Şimdi Ara

|=|=| 2900 Pro 3dmark ve Oyun Testleri |=|=|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Processor(s): Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3GHz (333MHz x 9)
    Cooling: Corsair Nautilus500 (Supplied by Corsair) with Arctic Cooling MX-2 Thermal Compound (Supplied by Arctic Cooling)
    Motherboard(s): ASUS Blitz Extreme (Supplied by ASUS)
    Memory: 2 X 1GB Corsair XMS3 DDR-3 1066MHz 7-7-7-21 (Supplied by Corsair)
    Hard Disk(s): Hitachi 80GB 7200RPM SATA-2
    Operating System: Windows XP Professional SP2, Windows Vista
    Drivers: Catalyst 7.9 and Forceware 162.18

Sıcaklık Durumu

Gürültü Seviyesi

Güç Tüketimi

Vista Performansı

Açıklama ve Ayrıntılar için Buraya Tıklayabilirsiniz [ingilizce]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumandan -- 6 Ekim 2007; 13:36:52 >

• eline sağlık hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: OErdem

eline sağlık hocam

Rica ederim testleri ben yapmadım

Ama durum onu gösteriyorki 2900 Pro bekleyenler 320 mb sorunsuz GTS lerden birinide tercih edebilirler. Yada yeni çıkacak olan 8800 GT de bir alternatif olabilir. Tabi birde 2900 GT var onuda görmeden karar vermek doğru olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumandan -- 6 Ekim 2007; 13:48:07 >
  • Emeğine sağlık
  • Catalyst 7.9 and Forceware 162.18

nvidia için eski driver kullanılmış belirtmek istedim...
  • yeni cıkıcak kartları neden sadece eski kartlarla kıyaslıyolar bari testlerde 8800 gt veya 8700 gts de olsa onlarıda gorurduk
  • benim gördüğüm 8800 gts ile 2900 pro aynı

tabi bir tarafta alt tab var diğer tarafta yok( başka bi sakatlık var mı bilmiyorum)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ıspanak

benim gördüğüm 8800 gts ile 2900 pro aynı

tabi bir tarafta alt tab var diğer tarafta yok( başka bi sakatlık var mı bilmiyorum)

default değerlerde çok yakınlar.iki kart arasındaki fiyat farkı düşünülürse 2900 forever
  • 2900pro iyi güzelde sınırlı sayıda üretimi (ki bu sınırlı sayıda üretim harbiden çok sınırlı olmuş) düşündüğümüzde yeni sistemcilere ya sorunsuz 8800gts ya da 8800gt yolu gözüküyor..
  • 8800 GT'nin test sistemi belli olmayan fakat 600/1800 hızlarında 10.8K 3dmark06 puanı dolaşıyor ortalıklarda, onu görmeden paçaları sıvamayın. 2900GT modelide limited gelirse Ati biraz sıkışabilir.

lastingmoon, 8700GTS sanırım 8800GT olcak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLAZEX!

quote:

Orjinalden alıntı: ıspanak

benim gördüğüm 8800 gts ile 2900 pro aynı

default değerlerde çok yakınlar.iki kart arasındaki fiyat farkı düşünülürse 2900 forever

kardeş driver 162.18 eski driver. şimdi dicekler en stabili 162.18 ama değil valla şuan .71 kullanıyorum çok fark var arada fps olarak. artı o kadar alt tab sorunlu olabilir dolayısı ile testlerde sorun olmuş olabilir.

• 8700gts çıkacak dediler bide baktım 8800gt olmuş.bende şaşırdım yoksa 8700 de çıkacakmı diye dün bende sormuştum . 8800 neyle hangi sistemle 10 k almış ben çok merak ediyorum açıkçası.
  • EVET TESTLERDEDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ 8800GTS nin bariz bir üstünlüğü var HİÇ KİMSE GİDİP 2900PRO ALMASIN zaten sınırlı sayıda üretilecekmiş alt tab sorunu hiç önemli deil 8800gts ile fiyat olarakta zaten aynı olacak büyük ihtimalle zaten 2900xt de boktan bir karttı demi kumandan
  • emeğine sağlık. 8800 GTS almak çok daha mantıklı. AMD - İntel arasında olduğu gibi ATI-Nvidia arasındaki çekişmede AMD neden böyle suskun duruyo anlam vermiş değilim ama 8800 GTS derim
  • nvidia 8800gts nin fiyatını 2900 pro seviyesine düşürürse alırız neden olmasın
  • Testler gösteriyorki 8800GTS 320 fiyat/performansta halen çok iyi bir kart.2900Pro'lar hele bi gelsin Türkiye'ye,kaç adet gelecek? fiyatı ne kadar olacak? 289$+kdv'den 8800GTS 320 bulmak mümkün belki 8800GT 512mb'ler de GTS 320'ye yakın performans sunar,bu ara ekran kartı piyasası çok karışık 1-2 aya hangi kart ak hangisi kara belli olur yeni modellerin piyasaya girmesi,dx10 oyun ve driverların oturmasıyla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: er38

EVET TESTLERDEDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ 8800GTS nin bariz bir üstünlüğü var HİÇ KİMSE GİDİP 2900PRO ALMASIN zaten sınırlı sayıda üretilecekmiş alt tab sorunu hiç önemli deil 8800gts ile fiyat olarakta zaten aynı olacak büyük ihtimalle zaten 2900xt de boktan bir karttı demi kumandan

nerede şu bariz üstünlük ?
  • bariz üstünlük tam olarak yok ama AA açılınca 2900 serisi terliyor. Kaldıki 320 Mb lık GTS modeli karşısında teknolojisi ile daha iyi olması gerekirdi. Ancak yakalayabiliyor diyebiliriz. Tabi fiyat ne olur orası belli değil. Ayrıca sınırlı sayıda üretilecek olmasının sebebi ne olabilir orasıda muamma. Sonuçta piyasadan kalkacak olan 320 mb GTS 'nin boşluğunu doldurabilir.
  • abi 72db nedir yaaa

Duran ve kalkan trenler için
    85 db
    Geçen trenler için
    85 db
    Çalışır Durumda Bekleyen trenler
    65 db

kaynak=çevre ve orman bakanlığı

kasanın içinden uzay mekiği sesimi çıkacak nolcak ben anlamadım ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINEBACKER -- 6 Ekim 2007; 18:47:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

bariz üstünlük tam olarak yok ama AA açılınca 2900 serisi terliyor. Kaldıki 320 Mb lık GTS modeli karşısında teknolojisi ile daha iyi olması gerekirdi. Ancak yakalayabiliyor diyebiliriz. Tabi fiyat ne olur orası belli değil. Ayrıca sınırlı sayıda üretilecek olmasının sebebi ne olabilir orasıda muamma. Sonuçta piyasadan kalkacak olan 320 mb GTS 'nin boşluğunu doldurabilir.

Terliyor dedigin sadece Preyde 8800GTS nin arkasinda kalmislar. O da Doom motoruna sahip bir oyun oldugu icin diger tüm oyunlarda gecmisler AA acikken bile. Bu nasıl bir terlemedir yaa. Cikar artik su nvidia gözlüklerini
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.