios Movie de hayli hayli işini görebilir.

edit: Uchuu Senkan Yamato 2199'un çoğunu ve Baldios Movie'yi çevirmiştim. Gunbuster de daha önceden çevrilmişti. Yakın zamanda Detonator Orgun'u çevirmeyi düşünüyorum.

Nadesico ilgili ufak bir sorum var

Henüz izlemedim ama Gai ile ilgili spoiler yedim gene de izleyeyim mi?

• Fate/Zero dan Emiya Kiritsugu , Psycho Pass'ten Kougami gibi karizma karakterli anime önerir misiniz ? Şöyle şekil yürüsün , gözlerini kısıp uzaklara baksın , gerekirse sigarasını yaksın bi ah çeksin dağlar yarılsın O tipte aklıma bi Cowboy Bebop geldi , 2 bölüm izleyip pek ısınamamıştım tekrardan şans mı versem ki
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.