Şimdi Ara

DH Adana Grubu!!! [168 KİŞİ] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
3
Favori
29.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JoomlaPerest

quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

quote:

Orijinalden alıntı: Cok Sevdik Be Abi

otobus söförleri bayanmı sizin orada ?

evet belediye otobüslerini kullanan bayanlar var hemde deli sürüyorlar bi ara kapışana bile denk geldim

Aptalın biride hastanelerin ordaydı sanırım fren yerine gaza basıp bi bmc pick upın üzerine çıkmıştı.

otomatik vites olduğunu düşünürsek sadece gaz ve frenin olduğu bir otobüsde nasıl becermiş onu acaba?

bu arada ısrar ediyorum buluşma yapalım bizim neyimiz eksik millet çatır çatır buluşuyor

• adana ekle
  • çukurova ekle evet bir gün adana buluşması yapalım
  • Ben Denizliliyim,Ama Adana/Seyhan'dayım.Beni De Ekle...
  • ankarada yaşıyordum üniversite için istanbuldayım şimdi ama baba memleketi adanadır...

ekle dostum benide...
  • Madem buluşmak isteyen arkadaşlar var, o halde bu işi ciddi bir şekilde ele alalım. nForcer'da zaten benim arkadaşım. Buluşmaya gelmek isteyenler buraya yazsınlar. Bana iletişim için bir e-posta adresini PM olarak atsınlar. Ortak bir gün belirleyelim ve herkese uygun bir zamanda buluşalım. Tabii ki herkese uyarsa...
  • buluşma iyi olur ben gelirim
  • adana seyhan ekle
  • Bir kaç arkadaştan PM geldi, buluşmaya gelmek isteyen diğer arkadaşlarda lütfen PM atsın.
  • ya bende gelmek isterim de sadece pazar günüm boş. hem okuyup hem çalışıyorum . çok yoğun oluyorum. o boş günde de akşama kadar yatıyorum açıkçası . keşke tatil zamanı falan buluşsak
  • ekle Yüreğir
  • Adana/Sarıçam ekle
  • Seyhan, yaz kardaşım beni de !
  • Adananın yarısı bizim bilünmü kirve?
    Ekle allanı
    Çukurova / Toros Mh.
    23 yaşındayım yimbeşş senedir bu mahallede oturuyoz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 2 Aralık 2009; 7:45:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Adananın yarısı bizim bilünmü kirve?
    Ekle allanı
    Çukurova / Toros Mh.

Bülüm tabi dai... Ekle kekomu anlün nü allanı Adana'nın şivesine bayılıyorum ya... Helede götte sinek kovalayan serseri tiplere Şeytan vur ağzının üstüne diyor 5 yaşındaki bebe bile öyle yürür allanı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFarez -- 2 Aralık 2009; 7:50:53 >

• Hep bizik zaten kirve

Buluşma istiyorsanız bi hafta sonu ayarlayın gelirim=) PM atmayı unutmayın sakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 4 Aralık 2009; 19:17:44 >
  • 12 Aralık Cumartesi günü buluşalım diyorum. Hem o zamana kadar gelecek kişi sayısı artar, hemde herkes kendini o güne ayarlar. Mekan olarakta Trip, Kaktüs gibi yerler uygun olur diye düşünüyorum. Çünkü kalabalık gelen gruplar için rahatça oturulacak yerler ve mekan olarakta güzeller. Uyarmı herkese?
  • ekle Seyhan/döşeme
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Adananın yarısı bizim bilünmü kirve?
    Ekle allanı
    Çukurova / Toros Mh.

Toros mahallesinde tam olarak nerde oturuyosun bende oralardayım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.