Şimdi Ara

DFM succe kullanıcıları (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
10
Favori
260.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: melo1903

Çok sağol üstad , 30 bine kadar bütçe var .
    bu arada km biraz daha düşük bir araç almaya karar verdik , piyasada dediğin gibi fiyat skalası geniş ve tutarsız .
    herkes yaptığı masrafa vs göre yazmış (haklı olarak) ama belirli bir piyasa olmadığı için ederi nedir belli değil .

en azından bilen arkadaş var onunla gideceğim almaya expertize de sokarız kafam rahat olur en azından .

25-26 liraya alabilirsem biraz masraf eder 30 bine mal olur diye düşünüyorum.

yakıt konusunda şuanda otomobil gibi maşallahı var , konfor olarak birkaç kez kullandım rahat geniş ki tercih sebebim(1,85 boyundayım)

kasasının Nissan olması , motorunun peugeot olması alınabilir kılıyor.
    birkaç tane ilan var malum araba sitesinde , sence bu araçlar en azından yazılanlara göre ederleri iyimidir?

Birde üstad seçmem gereken renk hangisi olmalı , ön konsol rengi en iyi hangisidir sence?
    yada o kadar detaya gerek yok mu dersin ?

Yardımların için çok teşekkür ederim .

1. link

2.link3.link

Alıntıları Göster
    araba rengi hangisi hosunuza gidiyorsaa onu alın, siyah renk 1 kere başka bi araba aldım bidaha almam. en ufak cizigi , lekeyi, kırı belli ediyor, ama guzel duruyor.

iç rengide 2 seşit gri olan var siyah kahveye rengi olan var. siyah olan daha iyi duruyor.

benimki griydi ben boyadım . yaza dogru deri kaplamayı dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

araba rengi hangisi hosunuza gidiyorsaa onu alın, siyah renk 1 kere başka bi araba aldım bidaha almam. en ufak cizigi , lekeyi, kırı belli ediyor, ama guzel duruyor.

iç rengide 2 seşit gri olan var siyah kahveye rengi olan var. siyah olan daha iyi duruyor.

benimki griydi ben boyadım . yaza dogru deri kaplamayı dusunuyorum

Alıntıları Göster
    Sağolasın üstad , artık kafamda bir kaç araç var bakıp nasipse almak .

teşekkürler .

• legend1982 kullanıcısına yanıt
    @legend1982
    Selamün Aleyküm. Hocam yorumlarını okudum. Üzerinden 8 sene geçmiş. Şimdi benim çok hoşuma gitmeye başladı bu araçlar.. bir yorum alayım dedim senden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YK.41 Y kullanıcısına yanıt
    aleykum selam halen kullanıyorum 225 bin km de
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

aleykum selam halen kullanıyorum 225 bin km de
    Multimedia teybi değiştirilebilir mi? Başka bir teyp takılabilir mi?

• DFSK olduktan sonraki modeli ne kadar kötü yahu! 2019 model araç olmuş ama 2011 modeli daha güzel.
  • Arkadaşlar Merhaba
    Bu aracın teyp kodunu bileniniz var mı?
  • 2 ay önce çok uygun fiyata aldım :) alırken çok korktum ama çok memnun kaldım garaj arabası 1 kazası değişensiz ve 100 bin km aracım :) bende yarı vip yapmaya karar verdim arabayı. Farları beyazlattık yağmurluk takıldı koltuklar 7 ye çıktı ve 9'' ekran taktırdım. Tek sıkıntım ekran yerine tam oturmadı dışarıdan almıştım ekrancı yüksek fiyat verdiği için o da aldığım cihazın iç dişleri yok kesersek torpidoyu tutturacak yer yok o yüzden böyle takalım dedi. Gönlüm razı gelmedi ama ileride çaresine bakacağım. Arabamın şimdi iki eksiği kaldı 1 tanesi yan basamaklar onları taktırcam haftaya bir de üste güzel bir bagaj aldığımda canavar olacak :) öne de korkuluk yaptırmayı düşünüyorum. Güzel bir 15'' çelik jant ile çok ince olmayan yanak lastikle biraz yere yakınlaştırıp tıngır mıngır aile ile şehir şehir gezeceğiz inşallah :) Tabi ileride yine yaptıracağım şeyler olacak. Tavan ve kapı döşemeleri elden geçecek :) @legend1982 yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum :)

Parça alımı konusunda önerdiğiniz yerler var ise söyler misiniz?

DFM succe kullanıcıları

DFM succe kullanıcıları
     DFM succe kullanıcıları

DFM succe kullanıcıları

• Guzel olmus elinize saglik

• ctnbckci kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Cok guzel olmuş araç.

Koltukları nerede ve kaça yaptırdınız?

• Halen kullanıyorum 280 bin km de ,sboplar erimeye başlamış, bide yağ kaçakları çoğaldı. Güzel bir bakıma girmesi gerekli

• Bendede dfm succe var araçta 1 ay önce vites halatının başlığı bozuldu orjinal parcasiyla degistirdim 1 ay sonra tekrar aynı yerden bozuldu daha önce başına gelen varmı yada bir çözümü varmı

• aracımı 285 bin km de sattım. yaklaşık 10 bin tl gibi masrafı vardı. Verdim gitti.

10 yıllık izlenimlerimi yukarıda yazdım. genel olarak guzel araç.yol tutusu felan guzel yakıtı lpg ye gelen zamlarla beraber iyi değil. soyle 1,9 multıjet doblom var daha az yakmaya başladı. on takım ve kapı kolları cabuk bozuluyor sadece. Araç 2011 olmasına rağmen halen guncel duruyor.

kotu yanı: araç sadece 2011 yılında ulkeye girdiği için yavaş yavaş parça sıkıntısı cıkmaya başlıyacak sıkıntı derken bulunmamazlık değil pahalılık 3 4 ay önce 2 akıse 2200 TL para verdim ozaman pejonun 2 akısı 1200 TL tutuyordu . cogu parça pejoyla uyuyor ama bazı parçaların işlemden geçmesi gerekiyor. Tamırcıler bununla ugraşmak istemiyor. senin alıp tornacıya oraya buraya gitmen gerekli vakıtın varsa olabilir. kaporta parçaları ben kaskolu bindiğim için sorun etmedim. kapı kolu hariç lazım olmadı.

keşke devamı gelseydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legend1982 -- 1 Ocak 2022; 12:40:11 >
  • artakalan kullanıcısına yanıt

Aracı sattım acıkcası ama koltuk kaplamaları ve ek koltuklar bana 10.000TL gibi bir maliyete yol açmıştı. Pişman olmadım açıkcası çok işlevsel oldu benim için. Aracımdan çok memnundum fakat alfa romeo almak için sattım kendisini :(

• getcloser kullanıcısına yanıt

yok satmak la iyi bir karar vermişsiniz. Yakında parça bulmakta zorlanacaktık.

• Arkadaşlar Merhaba
    Bu araçta SVS ışığı yanması ne anlama geliyor? Bilginiz var mı

Sıvıları kontrol et uyarısı diye biliyorduk, yaklaşık 1 yıl önce müşiri değiştirdik herşey normaldi, bugun tekrar yandı ve araba çekişeten düştü.
    Sizce sebebi nedir acaba?

• legend1982 kullanıcısına yanıt
    Selamun aleyküm hocam merhabalar bende dfm succe kullanıyorum arabaya çelik jant almayı planlıyorum ebatlar 5x114.3 16 sizce hangi markadan alayım ve amortisör Ler patlak hangi marka amortisör almalıyım sizce

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.