Şimdi Ara

DFI LANPARTY UT NF4 ULTRA-D(SORUYA Bİ BAKIN ARKADAŞLAR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU ANAKARTIN OVERCLOCK'TA ÇOK ÜSTÜN OLDUĞUNU YAPTIĞIM ARAŞTIRMALARADA GÖRMÜŞ BULUNMAKTAYIM.YALNIZ KAFAMA TAKILAN HUSUS ŞU.ANAKARTIN DETAYLARINA BAKTIĞIMDA SLI MODLANABİLİR DİYOR BU NE DEMEK.YANİ DAHA SONRA SLI YAPILABİLİR MANASINA MI GELİYOR?EĞER BÖYLEYSA BU ANAKART'TA SLI DESTEKLİ DEMEKTİR.BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.

• evet arkadaşlar bi cevap verin şu soruya yav.
  • Sanırım daha önceki versiyonlarda yapılabiliyordu,ama artık yenilerde yapılamıyor diye biliyorum.
  • 2 tane pci-express slotu olanlarda (artık yeni mi eski mi bilmiyorum) bi yeri silikonluyomuyduk napıyoduk sli açılıyodu

kullanan arkadaşlar nereyi silikonlıcağın hakkında bilgi verirler heralde...
  • Bu arada aklında bulunsun, Bu anakart ile seri ve paralel portlar için bir çıkış yok yani, eski yazıcını veya çevre bileşenlerini kullanamazsın. Sadece USB ve diğer yeni bağlantı birimlerini destekliyor... Onun dışında OC için ilk modellerde rastlanabiliyor diye biliyorum, bu köprüye ama bu bağdan sonra ne kadar SLI olur o noktada ne türkiye'de ne de yurtdışı kaynaklı inceleme sitelerinde net bir cevap yok ( sadece bios açılışındaki SLI ibaresi görülebiliyor, SLI çalıştığını gösteren olmadı, ya da ben bulamadım.
  • http://www.darkhardware.com/st.php?u=reviews/dfi-lp_nf4ultra-01

buraya bak.aradığın birçok bilgiyi bulursun sanırım.
  • o ilk çıkan dfi lar modlanıyor (bendeki gibi ) sonradan cıkan serilerde modlanması biraz or ama onlarda modlanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.