Şimdi Ara

DFS SAPPHİRE HD2900PRO&1GB HD2900PRO GDDR4 FİYAT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
3.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: şoray uzun yolda

quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

quote:

valla daha 8800gts 2. elde max 300 e gider bence çünki bu kart hem sıfır hem 8800gts iyi ezer.

O kadar emin olma

http://forum.donanimhaber.com/m_18166227/tm.htm

3dmark05 de de 06 da da ezmiş 8800gts yi üstelik sıfırı 414 ytl ikinci elde ilan açtım 300ytl e alınık 8800gts diye

Bolca evde 3dmark kasarsın o zaman

• Fiyat güzel yalnız gigatek ve inventus fiyatlarını görmeden hareket etmemek gerekir bence

quote:

Orjinalden alıntı: Soultrap

Bu durumda, 320mb 8800GTS nin ram miktarı, sorunları(alt-tab) ve bu kart karşısında performans durumuna baktığımızda eskisi gibi satılabilir olması için 230$+kdv ye duşmesi gerekir bence...

Haklısın2.el fiyatlarınında düşecegini göz önüne alırsak belkide SLI yaparız

• fiyat bedava ama para lazım para f/p ürünü
  • quote:

quote:

quote:

quote:

valla daha 8800gts 2. elde max 300 e gider bence çünki bu kart hem sıfır hem 8800gts iyi ezer.

O kadar emin olma

http://forum.donanimhaber.com/m_18166227/tm.htm

3dmark05 de de 06 da da ezmiş 8800gts yi üstelik sıfırı 414 ytl ikinci elde ilan açtım 300ytl e alınık 8800gts diye

Bolca evde 3dmark kasarsın o zaman

oyunlardada genelde zaten daha iyi gözüküyor.özellikle hızlarınıda az bir şey arttırdınmı alsana hd2900xt oyunlarda performans olarak 8800gts 320mb'den çok daha iyi olacak
    bundan hiç bir kuşkum yok.

• quote:

oyunlardada genelde zaten daha iyi gözüküyor.özellikle hızlarınıda az bir şey arttırdınmı alsana hd2900xt oyunlarda performans olarak 8800gts 320mb'den çok daha iyi olacak

verdiğim linkte hem o-c lu hemde default testler var
  • quote:

Orjinalden alıntı: spice boy

fiyat bedava ama para lazım para f/p ürünü

+1
  • quote:

quote:

verdiğim linkte hem o-c lu hemde default testler var

verdiğin linke baktım.güzel bir paylaşım olmuş.ama sonuçta o testleri sen yapmadın çeşitli sitelerim yaptığı testleri bizlerle paylaştın.ama ne kadar doğru
    araştırırsan 2900pro'nunda önde olduğu testler bulmak mümkün.
    2900pro hızları yükseltiğinde 2900xt olan bir kart yani ben pek karşılaştırılacak bir tarafları olduğunun düşünmüyorum.400ytl'ye ve biraz oc. ile 2900xt'ye sahip
    olmak varken 440ytl'ye 8800gts 320mb almak ne kadar doğru.ha 8800gts kullanıyorsundur değiştirmeye gerek yok dersin tamam.
    ama bu fiyata hd2900PRO(xt) varken 8800gts alınmaz.

• Gigatekte muhtemelen 275$-280$+kdv olur eger toplu bir alım yaparlarsa.Güzel fiyatlar çok merak ediyorum kaç kişi alabilecek stoklar bitmeden.
  • kart1n fiyat1 pahal1 max 230 seviyesinde olmas1 laz1m
  • hadi hayırlısı gigatech e gelsede bizde nasiplensek arkadaşlar bence hemen almayın çünküm buara pahalı olur bu kart 230$ seviyesi olursa vay nvidia nın haline

alt+tab

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 7 Ekim 2007; 15:11:21 >
  • çok güzel kart yaw..
  • quote:

Sizin, "8600'le 3DMark oynarsınız" dediğinizi hatırlıyor gibiyim.

Neden şimdi 3DMark'ı önemsiyorsunuz acaba?

Bu test, sitelerin yaptıkları arasında dikkate alınır bir test:

http://www.guru3d.com/article/review/463/7

HD 2900 Pro@XT, bu fiyatlarla GTS 320'ye elbet tercih edilir, 512 MB bellek ve bellek denetçisinde sorun olmaması sebbiyle. Tartışması olmaz.

Ama, GTS'nin başarımı konusunu yorumlarken daha özenli davranalım, GTS 320'nin iyi hız aşırtma olduğunu unutmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 7 Ekim 2007; 15:45:03 >

• Ne pahalısı arkadaşlar kartın USA fiyatı Newegg'de 279.99$ yani fiyat gayet normal ayrıca fiyatı düşmeden 15000lik stok biter,Newegg'de bi HIS stoğu bitiyor bi Sapphire,2-3 gün içinde yeniliyorlar talep inanılmaz.
  • hocam ben ne zaman DFS den bişey alsam madur oldum aklına bulunsun biraz daha fazla ver sıfır acılmamıs cirilop gibi kutusunda başka yerden al bence
  • ben sahsen biraz daha dusuk beklerdim fiyati

sonucta su anda oyunlarin %70 inde bu kartin defaultu default 8800gts nin gerisinde kalicaktir

%30 lik kisimda ati destekli ve alt tab problemi olan oyunlar
  • fiyat süper.haber için teşekkürler spiritc85
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLAZEX!

fiyat süper.haber için teşekkürler spiritc85

+1903

• Bence daha uygun fiyatları da görürüz çünkü şu anda tekel konumunda firma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: spiritc85

quote:

Orjinalden alıntı: BLAZEX!

fiyat süper.haber için teşekkürler spiritc85

+1903

FOREVER 1903

• Sınırlı sayıda üretilicek dediler ve Sapphire ve sadece HIS uretcek diye konu acıldı ama Gecube firmasıda hd2900pro yapıyor.kolay kolay bitceğini sanmıyorum bu hd2900proların talep cok büyük
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.