Şimdi Ara

DFM succe kullanıcıları (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
10
Favori
260.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: legend1982

araç 120 bine geldi , şu an elemanların altında geziyor.

eski götürdüğüm tamirci hem kazıkcı hemde dükkanı kapayıp başkasının yanında takılıyomuş.
    o yüzden yeni tamirci arayışına girdim. kısmetse pazartesi bakımlarını yaptırmayı planlıyorum.

elemanlar sağolsun. arka kapının çalışan kolunuda kırmayı başarmışlar. bide uzun zamandan beri kullanmıyordum, bugün kullanıyım dedim
    akislerdede problem var heralde, frene bastığında sanki tekerler biraz geri geliyomuş gibi. bide tak diye ses yapıyor.yani tekerler durduğun aracın kasası biraz daha gidiyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar burada çok ballandırılarak yazılmış yorumlar, sayın MYG otomativ çalışanları tarafından yazılmış yazılardır yemeyin yedirmeyin... O araçla 100 km de 8 litre yaktırana ben benimkini bedava veriyorum... Gösterge tablosu iki kere komple değişti hala devir dışında hiç bir şeyi doğru göstermiyor.... multimedya sistemi komple cörtledi ama bakabilecek adam ve servis yok. Sokağa atacağınız veya piyangodan çıkma bir para yatırmayacaksanız uzak durun

• quote:

Orijinalden alıntı: highwayguide

Arkadaşlar burada çok ballandırılarak yazılmış yorumlar, sayın MYG otomativ çalışanları tarafından yazılmış yazılardır yemeyin yedirmeyin... O araçla 100 km de 8 litre yaktırana ben benimkini bedava veriyorum... Gösterge tablosu iki kere komple değişti hala devir dışında hiç bir şeyi doğru göstermiyor.... multimedya sistemi komple cörtledi ama bakabilecek adam ve servis yok. Sokağa atacağınız veya piyangodan çıkma bir para yatırmayacaksanız uzak durun

Sen Yorumları okumadan yazmış sın.burda kimsenin ballandıra ballandıra bi arabayı anlattığı yok.

eğer yorumları okuyaydın, iyisiyle kötüsüyle başıma gelmiş gelmemiş bütün olayları görür ona göre yorum yapardın.

benim arac şuan 125 bin km , diğer arkadaşın aracı 70 bin küsürde.(bu araçta şuana kadar hiç bi problem yaşanmadı, sadece binek için kullanıldı ve sahibi çok titiz birisi halen sıfır gibi duruyor.

benim araçta problemler çok oldu, ama Ankaraya gelin aracı kimlerin hangi şartlarda kullandığını görün. kimin kullandığı belli değil. elemanların altında günlük ortalama 100 150 km yol yapıyor.

şuan arka kapı kolları kırık, ön takım gidik, multimedyadan sadece navigasyon çalışmıyor.

parça sorunu sizin dediğiniz gibi yaşamadım. hatta ben 70 bin km sonra yetkili servisin değişmesinden dolayı memnun kalmadım. dışarda sanayide yaptırıyorum.sından çoğu parçası peugeotla uyuyor uymayanlar ufak bi torna işleminden sonra uyduruluyor. ha orjinal parçası niye kullanmadın dersen, olmamasından dolayı değil. Çin malı bi arabanın parçasının bu kadar pahalı olmasına şaşırdım.

peugeotun orjinal parçası 100 TL se bununki 130 TL

ilk yetkili servis 10 üzerinden 9 numaraydı. sonraki 10 üzerinden 3 veririm ancak

• Gayet objektif bir sekilde yorumlar yazildi, legend1982 arkadasin yorumlarini okumadiniz galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihç

Benim araba 13 000 de aldım succe yi şuan 60 000 de yagını suyunu ve arada balatalar harici masraf yapmadım arabamın hiç bir yerinden ses filan gelmiyor okuduklarıma göre amasörler sıkıntıymış arabayı hor kullanmama ragmen daha hiç sıkıntı yok yorumları okurken ben bu arabaya mı biniyorum diye düşünce geldi allakası olmayan yorumlar

Alıntıları Göster
    merhabalar dfm succe yeni aldım bütün özellikler çalışıyor ancak navigasyon açılmıyor sd kartta yok sadece mavi büyük bir sd kart var gps yazan yerde küçük sd kart yok forumda araştırdım kopya kart çözüm değil diyorlar nasıl bir çözüm bulabiliriz yardımcı olabilirmisiniz elimde İGO yazılımı var bunu sd kartla kurulum yapamazmıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: serkantac

merhabalar dfm succe yeni aldım bütün özellikler çalışıyor ancak navigasyon açılmıyor sd kartta yok sadece mavi büyük bir sd kart var gps yazan yerde küçük sd kart yok forumda araştırdım kopya kart çözüm değil diyorlar nasıl bir çözüm bulabiliriz yardımcı olabilirmisiniz elimde İGO yazılımı var bunu sd kartla kurulum yapamazmıyız

Alıntıları Göster
    arkadaşlar araçtan çok memnunum ama Gps kartı yok acaba elinde yazılımı olan bi arkadaş bana yazılımı gönderebilirmi şimdiden teşşekür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: akuli

arkadaşlar araçtan çok memnunum ama Gps kartı yok acaba elinde yazılımı olan bi arkadaş bana yazılımı gönderebilirmi şimdiden teşşekür ederim.

Alıntıları Göster
    DFM ler ger Türkiye ye geliyor. Mermerler almış

dün İstanbul daydım bu bi Shelin içinde cheryin yeri var oruya getirmişler araçları sabah çok erken ordaydım kapalıydı,

bu arada benim succe 130 bini geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

DFM ler ger Türkiye ye geliyor. Mermerler almış

dün İstanbul daydım bu bi Shelin içinde cheryin yeri var oruya getirmişler araçları sabah çok erken ordaydım kapalıydı,

bu arada benim succe 130 bini geçti

Alıntıları Göster
    Succe'de katalitik konvertör nerededir? Bilen var mı?
  • Merhaba arkadaslar, hanima almayi dusunuyorum. Tum yorumlari okudum, bilhassa legend1982, hocam sen kesinlikle git TUİK'de calis.
    Beni tek dusunduren, bir arkadasin bahsettigi, meyilli mekanda kapi bagajin kapanmamasi. Gercekten bu kadar teneke mi???
    Araci sadece istanbul pendik sinirlari icinde kullanacaz. Tavsiye eden au sartlatda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: afersin

Beni tek dusunduren, bir arkadasin bahsettigi, meyilli mekanda kapi bagajin kapanmamasi. Gercekten bu kadar teneke mi???
    Araci sadece istanbul pendik sinirlari icinde kullanacaz. Tavsiye eden au sartlatda?
    Her türlü arazide kullanıyorum, hiç böyle bir sorun yaşamadım, sağlamlıkta yerli araçların hiç biri, Avrupa araçların sa bir çoğu succeyle yarışamaz....
  • quote:

Merhaba arkadaslar, hanima almayi dusunuyorum. Tum yorumlari okudum, bilhassa legend1982, hocam sen kesinlikle git TUİK'de calis.

tşk
    o bagajın kapanma sorununu ben yaşadım ve bu sebebden kilidin tırnağını kırdım. :)

biraz tenekeliği var. ben bunu aldığımda kartala biniyordum ondan inip buna bindiğimde mercedes gibi geldi. yeniden kartala bindiğimde ben bunu nasıl kullanmışım diyordum. şimdi bide l200 aldım ondan inim succeye bindiğim zaman ben bunu nasıl kullanmışım diyorum.
    yani şuan kullandığın araç önemli, gidip mercedes gibi konforlu arabalardan inip buna binersen bu araç sana gitmez
    ama doblo, dacai gibi araçlarla aynı
    hanıma alacam demişsin sen mi kullanacan omu kullanacak, pek bayan arabası değil, vites geçişleri sert, debrajı çok yukarda kavrıyor. ilk binenler arabayı kullanmakta zorluk çekiyor.

işimi görsün, fazla bi konfor beklemiyorsan , ideal araç, bizde 2 tane var benimki 130 bin civarlarında ön takım bozuk, navigasyon çalışmıyor, arka kapı kolları kırık iş için kullandım şuan elemanların altında,epey bi masraf ettim.
    arkadaşınki 70 bin km civarlarında sıfır gibi duruyor. bakımlar dışında hiç masraf etmedi, sadece biniyor.

• Arkadaslar meraba bende bi hafta içinde inşallah succe alıcamda bunların vergisi ne kadar bilen varmı bide succe yi alırken özellikle arabanın nerelerine dikkat etmeliyim bildiğiniz pendik sancaktepe tarafında aracı kontrol ettırebilcegım güvenilenilir bi usta tanıyomusun teşekürler..
  • last mohikan L kullanıcısına yanıt
    Kamyonet vergisi 472,50 x 2 (2015)
  • quote:

Orijinalden alıntı: apqa

Kamyonet vergisi 472,50 x 2 (2015)
    yeni 2015 succelerden bir haber varmı ? birde bu gps kartı sorununu nasıl çözeriz kopyalamak çözüm olurmu elinde olan varsa link atsın deneyelim çalıştırmayı

DFM succe kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyoplay -- 23 Mart 2015; 12:28:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: radyoplay

yeni 2015 succelerden bir haber varmı ? birde bu gps kartı sorununu nasıl çözeriz kopyalamak çözüm olurmu elinde olan varsa link atsın deneyelim çalıştırmayı

DFM succe kullanıcıları

Alıntıları Göster
    bugün 130 bin bakıma soktum aracı ön takımıda yaptırdım 1150 TL verdim.

rotlar, rotilleri tablalar, travers contaları, ön takımda ne varsa düzelttirdim akisler hariç
    balatada değişti.

yetkili servis değil dışarda yaptırdım.

bu arada yeni dfmyi mermerler getiriyor. dfsk olmuş adı, İstanbula gittiğimde showrumda gördüm dfmleri ama akşam saati olduğundan kapalıydı.
    soramadım succede gelecekmi diye

• DFM'NİN TÜRKİYE DİSTRİBİTÖRLÜĞÜ YEŞİLKAYALAR'DAN MERMERLER OTOMOTİVE GEÇMİŞTİR. DFM İSMİ DE DFSK OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. MAYIS AYINDA YENİ DFSK ARAÇLARI FUARDA TANITIP TÜRKİYE GENELİ YETKİLİ SERVİSLERİNİDE AÇIKLAYACAKLARDIR. BİLGİ MERMERLER OTOMOTİVDEN ALINMIŞTIR.MERMERLER OTOMOTİVİN SİTESİNDE DE DFM LOGOSUNUN DFSK İSMİ ALTINDA OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ. BİLGİ MERMERLER OTOMOTİVDEN ALINMIŞTIR. SAYGILARIMLA.
     DFM succe kullanıcıları

• legend1982 kullanıcısına yanıt
    kardeşim kusura bakma ben yazdığın yazıyı çok geç gördüm vakit ayır mısın uzun uzun yazmışsın yorumların için çok teşekkürler
  • quote:

kardeşim kusura bakma ben yazdığın yazıyı çok geç gördüm vakit ayır mısın uzun uzun yazmışsın yorumların için çok teşekkürler
    Merhabalar,

Dfm succe multimedya usb bağlantısında klip,video v.s. için hangi formatı destekledğini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madalyon2252

Merhabalar,

Dfm succe multimedya usb bağlantısında klip,video v.s. için hangi formatı destekledğini bilen var mı?

Alıntıları Göster
    JAKOPAR OTOMOTİV DFM PARÇALARI İLE İLGİLİ YARDIMCI OLUNUR
    TEL:0212 424 01 24
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakopar

JAKOPAR OTOMOTİV DFM PARÇALARI İLE İLGİLİ YARDIMCI OLUNUR
    TEL:0212 424 01 24

Alıntıları Göster
    araç 150 bini geçti, elemanlar gidince araba boşa çıktı , muayenesi bitti öylece yatıyor.

bide l200 var oda 1 sene oldu 40 bini geçti,

2 sinin vergisiydi,sigortasıydı, kaskosuydu,muayenesiydi, bakımlarıydı,bide taksitleriydi bana aylık 3000 TL gibi bi rakama geliyor

bu yüzden istemiyerekte olsa DFM yi satıla çıkardım,
  • madalyon2252 kullanıcısına yanıt
    dvd.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.