Şimdi Ara

DH Airline Manager Tutkunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     DH Airline Manager Tutkunları

Oyunun Tanıtımı
    Airline Manager, havayolu işletme oyunudur.Oyundaki amaç, yakıt fiyatları düşükken yatırım yapıp, reklam fiyatları düşükken reklam alıp satın alacağınız uçaklarla sefer düzenlemektir.Oyuna yeni başlayan, ancak geleceğini gördüğünüz bir kişiden hisse almak sizin karınızadır.

Başlangıç
    Başlangıçta size bir uçak ve para verilecek.Fleet linkine tıklayın, orda Boeing var, onun yanındaki Show butonuna ardından sell butonuna basin ve satın.Aircraft Market'e tıklayın.Bir sürü uçak listelenecek.Orada Price diye bir sütun var ona tıklayın.Böylece uçaklar fiyatlarına göre listelendi.Şimdi 9.sayfaya gidin ve Britannia 310'u ve ERJi alın.Şimdi üst menüden flight linkine tıklayın.Soldaki menüden find route diyin.Max distance kutusuna aldığınız uçağın menzilini yazın (uçağın menzilini öğrenmek için; fleet menüsüne gidin, seçeceğiniz uçağın yanındaki show butonuna tıklayın.Max distance menzil demektir, onun sağındaki rakam ise menzildir).Bir sürü rota sıralanmış olacak.Oradaki km olarak size en uygununu seçin (yatmadan önce uzun sefer yapın).Ardından Create Route diyip uçuşu onaylayın.Flight menüsüne geri gelin.Seferi daha başlatmamış olmanız lazım, sefer listesinin sol tarafında rota yazar.Ona tıklayın.Şimdi Advertising var, ona tıklayın.Karşınıza bir sürü reklam seçeneği çıktı.Ordan fiyatı uygun olanı seçin (soldaki grafiğin yardımıyla) ve onaylayın.Ardından seferi başlatın.Başlattıktan sonra karşınıza Transferred Account 100,000$ gibi bir şey yazacak (sayıyı salladım), o sayı sizin seferden elde ettiğiniz kardır.İlk birkaç gün zarar edeceksiniz, ondan sonra çok daha fazla kar edeceksiniz.ASLA VE ASLA KÜÇÜK UÇAK ALMAYIN.

Yakıt Fiyatları El Yakıyor
    En düşük fiyat 1000 lbs için 400$dır.Ben geceleri yakalıyorum 400$ı.

Oynayanlar
    1-Ezio Auditore Di Firenze

Oyun Linki
    http://apps.facebook.com/airline_manager/

İmza yolda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garip Adam12 -- 1 Mayıs 2011; 17:53:13 >

• Britannia 310'un 9. sayfada olduğuna emin misin?
  • Arkadaşım o kadar uzun yazı mı olur az kısalt şunu oyun oynayacaz diye strese girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freut Mich

Britannia 310'un 9. sayfada olduğuna emin misin?

Price şeklinde sıralarsan evet.Ayrıca en kısa bu kadar olur bu yazı.
  • up.Oyuna devam edecek arkadaşlar varsa hisse alabilirim.
  • up
  • hocam 9. sayfada uçak fiyatları uçuyor :S
  • 2m var baslangicta?1,5 m i ile uçak alacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore Di Firenze

2m var baslangicta?1,5 m i ile uçak alacaksın.

200 000 verdi :(:(:(:(
  • A doğru bekle o zaman bı
  • Boeingi sat, ERJ 190 ve Britannia al
  • Up.
  • Oynayan yokmu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Airline manager 2 ile borsa dahada gerçekçi olmuş açılış saatleri kapanış saatleri eski oyunda ne kadar hisse satın alırsanız alın karşıdaki firmanın hissesi değerlenmiyordu uçak satın alınca karşı firma öyle yükseliyor manager 2 de hisse alıyorum f5 çekiyorum hop 3-4 dolar artıyor tabi ne kadar aldığına bağlı oyun görsel olarak hoş olmuş ama uçak çeşitliliğinin artması lazım hala kıt
  • Nickimden belli olduğu gibi oyunda bekliyorum sayın hissedarlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.