Şimdi Ara

Dh android uygulaması sorunları hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dh android uygulaması sorunları hakkında Dh android uygulaması sorunları hakkında

Sayın @gun
    Quate içine alınmış mesajlar görünmüyor yine. Son güncellemeyi yükledim. Android. Ekran görüntülerini inceler misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Uygulamanin ios versiyonunu kullaniyorum ve konuda baskasinin mesajini duzenleme ile ilgili bolum gorunuyor. Duzenlemeye izin vermiyor ama normalde duzenle seceneginin cikmamasi gerek. Web uzerinden ayninislemi yaptigimda cikmiyor duzenle secenegi

Dh android uygulaması sorunları hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Tek sorun buysa sorun değil hallederiz yada çözülmesede sorun değil.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hangi konu birde İOS’de kontrol edeyim.

• gun kullanıcısına yanıt
    Evet benim gördüğüm tek sorun bu ve hala devam
    Ediyor

https://forum.donanimhaber.com/telekomcular-derneginden-mesaj-deprem-ve-turk-telekom--140253363#140253363
    Konu buydu. Eklediğim görselleri kontrol edebilirsiniz. (bir iki mesaj üstteki görsellerden söz ediyorum)

Sayın @gun ;
    Aynı zamanda haberleşme forumumuz açıldı bildiğiniz gibi. Ancak forum, dh android uygulamasında halen eski haliyle gözüküyor, ne zaman yeni açılmış haliyle gözükecek? İos da deneyemedim ama onu da yapabilir misiniz?
  • Sayın @gun
    Bugün güncelleme geldi uygulamaya ama mesaj silme özelliği yine gelmemiş. En lazım olanı da bu aslında acil olarak. Ne zaman eklenir tahmininizce?

Tamam ekleriz ama çift mesaj gitmemesi gerek halen gidiyor mu çift mesaj ?
    Tamam bakıp halledeceğiz mesaj alındı.
  • Youtube olayında bir link vermişiniz ama o mesajda youtube videosu söz konusu değil diğer linke tıklayınca mı gitmiyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Merhaba sayın @gun ;

Hayır çift gitmiyor. Ancak şöyle bir şey oluyor. Diyelim mesajı yazdınız gönderdiniz. Mesajı sanki iki kez gitmiş gibi gösteriyor (bazen) ama sayfayı yenileyince birisi kayboluyor. Bu bahsettiğim android için geçerli.
    Bu sorun halen devam ediyor. quate ile ilgili bir sıkıntı var.
    Tamam, denk geldiğimde size yeni bir konu linki göndereceğim.
    Evet @gun . Mesela web sürümünde diyor ya "forumdan ayrılıyorsunuz" böyle bir ekran var biliyorsun ki. İşte uygulamada o ekran yok olsa iyi olur. Çünkü bazı linklere tıklandığında hiçbir tepki vermiyor. Tepki verdiği zaman uygulama içi tarayıcıdan açmaya çalışıyor ama bazen sayfaları hatalı yüklüyor. Bu durumda telefonun yerleşik tarayıcısına yönlendirse daha iyi olmaz mı?
  • @gun
    Yani bir seçenek olarak eklenebilir bu.. Çünkü uygulama içi tarayıcı bazen beyaz ekran oluyor bununla ilgili size göndermiştim bir görsel. Yukarıda var. Ayarlara bir seçenek koyun mesela, "uygulama tarayıcısını kullan" veya "yerleşik tarayıcıyı kullan" gibi. Çünkü uygulama içi tarayıcı bazen bazı sayfaları açamayabiliyor veya beyaz ekran kalabiliyor.
    Ayrıca yanlışlıkla linke basmaları önlemek için forumdan ayrılıyorsunuız ekranı çok güzel olurdu.
  • Sayın @gun
    Konuların linklerini paylaşabileceğimiz menü içerisinde "bağlantıyı kopyala" şeklinde bir düğme yok. Sadece uygulama simgelerini gösteriyor. Bu şekilde bir düğme ekleyebilir misiniz?
  • Dh android uygulaması sorunları hakkında Dh android uygulaması sorunları hakkında

Ekran görüntülerinde göründüğü üzere, video başlamıyor. Sd, hd, fhd hepsini denedim.

• Dh android uygulaması sorunları hakkında Dh android uygulaması sorunları hakkında

Ekran görüntüsünde görüldüğü üzere, fotoğraflara yakınlaştırma yapınca yazılar okunmuyor. (Fotoğraflara, ekran görüntülerine masaüstü sürümden bakınca okunabiliyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 7 Ocak 2020; 17:43:44 >

@XpressMusic34

Şöyle, aslında görsel kaliteli bir şekilde yükleniyor ancak sadece ekranda görünen şeklini zoom yapıyorsunuz, çok basic bir çözüm önerebilirim. ekranı bir kez yan yatırıp görseli genişletip tekrar normal haline çevirebilirsiniz. Yakın bir zamanda müdehale edilemeyecek gibi duruyor çünkü.

@XpressMusic34

Son güncellemeyi edinip tekrar kontrol edebilir misiniz bu durumu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.